Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, danielpoz napisał:

W weekend nie dzialalo. Pisalem jako ciekawostka bo ja i tak nie uzywam?

 

Co ma korona pokrzyzowac skoro wszystko lata?

co z tego ze wszystko lata ? , jak mi wprowadzą kwarantannę po przylocie na miejsce czy powrocie  do domu to nigdzie nie polecę.

sytuacja może się zmienić z dnia na dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

co z tego ze wszystko lata ? , jak mi wprowadzą kwarantannę po przylocie na miejsce czy powrocie  do domu to nigdzie nie polecę.

sytuacja może się zmienić z dnia na dzień

1)Kupić bilety na parę godzin przed wylotem?

2)lecieć do kraju który nie rokuje ewentualnych problemów. 

3)nie lecieć wcale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, danielpoz napisał:

1)Kupić bilety na parę godzin przed wylotem?

2)lecieć do kraju który nie rokuje ewentualnych problemów. 

3)nie lecieć wcale?

to przebukuj mi czarter katamaranu zarezerwowany jeszcze przed koroną  w sumie trzy łódki x 8 osób + bilety dla 24 osób z kilku różnych lotnisk w europie

w jakieś  rokujące miejsce nie generujące problemów z chęcią polecimy :lol:

punkt 3 w ostateczności ale szkoda mi rejsu ustalonego od roku z ekipą z którą pływam od kilku lat :mellow:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, do0h napisał:

@Suzu4x4 chyba dalsza konwersacja z kolega danielpol nie ma sensu , dja sobie spokoj :) ... 

@danielpoz weź idź się przejdź, przewietrz, przemysl bo farmazony wypisujesz i tylko psujesz konwersacje i temat

 Żebyś Ty choć trochę był w temacie.? My z Kubą świetnie się bawimy a Ty... No cóż, siedź nadal w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 23.09.2020 o 16:35, do0h napisał:

@Suzu4x4 chyba dalsza konwersacja z kolega danielpol nie ma sensu , dja sobie spokoj :) ... 

 

luz kolego, znamy się z Danielkiem nie od wczoraj i lubimy sobie pokonwersować nie tylko klepiąc w klawiaturę ale i w realu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samolocie nie da się płacić revolutem. To tak zawsze było niedopracowane czy od pewnego czasu zawieszono taką możliwość? 

Część linii lotniczych zablokowała platnosci revolutem na pokładzie bo sa to platnosci off line i problemy ze sciagnieciem platnosci z konta revo gdy tam jesy 0 kasy.

Na takie płatności to najlepiej kredytowki z przewalutowaniem po kursie organizacji wydającej karte (Visa, MC). Jest takich jart kilka na rynku. Kilka dni temu dołączył ING ze swoimi kk Visa. Ja używam kk Visa Getin Banku. Wybór jednak jest większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli nie korzystacie regularnie dobry moment, żeby zamknąć konto w serwisie PayPal.

 

"PayPal zapowiedział nowy regulamin. W jego treści znajduje się informacja o naliczaniu opłaty za niekorzystanie z konta. W naszym kraju będzie to maksymalnie 50 złotych. Jeśli więc kiedyś założyliście konto na PayPalu, ale przestaliście z niego korzystać, to najlepszym wyjściem z sytuacji będzie jego zamknięcie, co można zrobić w dowolnej chwili."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto skasowne . Założyłem 4 lata temu, nie używałem go wogóle. Dobrze czasem poczytać forum. Na meila przyszła informacja o zmianie regulaminu, ale trzeba się zagłębić w treść. Normalnie skasowałbym go i o niczym nie wiedział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.