Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze mozna sie dogadac.

Ja nawet tego roku spalem w przedsionku bo w przyczepie bylo mi zagoraco i tym samym twierdze ze niewiadowka moja 3 osobowa moze zamienic sie w przynajmniej bez przesady 6-cio osobowa. 3 osoby w przyczepie i 3 w przedsionku a ja w samochodzie tez sie wyspie co zreszta robilem, jeszcze w tym miesiacu i to wlasnie niedaleko Bialegostoku.

Dla chcacego niema nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Uwzględniając zdanie kolegów pomimo wyraźnej przewago głosów na "Centrum" w poprzedniej ankiecie proszę o głosowanie i ewentualne wypowiedzi, czy zgadzasz się na zlot III w Sławie, czy szukamy innej lokalizacji (w domyśle bliżej centrum). Z dyskusji na forum widać, że kilka osób, które głosowały na centrum obecnie jednak woli zaproponowaną lokalizację w Sławie. Mam tylko nadzieję, że wynik tej ankiety bedzie ostateczny i do jej zakończenia nie szukajmy narazie innych miejsc, żeby znowu nie było zamieszania. Ankietę pozostawiłem narazie bezterminową a o czasie jej zakonczenia niech zadecydują admini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l, napisałem takie coś Mam tylko nadzieję, że wynik tej ankiety bedzie ostateczny i do jej zakończenia nie szukajmy narazie innych miejsc, żeby znowu nie było zamieszania i mam nadzieję, że tak będzie. No ale życie weryfikuje plany :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała zadyma ze Sławą wynika z prostej przyczyny . Jest to jedyna KONKRETNA lokalizacja przedstawiona na forum. Padały nieśmiało nazwy : Kazimierz , Sielpia , Nałęczów , Sulejów ....itp. Nikt jednak tak naprawdę nie zaprezentował propozycji w centrum. Do siebie mam duże pretensje , gdyż obiecałem na forum że pokręcę się po centralnych campingach. Niestety zaraz po powrocie musiałem się zająć innymi sprawami .PRZEPRASZAM ! Mam nauczkę ,, aby po próżnicy nie kłapać ozorem ,,. Wybierając Sławę kierowałem sie próżnością idąc na łatwiznę oraz brakiem innych lokalizacji . Nie ukrywam że ośrodek mi sie podoba . Patrząc jednak na innych i że jestem niedawno na forum będę głosował dopiero jak się wypowie w postach starszyzna .

Pozdrówka dla wszystkich !

 

PS Ci co nie głosują za Sławą ...dajcie inna propozycję ! gdzie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Myślę,że skoro pytanie w ankiecie pierwszej brzmiało tak jak brzmiało, to nikt nie przedstawiał

konkretu czekając na wyniki.Przecież padały propozycje lustracji nawet, ale zrozumiałe, że bez tych wyników nikt sie specjalnie nie wychylał.

 

Mnie jest niezręcznie o tym pisać, bo powiecie, że piszę to pod własna wygodę.

Oczywiście podoba mi się reportaż ze Sławy, za co dzięki Kolegom wykonawcom, przyda sie on na pewno.

 

Ja tylko zrozumiałem, że najpierw wybieramy region a póżniej miejsce, tymczasem stało się inaczej.

Pytania są dwa :

Dlaczego na 1 zlocie było tak dużo załóg ?

- była to nowość, wszyscy mieli podobne odległości, było 5 dni wolnego i na początku było ciepło.

Ale ilu było całe 5 dni ?

Dlaczego na 2 zlocie było znacznie mniej ludzi, szczególnie w stosunku do deklaracji przyjazdu ?

- bo były 2 dni i na początku zepsuła sie pogoda.

Sądzę, że o przyjeżdzie / lub nie, decydują też inne czynniki niż tylko miejsce.

Zlot robiony w centrum kraju wg. mnie ma szansę nawet w gorsza pogodę przyciągnąć więcej ludzi.

 

Jacek.

 

Ps. Swoją drogą ten kemping w Sławie jest rzeczywiście wart odwiedzenia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankietę pozostawiłem narazie bezterminową a o czasie jej zakonczenia niech zadecydują admini.

 

Rysiek jak już się zabierasz za coś to bierz pełną odpowiedzialność :ok:.

 

Nie było mnie parę dni i zrobił się kogel-mogel :ok:. Ja tam nie mam w sumie nic do gadania bo ja pojadę wszędzie i Sława też mi się podoba, ale kurcze ledwo co zamknięta została ankieta centrum czy poza centrum, a tu taka niespodzianka. Mi się wszystko super podoba że sami się potrafimy zorganizować, że lustracja już była tylko kurde tak jak jackowi nie podoba mi się brak konsekwencji a może i nawet demokracji :ok: no bo jednak Sława jest poza centrum.

