Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Tak jak pisałem dużo wcześniej pierwsza ankieta poprzez swój wynik wyraziła głos większości i nie ma co chyba dyskutować.

Każda propozycja "spoza" centrum będzie niesprawiedliwa (czy to się podoba, czy nie, także Sławy i Sandomierza). Sami wpadliśmy w taką pułapkę, poprzez zbyt "szybkie" działanie.

Piękne lustracje kempingów spowodowały nabranie ochoty na ich odwiedzenie (za co wielkie podziękowania dla WSZYSTKICH !).

Może zróbmy tak jak padła już propozycja - Zlot wiosenny zawsze w centrum Polski i teraz poszukujemy miejsca. Zlot jesienny zawsze poza centrum i zagłosujmy czy ma to być Sława czy też Sandomierz. Pewna praca została już wykonana, w jak najbardziej dobrej wierze i trzeba się cieszyć, że są Koledzy, którzy bezinteresownie "rzucają" się w pracę Forum i robią to dla innych :hop1:

Myślę, że będzie to w miarę sprawiedliwe i dla tych co wykonali KAWAŁ DOBREJ ROBOTY przygotowawczej, jak i dla tych, którzy zastanawiają się nad odległością.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmmm... skoro jeden zlot ma być poza centrum, to lepiej chyba by był to maj. Zawsze jest to dłuższy weekend. Jesienią ciężej wyrwać pare dni by podjechać dalej. Nieprawda?

 

A tak na marginesie to nie wiem czy to dobry pomysł robić poza centrum. :hop1: Z tego zawsze będą jakieś zgrzyty :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... skoro jeden zlot ma być poza centrum, to lepiej chyba by był to maj. Zawsze jest to dłuższy weekend. Jesienią ciężej wyrwać pare dni by podjechać dalej. Nieprawda?

Prawda :hop1: Jestem tego samego zdania, no ale znowu ...

Tak jak pisałem dużo wcześniej pierwsza ankieta poprzez swój wynik wyraziła głos większości i nie ma co chyba dyskutować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luudzie, nigdy nie będzie tak, że spotkamy się zawsze razem, bo Polska jest naprawdę duża.

Dlatego są potrzebne ZLOTY REGIONALNE.

I o tym myślałem pisząc o zlotach na jesieni.

Niech na jesieni będą dwa np. Sława i Sandomierz/Kazimierz.

I wtedy każdy gdzieś będzie miał bliżej i pojedzie.

Tylko centrum kraju daje pewną gwarancję dużej frekwencji wg. mnie oczywiście.

 

Jacek.

 

Ps.Pamiętajcie ile osób brało udział w ankietach/deklaracjach i ilu na zloty przyjeżdża.

Żeby się nie okazało, że na zlocie dla wszystkich jest raptem 10 załóg bo za daleko było,

albo deszcz padał i pojechać 400-500 km tylko po to żeby się o tym przekonać ,

a potem na forum przeczytać, że innym niestety coś ważnego właśnie wypadło i nie mogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień zabieram sie za napisanie czegoś i zawsze mi coś przeszkodzi . piszę przede wszystkim do tomekk, bo coś niestety zaiskrzyło między nami i myślę , że z mojej winy :-] :przyznaję ,że łapałem Ciebie za słówka i może nie ostro ale kontrowałem ostatnie Twoje wypowiedzi na temat zlotu "ale" miałem nieodparte wrażenie , że zaistniał centralny lobbing szukający koniecznie miejsca na zlot majowy w centrum - miejsce obojętne ( mało skrzynek podłączeniowych , mało miejsc kempingowych "takie opisy czytałem" ale aby w centrum . szary11, napisał słusznie (i za to go cenię)

Hmmm... skoro jeden zlot ma być poza centrum, to lepiej chyba by był to maj. Zawsze jest to dłuższy weekend. Jesienią ciężej wyrwać pare dni by podjechać dalej. Nieprawda?

- no dalsza częśc wypowiedzi :hop1: kurde znowu centrum !!! Reasumując : doceniam Tomii Twoją chęc załagodzenia "konfliktu interesów"oraz gorąco popieram pomysły Twoje nad ich rozwiązaniem - chyba moja nadwrażliwośc doprowadziła do niniejszej sytuacji za co bardzo przepraszam - na zakończenie pozdrawiam bardzo serdecznie ps. Sandomierz jest piękny przez cały rok a parada parowozów jest tylko w majówkę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Drugi dzień zabieram sie za napisanie czegoś i zawsze mi coś przeszkodzi . piszę przede wszystkim do tomekk, bo coś niestety zaiskrzyło między nami i myślę , że z mojej winy :-] :przyznaję ,że łapałem Ciebie za słówka i może nie ostro ale kontrowałem ostatnie Twoje wypowiedzi na temat zlotu "ale" miałem nieodparte wrażenie , że zaistniał centralny lobbing szukający koniecznie miejsca na zlot majowy w centrum - miejsce obojętne ( mało skrzynek podłączeniowych , mało miejsc kempingowych "takie opisy czytałem" ale aby w centrum .

