Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

szary11, myślę że jak nie zrozumiałeś o co chodzi to pytaj a nie od razu rzucasz teksty w stylu

No ale sam zadałeś pytanie odnośnie Białegostoku i odrazu był sprzeciw ludzi z północy. Sława też nie jest aż tak blisko dla nich. I tylko to mi się wydało nieprzyjemne.
a tu po prostu chodzi o to że nie wszyscy mogą sobie po prostu pozwolić na gnanie 600km na dwa dni, (małe dzieci, kwestie urlopowe czy choćby finanse). Moja odpowiedź n pytanieYabulona, oznaczała nic więcej poza tym że nie mogę sobie pozwolić na tak daleki dojazd na Zlot (choć bardzo żałuję). Co do mnie to jestem za Sławą ale jak większość zadecyduje inaczej to nie będę się gniewał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dopisuje się do tego co napisał powyżej Mrsulki. Na pewno nie było naszym zamiarem obrażać Białegostoku, ale w moim przypadku względy "logistyczne" zadecydowały odmowie. Zresztą tak jak napisałem wcześniej na takie krótkie zloty to dla mnie do przyjęcia jest odległość tak na pół dnia jazdy. Może ktoś z lepszym holownikiem może pokonać inny dystans. Zresztą z dyskusji widzę, że za Sławą szale przeważyły te parowozy w Wolsztynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrsulki i Andrzej - po wytłumaczeniu dlaczego Białystok NIE rozumiem o co Wam chodziło. Często podlasie jest nierówno traktowane i dlatego mnie to poruszyło. Takie odniosłem wrażenie. Może faktycznie powinienem poprosić o wytłumaczenie ale odpisałem impulsywnie za co przepraszam.

 

Teraz sprawa jasna... pomijamy ten temat i dyskutujemy dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze gwoli wyjaśnienia powiem, że po prostu nie dam rady tak daleko pojechać.

Moja przyczepa jest za stara, za ciężka i za duża żeby z nią szybko jeżdzić po naszych drogach

czytajac słowa Jacka pomyślałem że może ,jeżeli będziemy robić zloty w różnych rejonach i odległości bedą tak duże to zawsze podczas lustracji podajmy na forum mozliwość wynajecia domków czy coś w tym stylu .Może komuś a może nawet samemu czasem przyszło by mi skorzystać gdyby zlot był w bardzo daleko lub inna przyczyna uniemozliwila by mi przyciągniecie przyczepy.Przecież pamiętam że Marek żeby spotkać się z nami przyjechał do Zdworza bez przyczepy ale przyjechał i było super.Wiadomo że dla nas jazda bez przyczepy jak bez nogi ale ja tam wolał bym żeby Jacek i inni byli nawet bez przyczep, ale byli. Bo to dzięki takim ludziom jest tak fajnie .Skoro nie robimy typowych zlotów tylko spotkania to może to będzie jakieś rozwiazanie żeby ułatwić wspólne spędzenie czasu. Nasz Piotrek żeby być z nami zasuwa z namiotem i nie narzeka :) swoją drogą to na następnym zlocie trzeba by jakie kółko najazdowe do tego namiotu ufundować za wytrwałość albo co innego sam niewiem ...ale coś się należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe słowa, to jest jakiś pomysł, ale i tak wychodzi, że powinniśmy zrobić 4 zloty

w rożnych miejscach, w jednym czasie i widzieć się na telebimach. :)

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinniśmy zrobić 4 zloty

w rożnych miejscach, w jednym czasie i widzieć się na telebimach

No już idźmy dalej i niech każdy siedzi w domu, tylko kamerki internetowe zainstalować i będzie super impreza. Zlot bedzie trwał cały rok. A może już tak jest w koncu jesteśmy na jednym forum. :ok:

Eeee chyba jakieś głupoty prawię :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 km to dla mnie około 7 godzin jazdy ,Jeżeli nie staną mi na drodze przyczyny obiektywne lub losowe to będę ! Swoją drogą to majówka od 1- 4 nie jest ciekawie ułożona .

1 - to czwartek i trzeba część dnia jechać

4-trzeba w południe wyjechać a wtedy o ile wiem jest impreza z parowozami

-dodatkowy urlop w poniedziałek aby przeznaczyć go na jazdę .

 

Jacek TY musisz być z rodzinką !!!!!!!!!! Najwyżej przyjedziesz autem a będziecie nocować w mojej Niewiadówce . Jakoś się pomieścimy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem przez ułamek sekundy tego psa legendę . Niestety to stało się tak szybko że nie zdążyłem go ,,sfocić ,,. Jeżeli teraz przyjedzie to zrobię mu sesję fotograficzną aby legenda ujrzała światło dzienne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.