Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zostałem słusznie zjechany przez admina :-]:hop1: , dlatego pomimo wariackiego grafiku zajęć umówiłem sie z szefem campingu w Sandomierzu na wizję .... Wygląda to obiecująco ...! Wytrzymajcie sie do piątku , zdam Wam pełna relacje .

Prowadziłem też rozmowy z campingiem w Suchedniowie . Tam jednak miejsca w grupie jest tylko dla 30 załóg , reszta musiałaby być rozsypana po terenie . A to chyba nie wchodzi w rachubę !

sandomierz ...>camping.pl < następnie wystukaj ,,świetokrzyskie ,, a potem ,,camping browarny ,, ...ale dokładna relacja dopiero będzie !

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie :hop1: tak jak już wcześniej wspomniałem zrobił nam się tu mały bałagan. Trzeba to wszystko posprzątać i zebrać do kupy. Jako naczelna "sprzątaczka" tego forum proponuję zrobić to tak :-]:

- za ważna uznajemy ankietę numer I Yabulona a co za tym idzie ankieta numer II zostaje zamknięta i jest nie ważna (chłopaki nawet nie ustalili kiedy miałby być koniec ankiety)

- do końca listopada zgłaszamy kempingi z centralnej Polski. Zgłaszając kemping postarajcie się zdobyć jak najwięcej informacji na jego temat. Jeśli któryś kemping wydaje się wam interesujący, ale niestety nie możecie nigdzie znaleźć informacji na jego temat to wiecie co robić - trzeba się na forum zapytać czy może ktoś był, albo czy ktoś by mógł podjechać i zobaczyć :D.

- myślę że głosowanie zrobimy już w nowym roku (najlepiej cały styczeń i cały luty), głosować będziemy na kempingi zgłoszone z centralnej polski (np. tak jak Sandomierz zgłoszony przez Ryśka) + jedyny wyjątek "Sława"

- głosowanie będzie jawne. W nowym temacie każdy osobiście wypowie się który kemping wybiera. Każdy będzie mógł wybrać tylko jeden kemping. Dlaczego głosowanie robimy jawne? Bo wtedy będą głosowały osoby które chcą i są prawie pewne że przyjadą. Niestety ankiety mają to do siebie, że często biorą w nich udział ludzie którzy dobrze wiedzą, że nie będzie chciało im się przyjechać.

 

Jedyny problem jaki widzę to na jakiej podstawie będziemy stwierdzać czy zaproponowany kemping jest w centrum czy już poza centrum. Chodzi mi o to żeby z jednej strony były jasne kryteria a z drugiej strony nie chciał bym używać do tego celu mapy z wrysowanym okręgiem :) więc może ktoś ma pomysł jak rozwiązać ten problem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś zrobił trochę ładu na forum ! Myślę że lustracja kempingów powinna się zakończyć do połowy listopada / trudno oglądać ośrodek w śniegu po kolana /

A do końca roku wybór miejsca . Właściciele kempingów nie będą na nas czekać Atrakcyjne i czyste miejsca rezerwowane są już od stycznia !

Na nasze spotkanie planować trzeba 50 załóg .Wybór miejsca w marcu czy kwietniu będzie trochę spóźniony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Tomii ale jeśli Sandomierz jest w centralnej Polsce to albo Ty masz złą mapę albo ja jestem kostropaty na oba oczy :D - przepraszam za dygresję ale jakaś sprawiedliwośc musi byc :hop1: i na przyszłośc proszę Sławy nie odpychac dalej od centrum niż faktycznie jest :) !!! uf ale se dokazałem :) - od razu mi lżej :-] - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzepraszam Tomii ale jeśli Sandomierz jest w centralnej Polsce to albo Ty masz złą mapę

Trochę źle się wyraziłem. Chodziło mi o to że kempingi zgłaszamy tak jak to zrobił Rysio. Kryterium czy kemping jest w centrum czy poza nie zostało jeszcze ustalone :-].

Mam nadzieje że rozumiesz?

Pozdrawiam :hop1::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - przepraszam , że jestem upierdliwy ale oświec mnie jak to zrobił Rysio ? Nadmienię , że to ja zaproponowałem Sławę , wspólnie z Effendim i naszymi małżonkami "zlustrowaliśmy kemping" - dodam,że Effendi (myślę ,że całkiem fajnie "jak nie świetnie ozdjęciował "i opisał w/w - o filmiku o kempingu nie wspomnę . Czy jeszcze o czymś zapomniałem ? :-] - no nic jutro nowy dzień może lepiej będzie się nam myślało i wtedy unikniemy tych drobnych nieporozumień - pozdrawiam serdecznie :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka Filip ale mam wrażenie jak byś miał do mnie żal że nie zaakceptowałem z miejsca zaproponowanej przez Ciebie Sławy. Napisałem w innym poście że bardzo doceniam to że poświęciliście swój czas i pięknie przedstawiliście Sławę. Równie dobrze zrobił to Rysio który:

1. DUŻYMI literami w temacie napisał nazwe miejscowości gdzie lezy kemping

2. W pierwszym poście na temat tego miejsca zebrał wszystkie potrzebne informacje

 

Ja nie mówię że Sława została źle zlustrowana czy przedstawiona. Myślę że najlepszym dowodem na to że zrobiliście kawał dobrej roboty jest fakt że kilka osób już z miejsca zgodziło się na Sławę.

 

Ja jednak nie mogę z miejsca zgodzić się na Sławę. Dlaczego? Bo była wcześniej ankieta. I co mamy uznać tamtą ankietę za nieważna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu kłótnie (tzn konstruktywna dyskusja :hop1: ) Widzę, że największym problemem jest ustalenie co to takiego centrum. Ja myślę, że nie ma sensu wyznaczać jakiegoś konkretnego okręgu, tylko proponować kempingi, a każdy ma chyba na tyle rozsądku i wie, że Szczecin czy Zakopane to centrum nie jest. Poza tym ma być jawne głosowane (pomysł ekstra) i myślę, że jakieś skrajne pomysły zostaną przez głosujących odrzucone.

Tomii, A może byś stworzył taki zamkniety wątek, do którego dopisywałbyś sensowne propozycje lokalizacji. Już coś takiego było, trzeba by tylko dopisać tam jeszcze Sławę i Sandomierz, a później głosowalibyśmy na te lokalizacje, tylko też trzeba pamiętać, że nie można przesadzać, bo od nadmiaru to czasami głowa boli. Jeżeli mogę wtrącić swoje 3 grosze to narazie proponowałbym zostawić miejsca ostatnich zlotów jako już znane, dopisać obie zaproponowane lokalizacje i ewentualnie Kazimierz, o którym mówiliśmy w Kozienicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.