Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pisząc że jestem za Sławą lub coś ewentualnego w pobliżu , nikt mi nie powie złamanego słowa bo sam mam 430 kilosków . Myślę że to dobre miejsce . Następny IV zlot możemy przesunąć bardziej na wschód czy tez południe . Może Ryszard zrobi jeszcze jedną ankietę ...SłAWA TAK LUB NIE ....

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ryszard zrobi jeszcze jedną ankietę ...SłAWA TAK LUB NIE ....

Ankietkę można palnąć. :) Chyba, że jeszcze poczekamy, może ktoś da jakiś ciekawy pomysł i wtedy zrobilibyśmy ankietę z np 3 lokalizacji i wybrali tą która najbardziej się spodoba :) . Co wy na to ? Czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- RZESZóW 556 / w tym 300 km autostrady A4

skoro naprawdę będzie tak ciekawie i znowu tyle wspaniałych załóg ,Rysiu Zdaniewicz juz coś pisał jakie atrakcje wymyślił :) i jeszcze te parowozy to warto zrobić te 556 km - jestem za Sławą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sława w maju może wyglądać kusząco
jestem ZA
jestem za Sławą
Jak nie Sława (lub okolice) to pozostaje chyba tylko Częstochowa.

Mnie też się podobie. Czy to oznacza, że decyzja o miejscu zapadła, czy szukamy dalej? Czasu jest jeszcze sporo, ale o ten kemping i termin można by się już wstępnie dowiadywać skoro Filip85-87 i Effendi, są chętni tam pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce dość ciekawe... no nic, jeśli będzie odpowiadało wszystkim nie będę strajkował :-) Ale musze 3 dzionki wyrwać w pracy, co na te chwile trudno przewidzieć czy będą do zdobycia :) Od nowego roku będę truł by dali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musze 3 dzionki wyrwać w pracy,

no tak ,przy odległościach jakie mielibyśmy z szarym do pokonania to była by wyprawa na kilka dni ale czasu jest dużo ,przygotować się można i uważam że ten środek polski na mapie można troszkę przesunąć raz w jedną a w razie potrzeby w drugą stronę .Jeżeli to przesuwanie będziemy robić w miarę sprawiedliwie to czuję że większość z nas pokona nawet duże odległości aby w przyszłości mieć mniej do pokonania.Kto nie zechce przyjechać to choćby miał zlot w swojej miejscowości to i tak nie przyjedzie.

Może jeżeli ktoś poda ciekawszą lokalizację to przedyskutujmy temat takowej,ale narazie posprawdzajmy co w tej Sławie będzie i czy będzie miejsce na zlot Jeszcze jedno jeżeli robimy zlot nie w centrum kraju to musi być one dłuższy np czterodniowy tak żeby dla tych co mają więcej do przejechania długość spotkania też stanowiła zachętę do takiej długiej trasy.

Dasz radę.
Myślę że zarówno szary, ja i wielu innych damy radę ,no bo my nie tylko piszemy ale ...jeździmy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł topicu taki, bo nie chcę się adminom w kompetencje wcinać, a poza tym za wczesnie na jakąś listę chętnych, Ale można by spróbować wstępnie zdeklarować się kto jest gotów jechać dosyć daleko (narazie klaruje się zlot w Sławie, więc daleko będą mieli forumowicze ze wschodu Polski), a kto absolutnie na to nie pójdzie. Oczywiście sprawa lokalizacji jest wciąż otwarta i sytuacja może się odwórcić. Chodzi tylko o nastawienie do dalszej trasy bez konkretnej lokalizacji. Ja osobiście mogę powiedzieć, że odległość do 500 km pokonam na 100%, więcej pewnie też, ale się zastanowię (praca, szkoła dzieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.