 

Filipie nie łapię o co chodzi ? :hop1: Nie mam pojęcia co miało iskrzyć/nieiskrzyć ?

 

Tak jak wiele razy już pisałem, osobiście głosowałem za odbywaniem Zlotów POZA CENTRUM, Sława bardzo mi się podoba i lustracja wypadła bardzo za. Ankieta się odbyła i WIĘKSZOŚĆ głosujących była jednak za CENTRUM, ja tylko chciałbym uszanować głos większości, taka zresztą była myśl przewodnia ankiety. Nie sądzę, aby powstał jakiś LOBING na rzecz centrum, a to dlatego, że II Zlot odbył się zdecydowanie poza centrum i osobiście niewiele się zastanawiałem i po prostu przyjechałem. Uważam także, że prowadzimy żywą dyskusję i każdy z nas ma rację wg siebie, próbujemy znaleźć jak najlepsze rozwiązanie na III Zlot i bardzo duże słowa pochwały dla WSZYSTKICH, że tak bardzo NAM zależy na spotkaniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jakoś tak"dziwnie" niektórzy czepili się pierwszej ankiety zupełnie pomijając drugą , która wyraźnie pokazuje co chce większość. Więc tłumaczenie na zasadzie "demokracji" nie przemawia do mnie. Poza tym ktoś kto wcześniej głosował za centrum po zrewidowaniu swych poglądów np z racji świetnej prezentacjo-lustracji Sławy mógł zmienić zdanie (pewnie nie jeden) ale tego jakoś nikt nie bierze pod uwagę. Więc dlaczego nie Sława skoro II Zlot był bardziej na wschód wyrównajmy szanse i zróbmy III bardziej na zachód. Przypomnę że jak padła lokalizacja II zlotu (tak jakoś niekoniecznie w centrum) nie wywołało to takiej burzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mrsulki, druga ankieta nie zakończyła się. Nie odważyłbym się wydać sądu, że wszyscy, którzy głosowali za - CENTRUM zmienili zdanie na Sławę. Jeśli jest chociaż jedna osoba, która go nie zmieniła, to takie działania na siłę mogą mocno zniechęcić do czegokolwiek.

Natomiast jeśli chodzi o sprawiedliwość to II Zlot odbył się bardziej na południu, więc III Zlot powinien odbyć się w okolicach Bydgoszczy.

Twierdzenie, że niektórzy czepiają się pierwszej ankiety jest lekkim nadużyciem. Skoro Ludziska głosowali, tzn liczyli się z jakimś wynikiem. Uszanujmy to.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odważyłbym się wydać sądu, że wszyscy, którzy głosowali za - CENTRUM zmienili zdanie na Sławę.
Coś u ciebie kiepsko z rozumieniem czytanego tekstu. Gdzie ja tak napisałem :hop1:
Twierdzenie, że niektórzy czepiają się pierwszej ankiety jest lekkim nadużyciem. Skoro Ludziska głosowali, tzn liczyli się z jakimś wynikiem. Uszanujmy to.
A może trochę luzu i zdrowego rozsądku bo okaże się że kruszymy kopie o nic. Zaczekajmy na wynik drugiej ankiety i wszystko się wyjaśni :-]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Radku, z tym rozumieniem tekstu to nie wiem, bo w 1 poście tego wątku Admin zamieścił cały

" gry plan ", cytuję:

 

 

- za ważna uznajemy ankietę numer I Yabulona a co za tym idzie ankieta numer II zostaje zamknięta i jest nie ważna (chłopaki nawet nie ustalili kiedy miałby być koniec ankiety)

 

- do końca listopada zgłaszamy kempingi z centralnej Polski. Zgłaszając kemping postarajcie się zdobyć jak najwięcej informacji na jego temat. Jeśli któryś kemping wydaje się wam interesujący, ale niestety nie możecie nigdzie znaleźć informacji na jego temat to wiecie co robić - trzeba się na forum zapytać czy może ktoś był, albo czy ktoś by mógł podjechać i zobaczyć :-].

 

- myślę że głosowanie zrobimy już w nowym roku (najlepiej cały styczeń i cały luty), głosować będziemy na kempingi zgłoszone z centralnej polski (np. tak jak Sandomierz zgłoszony przez Ryśka) + jedyny wyjątek "Sława"

 

- głosowanie będzie jawne. W nowym temacie każdy osobiście wypowie się który kemping wybiera. Każdy będzie mógł wybrać tylko jeden kemping. Dlaczego głosowanie robimy jawne? Bo wtedy będą głosowały osoby które chcą i są prawie pewne że przyjadą. Niestety ankiety mają to do siebie, że często biorą w nich udział ludzie którzy dobrze wiedzą, że nie będzie chciało im się przyjechać.

 

itd...

 

Zdziwiony lekko, Jacek.

 

Ps. Jesteśmy w punkcie 2, dziś jest 8 pażdziernik, poniedziałek. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.