 

Pisząc ten post nie kierowałem się tym że mieszkam w centrum tylko w tym żeby dbać o jak największe dobro Wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sława jest jak najbardziej O.K. - i tak chcieliśmy tam pojechać, więc jeśli nie będzie jakiś niespodziewanych "okoliczności" zjawimy się tam we trójkę - dwoje dorosłych i dziecię lat cztery. Do zobaczenia w maju :ok: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam w sumie nic do gadania bo ja pojadę wszędzie i Sława też mi się podoba, ale kurcze ledwo co zamknięta została ankieta centrum czy poza centrum, a tu taka niespodzianka. Mi się wszystko super podoba że sami się potrafimy zorganizować, że lustracja już była tylko kurde tak jak jackowi nie podoba mi się brak konsekwencji a może i nawet demokracji no bo jednak Sława jest poza centrum.

 

Pisząc ten post nie kierowałem się tym że mieszkam w centrum tylko w tym żeby dbać o jak największe dobro Wszystkich forumowiczów.

Racja ja też do Sławy jestem gotowy jechać jezeli tam będzie organizowany zlot,ale skoro w ankiecie wygrało centrum kraju to trzeba się z tym liczyć i uznać wolę większości. Sława jeżeli ma tak dużo zwolenników to mogła by być dodana do głosowania propozycji jakie juz dawno padły

W góry świętokrzyskie w sumie podobne odległości dla wszystkich będą co do jury. Może zrobimy troszkę inaczej: da się kilka propozycji a następnie zrobimy jawne głosowanie. Dlaczego jawne? Bo w zwykłej ankiecie to każdy mógłby zagłosować, nawet ktoś totalnie niezainteresowany przyjazdem.

 

To co na razie są trzy propozycje:

 

1. Kazimierz Dolny

2. Jura Krakowsko-Częstochowska

3. Góry Świętokrzyskie

4. Zdwórz

5. Zalew Sulejowski

6. Kozienice

7. Bory Tucholskie

8. Morze (Dzwirzyno, Łeba, 3miasto)

9. Nieborów

 

czekamy na kolejne propozycje...

Jeżeli zlot odbył by się tak jak chce większość w centrum kraju poparł bym tutaj zdanie Artura -żeby zorganizować ponownie zlot w Zdworzu.Była by to jakaś ciągłość naszych spotkań ,odległości względne - dla mnie 360 km .Teren jest jak najbardziej godny polecenia na majowy zlot -troszkę pochyły ,piaszczysty tak że jakiś niespodzianek i wiosennego błotka niema .Camping jest bardzo przestronny .Niedociągniecia z prysznicami jakie były ostatnio napewno by wyjaśnił z właścicielem.Przeczytałem dokładnie opinie jakie się pojawiły po 1 zlocie i innych zachęcam aby to zrobili -widać że miejsce się podobało. To jest moja opinia i propozycja ale jestem też za jawnym głosowaniem tak jak to napisal Tomii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek jak już się zabierasz za coś to bierz pełną odpowiedzialność
No masz rację . Trochę to chowanie głowy w piasek, ale widzę, że jakoś zostałem tutaj takim ankietowcem, a zrobiłem to za namową kilku kolegów. Niestety (albo stety) Sława ma narazie przewagę, tylko boję się, żeby ktoś nie wyskoczył z kolejną fajną propozycją, bo znowu powstanie ankieta "Sława, czy miejscowość X", ale ja jej napewno już nie zrobię bo bym się chyba ze wstydu spalił przed forumową społecznością. A co do terminu zakończenia to naprawdę nie wiem. Jak zakończymy za szybko to znowu bedzie źle, bo nie wszyscy się zdążyli zdecydować, a jak termin zostawimy dłuższy to ankieta umrze śmiercią naturalną. (A może ankietkę jak długa ma być ta ankieta ? :ok: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że ten środek polski na mapie można troszkę przesunąć raz w jedną a w razie potrzeby w drugą stronę .Jeżeli to przesuwanie będziemy robić w miarę sprawiedliwie to czuję że większość z nas pokona nawet duże odległości aby w przyszłości mieć mniej do pokonania.

Wiecie co moi drodzy? Popatrzyłem sobie na mapę i widzę, że przynajmniej tak "na oko", to Sława wcale nie jest dużo dalej od centrum Polski niż Kozienice, no chyba, że centrum to Warszawa, ale tak naprawdę to srodek Polski jest około 150 km na wschód od stolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem, takie decyzje powinniśmy odłożyć do wiosny. Jest jeszcze dużo czasu i wiele się może zmienić. Teraz siłą rozpędu i z żalu za kończącymi się wakacjami wszyscy by pojechali wszędzie, a życie niestety weryfikuje nasze plany. Osoby dzisiaj aktywne na forum, do wiosny mogą z niego zniknąć (tak bywa na forach niestety).

Dajmy czas wszystkim do namysłu, może w międzyczasie pojawią się jeszcze jakieś inne ciekawe propozycje i zadecydujmy o tym w kwietniu, bo z tego jak to robimy do tej pory to nic dobrego nie wyniknie. Zapiszą się wszyscy, a przyjedzie kilka ekip.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.