Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, chris_66 napisał:

 


Nic nie ma o moim banku emoji106.png Poza tym u mnie jest wszystko za darmo i raczej to się nie zmieni emoji123.png a przynajmniej mam taką nadzieję emoji56.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

 

Z tego co pamiętam to masz kartę hard mada fakaaaka wszytko mającą, mega, super, ever :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 7.10.2020 o 12:29, witus napisał:

Jeżeli nie korzystacie regularnie dobry moment, żeby zamknąć konto w serwisie PayPal.

 

"PayPal zapowiedział nowy regulamin. W jego treści znajduje się informacja o naliczaniu opłaty za niekorzystanie z konta. W naszym kraju będzie to maksymalnie 50 złotych. Jeśli więc kiedyś założyliście konto na PayPalu, ale przestaliście z niego korzystać, to najlepszym wyjściem z sytuacji będzie jego zamknięcie, co można zrobić w dowolnej chwili."

 

To jest dopięte jakos w revolut->aliexpress ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba zakladać konto żeby placić? nie pamietam zebym zakładał a revolutem placiłem na ali
 


Jeżeli nie kojarzysz PayPala to pewnie nie masz, on nie ma związku z revolutem, ale był bardzo popularny kiedyś więc zdecydowałem się tu wrzucić info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, witus napisał:

Jeżeli nie kojarzysz PayPala

Ostatnio mało zakupów robiłem na ali bo drogo się tam porobiło i mało to opłacalne, często też towar nie dociera. Kiedyś płaciłem przez przelewy24 z konta w moim banku, potem założyłem revolut i było nieco taniej przy przeliczaniu, przy np 80zł mogło to być z 50gr mniej, ale nie pamiętam jaka opcje płacenia wybierałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, Benior napisał:

"Revolut Bank już w Polsce? Pierwsi klienci otrzymują propozycje zakładania kont objętych gwarancjami "

https://www.cashless.pl/8745-Revolut-bank-w-Polsce

Ja już dostałem i przeszedłem. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacek00 napisał:

Ja już dostałem i przeszedłem. Zobaczymy

A możesz napisać jakiś komentarz - jak to dokładnie wygląda? Też mam opcję uruchomienia rachunku bankowego, ale nie bardzo mogę doczytać, z czym to się dokładnie wiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2020 o 18:14, sailor69 napisał:

A możesz napisać jakiś komentarz - jak to dokładnie wygląda? Też mam opcję uruchomienia rachunku bankowego, ale nie bardzo mogę doczytać, z czym to się dokładnie wiąże.

W apce pyta czy chcesz być klientem banku i mieć konto bankowe (normalne), bo Revolut stał się właśnie oficijalnie prawdziwym bankiem. Chcesz to wyrażasz zgodę i klikasz dalej i tyle. Jak nie chcesz to odmawiasz i zostajesz z apką jak do tej pory. Generalnie nic się nie zmienia tak naprawdę.

Z tego co widzę to Revolut też powoli wdraża dostęp przez przeglądarkę.

Ja się cieszę, że stali się bankiem. Może to ukróci jakieś docinki na temat Revoluta ;)   @Commander czy jak teraz Revolut stał się bankiem to jest już ok? ;) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W apce pyta czy chcesz być klientem banku i mieć konto bankowe (normalne), bo Revolut stał się właśnie oficijalnie prawdziwym bankiem. Chcesz to wyrażasz zgodę i klikasz dalej i tyle. Jak nie chcesz to odmawiasz i zostajesz z apką jak do tej pory. Generalnie nic się nie zmienia tak naprawdę.

Z tego co widzę to Revolut też powoli wdraża dostęp przez przeglądarkę.

Ja się cieszę, że stali się bankiem. Może to ukróci jakieś docinki na temat Revoluta    [mention=12392]Commander[/mention] czy jak teraz Revolut stał się bankiem to jest już ok?  


Ja tam wolałem jak był aplikacją. Nie mógł Ci komornik tego zając, kto wie jak będzie jak zejdziemy do podziemia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tym revolucie i... jak dla mnie słabe. Limity wypłat (i ew. prowizje) mnie odstraszają. Od lat korzystam z kont walutowych w t-mobile (wcześniej Alior Sync, teraz znów wracają do Aliora).

Mam tam dwa konta walutowe, w USD i EUR. Za konta oraz karty do tych kont nie płacę nic. Zasilam jest sobie poprzez walutomat odpowiednimi walutami, wiec po bardzo dobrych kursach.

W krajach gdzie walutą jest EUR, płacę i wypłacam z bankomatów bez żadnych limitów i prowizji i bez przeliczania - na koncie mam EUR, więc jest 1:1.

Wkrajach gdzie jest USD - tak samo jak dla EUR.

W pozostałych krajach korzystam z konta i karty w USD - wtedy mam przelicznik po kursie Mastercard (bardzo korzystny) bezpośrednio z obcej waluty na USD i tyle. Zadnych dodatkowych opłat, prowizji i przede wszystkim limitów.

walutomat działa 24h, realizauje błyskawiczne przelewy walutowe na oba konta (za 0 zl), wiec nawet jak na którymś koncie zabraknie mi waluty, to błyskawicznie mogę uzupełnić.

No i są to konta w banku, chronione przez BFG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.