Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słuchajta ludziska - jestem wstępnie umówiony z Effendim na "lustrację " ośrodka w Sławie - obwąchamy wszystko myślę dokładnie - przepraszam za wyrażenie "sracze " też - obszczelamy troszkę aparacikiem ,rzucimy na forum zdjątka ( bo strona internetowa ośrodka wszystkiego nie oddaje ) i będziemy wszyscy mieli jasnośc w temacie - dodam , że na terenie ośrodka jest przystań jachtowa ( i to największa w okolicy - a nóż jakiś rejsik po jeziorku ?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już sobie myślę, że jak po świętach będę rozbierał choinkę to lampki schowam już do przyczepy a nie do szafki

Dzwonił do mnie wczoraj zdaniewicz i poinformował , że bez lampek nie mam co przyjeżdżac na zlot - taka " nowa tradycja " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kibelków to na pewno będzie miłe zaskoczenie ponieważ są w miarę nowe i bardzo czyste (kilkakrotnie sprzątane w ciągu dnia). Co do ilości to też wystarczająco - chyba 15 kabin + 10 pryszniców - niestety te już płatne 3 zł, ale też bardzo czyste. Dodatkowo też ponad 10 umywalek na zewnątrz. Ciepła woda w umywalkach i zlewach do mycia naczyń na okrągło. Te ilości są oczywiście x2 bo dla pań taka sama ilość (tak z geometrii budynku wygląda).

Przystań jachtowa niezbyt wielka ale można pożyczyć kajaki, rowery wodne, jest kilka omeg i jedna DZ. Powędkować też można w jeziorze.

Do rynku w Sławie z 10 minut spacerkiem (2 markety). Dla pasjonatów kolejnictwa w Śmiglu (ze 30 km) czynna kolejka wąskotorowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psy mozna ?

W Kozienicach był taki jeden "potwór", ale nikt go nie widział, bo spał cały czas w przyczepie :) Chyba, że to tylko legenda była :)

 

 

Ten pies to autentyczna legenda :) Wszędzie jest, ale nikt go niemal nie widzi :)

 

PS. Ja go jednak widziałem :) I to nie raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.