Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, danielpoz napisał:

Dziś płacąc zwykła kartą PKO euro wychodzi po 4,547 to po ile jest euro w Revolucie że można jakieś oszczędności wakacyjne zrobić?

Moje IKO mówi teraz że sprzedadzą mi euro po 4,73.

Wczoraj kupiłem w Revo po 4.55 i tyle samo krzyczą dzis uwzględniając prowizję. 

Screenshot_20220113_113635_pl.pkobp.iko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

17 godzin temu, Tomii napisał:

Moje IKO mówi teraz że sprzedadzą mi euro po 4,73.

Wczoraj kupiłem w Revo po 4,55 i tyle samo krzyczą dzis uwzględniając prowizję. 

Screenshot_20220113_113635_pl.pkobp.iko.jpg

Moje IKO sprzed minuty.

Bez opłat czy tam prowizji?

 

Screenshot_20220113-114210~2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, danielpoz napisał:

Moje IKO z przed minuty.

Bez opłat czy tam prowizji?

Widać słaby klient że mnie dla PKO BP ? (możliwe że kwestia jest samego typu konta u nich). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu (nie ma to w sumie dla mnie znaczenia) ale zauważyłem, że cena waluty w PKO BP zmienia się 2-3 razy dziennie. 

Może uaktualniają kurs kilka razy lub od czegoś innego to zależy, np od ilości wybuchów słonecznych w ostatnich kilku godzinach, nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, strus251 napisał:

nie wiem czemu (nie ma to w sumie dla mnie znaczenia) ale zauważyłem, że cena waluty w PKO BP zmienia się 2-3 razy dziennie. 

Może się zmieniać co kilka sekund i często tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, witus napisał:


Może nie masz kantoru.

No właśnie chyba nie mam (nie szukałem też za dobrze), ale możliwe że dla klientów z kontem Inteligo nie jest on dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Powie ktoś jak wygląda teraz sprawa wypłat z bankomatów kartą Revolut? 
Tam jest pobierana jakaś prowizja przy tej darmowej karcie? I czy trzeba ją mieć czy można np. płacić telefonem? 
Mam już kartę wielowalutową w Alior i zastanawiam się czy jest sens jeszcze bawić się w revoluta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Voku napisał:

Powie ktoś jak wygląda teraz sprawa wypłat z bankomatów kartą Revolut? 
Tam jest pobierana jakaś prowizja przy tej darmowej karcie? I czy trzeba ją mieć czy można np. płacić telefonem? 
Mam już kartę wielowalutową w Alior i zastanawiam się czy jest sens jeszcze bawić się w revoluta? 

Użytkownicy planu Standard otrzymują limit wypłat (z bankomatów) w wysokości 800zł lub pięciu bezpłatnych wypłat (w zależności od tego, co zostanie wykorzystane jako pierwsze).

Mam kartę Revoluta dodaną do Google pay i płacę telefonem.

Czy jest sens? To zależy. Ja wolę dalej mieć Revoluta bo konto przedpłacone na wakacjach jest dla mnie wygodne. Kursy w "kantorach" (patrzyłem na mbank, PKO BP i ING ) banków przy zakupach dużej ilości walut wychodzą lepiej niż w Revolucie. Do samej aplikacji Revoluta się przyzwyczaiłem i za granicą płacę tylko Revolutem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten limit jest na miesiąc czy ogólnie. A co potem?
Revolut widzę że aplikacja całkiem znośna,  wyrobienie karty 30zł, 
Alior kantor działa teoretycznie na tych samych zasadach, bo nie widzę żadnej różnicy. W Alior pierwsza wypłata w miesiącu gratis każda kolejna 9zł nie ma raczej jakiś limitów. Dlatego zastanawiam się co przemawia na korzyść Revoluta? Pewnie zamówię kartę zawsze będą dwie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.