Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

może wymyślmy nagrodę(albo trzy)na przykład zgrzewkę browaru za największą ilość kilometrów przejechanych na zlot i może wtedy skończy się marudzenie.za zasadne uważam szukanie kempingów dysponujących domkami.o ile dla kogoś odległość będzie za duża na jazdę z ogonkiem na dwa dni będzie mógł przyjechać samym autkiem lub nawet zabrać się z kimś jadącym i bawić się z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim zdaniem jakoś tak"dziwnie" niektórzy czepili się pierwszej ankiety zupełnie pomijając drugą

 

Radek ale tak z logicznego punktu patrząc to ankiety te są bez sensu. Dlaczego? Druga ankieta powstała pod presją chwili w momencie gdy jeszcze pierwsza ankieta nie została ukończona. Druga ankieta z pierwszą jest w pewnej sprzeczności. Dodatkowo nie wiadomo kiedy ankieta numer dwa się skończy :hop1:. Po trzecie tak jak już napisałem - jeśli zrobili byśmy jawne głosowanie w tej samej sprawie wyniki mogą być 100% inne. Dlatego ankiety numer dwa nie biorę pod uwagę (tylko i wyłącznie dlatego że była DRUGA).

 

Teraz proszę wszystkich o spokój i dokładne przeczytanie jeszcze raz mojego pierwszego postu. Sława mimo tego że nie spełnia kryterium bierze udział w jawnym głosowaniu. Nie ma się co tu kłócić!

 

Pozdrawiam i apeluję o spokój!

 

Porozmawiajmy lepiej o kryteriach które zadecydują o tym czy kemping jest w centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo demokracji w wyborze miejsca na III Zjazd. Nie jestem za tym systemem mimo że ponoć nie ma lepszego. Proponuję aby Yabulon, Tomii i TomeKK ustalili gdzie mamy sie spotkać i ogłosili to jako Rada Starszych. Reszta ma słuchać. Będziemy mieć powód aby się z Nimi napić albo Ich op.......ć. Ja pojadę tam gdzie ustalą, nawet do Świnoujścia [ to najdalej od Krakowa ] Pozdrawiam Adam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Hmm,. tak czytam te posty: Mam pytanie: A jak ustalić kryterium doboru kryteriów? :)

 

Ze swojej stony deklaruję udział po raz pierwszy w zlocie ( od niedawna mam ogonek) - więc z przyjemnością sięz Wami zobaczę BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE!!! :)

Tu chodzi o ludzi, towarzystwo, miłą atmosferę i dobrą zabawę !

:) MOże takie kryteria przyjąć??

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) :

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szary11

zadałeś pytanie odnośnie Białegostoku i odrazu był sprzeciw ludzi z północy

Jestem ludziem z Północy i nie sprzeciwiałem się imprezie na Podlasiu. Mało tego - z Leszkiem i Artlym tego lata umawialiśmy się na przyszłoroczy letni wypoczynek a nie zlot w Suwałkach. Za radą szarego11 pojedziemy nad Wigry i oczywiście do Białegostoku aby zwiedzić wiatoaltankę którą szary11 już buduje dla spodziewanych i niespodziewanych gości. Yabulonowi też marzy się Podlasie więc o frekwencję martwić się nie bedziemy.

Jacekl w powrotnej drodze z południa mój zięć weźmie na TIRa Twoją babcię którą podrzuci na camping w Suwałkach. Gorzej będzie jak ta stara nie da się wypakować na ziemię na obcym terenie i zawita do 3-miasta.

tomekk:

Dla mnie miejsce nie ma znaczenia, niezależnie gdzie odbędzie się Zlot, przyjadę

lepciaki też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koliber1111:

może wymyślmy nagrodę(albo trzy)na przykład zgrzewkę browaru za największą ilość kilometrów przejechanych na zlot

masz świetne pomysły i aby zdobyć nagrodę to na zlot przyjadę tak zwaną drogą okrężną. Głosu w sprawie miejsca zlotu nie zabieram bo polegam na zdaniu Zdaniewicza, Yabulona, szarego11, jacka l nie mówiąc o Adminach. Tym sposobem zawęża się grono dyskutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bzik: skoro będzie tylu chętnych na wakacje na Twoich szary11 ziemiach to teraz musisz chyba wynaleźć jakiś odpowiedni camping dla nas :) bo miejsce ktore wcześniej Lepciak zlustrował i mieliśmy się tam ulokować nas wszystkich nie pomieści a na pewno jeszcze ktoś dołączy :bzik: jak poczyta o tych planowanych wakacjach 2008.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przystani PTTK w Augustowie są domki do wynajęcia oraz miejsce dla przyczep campingowych. Pożądana rezerwacja domków z wyprzedzeniem.

W centralnym punkcie w miejscu zacienionym drzemie campingowy zestaw lepciakowy

cfe3c935d4687c85.jpg

jest też coś dla spragnionych wędrowców ( dla głodnych również).

da03524636541a4c.jpg

Jak widać warunki są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.