Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Afro napisał:

A powiedzcie mi czy ceny grand Cherokee ok 2015 roku są w podobnych wysokościach co no 2010 wynikają z tego że to są gorsze auta czy z USA?

Stan techniczny który wyjdzie w oględzinach. Co do Volvo....auto bardzo drogie w serwisie i automat stresujący. X'C 60 po mieście to 11 litrów ropy. Poza tym auto bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Commander napisał:

Co do opon....za komplet szosowych Nokianow, nowych, a więc półka premium zapłaciłem 1850 z montażem...

Jaki tam masz rozmiar? Coś strasznie tanio :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Commander napisał:

Stan techniczny który wyjdzie w oględzinach. Co do Volvo....auto bardzo drogie w serwisie i automat stresujący. X'C 60 po mieście to 11 litrów ropy. Poza tym auto bajka.

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Commander napisał:

245/65/17 .... trzeba szukać ?

Myślałem, że większe balony. A DOT masz świeży? W ofercie jakoś nic na ten temat nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afro napisał:

Czyli Volvo byłoby droższe w serwisowaniu niż Jeep?

Trzeba by to zweryfikować u użytkowników konkretnych modeli. Mój dodge, ma dużo części wspólnych z jeepem. Ceny promocyjne nie są :p. Natomiast zupełnie inaczej może być z jeepem/ fiatem Renegade. Któremu bliżej do Seicento :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maarec napisał:

Trzeba by to zweryfikować u użytkowników konkretnych modeli. Mój dodge, ma dużo części wspólnych z jeepem. Ceny promocyjne nie są :p. Natomiast zupełnie inaczej może być z jeepem/ fiatem Renegade. Któremu bliżej do Seicento :).

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Commander napisał:

Co do opon....za komplet szosowych Nokianow, nowych, a więc półka premium zapłaciłem 1850 z montażem... Czy to drogo, niech każdy oceni sam.

Czy auta są drogie w utrzymaniu. Tak jeśli trafisz na wredną, czytaj zajechaną lub zaniedbaną sztukę. Ceny części są tańsze od Insigni do której się kiedyś przymierzałem.

Mam automat nowego typu bez 1.2.3 ale można zmienić bieg ręcznie. Bliżej temu do tiptronika. Dodatkowo jest program do holowania ciężkich przyczep. Auto mam 2008 i trochę dołożyłem... Małe silniki palą niewiele mniej od większych a momentu mają sporo mniej.

 

Jeśli chodzi o Nokian i klasę premium, to mogą sobie tak nazywać, ale niestety technologicznie, jest im bardzo daleko do marek premium z takich stajni jak Pirelli, czy Michelin. Nie mówię, że to złe opony, ale premium Nokiana, jest jak opona standard grupy Pirelli, lub Michelin. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale poparte użytkowaniem opon na  torach wyścigowych.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Żonkil napisał:

Jeśli chodzi o Nokian i klasę premium, to mogą sobie tak nazywać, ale niestety technologicznie, jest im bardzo daleko do marek premium z takich stajni jak Pirelli, czy Michelin. Nie mówię, że to złe opony, ale premium Nokiana, jest jak opona standard grupy Pirelli, lub Michelin. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale poparte użytkowaniem opon na  torach wyścigowych.  

W przeglądarkach firm handlujących oponami jest pozycjonowana na najwyższej półce. Stąd moja sugestia. Grunt że dają radę i są specjalne wzmacniane do SUVow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.