Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, Commander napisał:

Wiarygodni jak Gaz prom.

kolego @Commander rozwiń proszę swoją myśl :rolleyes:

Dzięki koledze @witus zainstalowałem cztery lata temu, nie chcę kopać teraz w temacie ale pamiętam że już kiedyś pisałeś negatywnie i ostrzegałeś  a jakoś  przez te kilka lat nie słyszałem żeby coś negatywnego ze strony REVO kogoś  spotkało.

mało tego, od kilku lat pływam na rejsy gdzie  wszystkie "jachtowe" rozliczenia są przez niego prowadzone na bieżąco , ludzie z różnych stron świata i nikt nigdy na REVO nie narzekał a jak rozmawiałem z niektórymi to nawet używają go jako konta na co dzień.

Ja używam regularnie (choć nie jako podstawowe konto) ale np wszystkie zakupy w necie wszystkie podróże zagraniczne i płatności z zegarka robię przez REVO .

Więc napisz proszę gdzie i jakie czai się zagrożenie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sebeb napisał:

Ja jak porównywałem, to revolut faktycznie był korzystniejszy....przy wymianie 1000 Euro wychodziła różnica 7-10 pln :) w mBank, też można negocjować kursy walut jeśli kupujesz większą ilość.

Nie wiem na ile w tym prawdy (bo go nie mam), ale w Revolucie są jakieś weekendowe ograniczenia wypłat / wymian, a jeśli ich nie chcesz to wybierasz pakiet z co miesięczną opłatą.... 

Kupuję jakąś większą ilość przed wyjazdem w kantorze internetowym. Nie chce mi się i nie mam czasu negocjować w szczególności przed dłuższym wyjazdem.

W weekendy była a może nadal jest opłata za wypłatę gotówki .Przeważnie można to zaplanować wcześniej. Nie jeździmy bez nawet grosza gotówki więc to nie problem. Miesięcznej opłaty nie znam żeby była.

korzystam też na co dzień jak  na głównym koncie zabraknie.  Żadnych opłat nie ma jak na dzień dzisiejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Commander napisał:

Niestety nie mogę. Może kiedyś przy dobrej flaszce ?.

Przepraszam że się znów z tym wyrwałem....?

Jacek jeśli chodzi o Revoluta to nie wychodzisz z formy :).

Ja w ostatni weekend musiałem kupić trochę euro (3000) i zrobić przelew. Oszczędność względem ING wyszła ponad 400 zł. Przelew zrobiony w sobotę rano, na niemieckim koncie był od razu. Wygoda, oszczędność i europejska licencja bankowa. Może na trzymanie oszczędności życia bym się nie zdecydował ale nie widzę sensu przepłacać u innych. Nawet przy płatnościach wakacyjnych idzie sporo zaoszczędzić, niewiele ryzykując zasilając konto małymi kwotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno 10 złotych na 1000 euro. Być czy nie być...oto jest pytanie

Trochę dzięki Revolutowi banki wpadły na kantory i karty multiwalutowe, przede wszystkim łatwość operacji w aplikacji. No i nie tylko euro potrzebujemy w podróży.

 

Bywały większe różnice i oszczędności.

 

Zwykle przelewy z zaliczką w euro czy kunach były drogie i nieintuicyjne w bankach, szczególnie 4 lata temu.

 

No i ta autoryzacja dzięki zdjęciu twarzy i zdjęciu dokumentu, czy ktoś jej obecnie nie stosuje w pandemii? Operatorzy komórkowi i konto w banku chyba to już standard czy się mylę?

 

Edit wpisałem w Google i widzę po kolei wszystkie banki.

 

497e4e603a5e35a8fbc5664c7adb693a.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.