Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

C-H nie pójdę po okulary, bo je mam na nosie i też wyraźnie widziałem ten zapis. Choć kontekst jakoś mi sugerował coś innego. Tyle, że kontekst kontekstem, a treść treścią. Przeczytałem sobie jeszcze z 2 razy i miałem pewność - ceny nie będą niższe niż na Malcie. Rozumiem przepalcowanie, ale poproszę o rzetelne informacje i nie komentować w stylu "czytać dokładnie" cfaniaczek.gif No, to sobie wyjaśniliśmy. :hej: Ceny może rzeczywiście niższe niż na Malcie, jeszcze do tego dojdzie rabacik, to można pomyśleć. Choć wolałbym nie celować z terminami wtedy, kiedy będzie rabat, a jechać wtedy, kiedy będę miał ochotę. Ponegocjujemy chwilę, to może i ceny zejdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Samochód Duży (np. Transit): 15 zł

 

 

- Camper: 25 zł

 

 

BoXerek Mariusza Nickta to blaszak. Może być kamperkiem jak i holownikiem do przyczepy. Moje pytanie brzmi skąd ta różnica w cenie skoro auto to samo :niewiem:

Tak samo mój VW t4. Dorobiłem łóżko i na kempingu płacę jak za kampera. A dużo mu jeszcze brakuje.....

Edytowane przez GEMIX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wjeżdzasz autem dużym jako holownik przyczepy to wnosisz opłatę: 15 zł + przyczepa

 

Jak chcesz wjechać samym autem i masz tam na tyle wygody ze nie potrzebujesz przyczepy to płacisz jak za Campera

Nie interesuje mnie to czy masz np Fiata Ducato "blaszaka" i napompowany w nim tylko materac :P

 

To są juz takie detale których się nie czepiajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BoXerek Mariusza Nickta to blaszak. Może być kamperkiem jak i holownikiem do przyczepy. Moje pytanie brzmi skąd ta różnica w cenie skoro auto to samo :niewiem:

Tak samo mój VW t4. Dorobiłem łóżko i na kempingu płacę jak za kampera. A dużo mu jeszcze brakuje.....

 

oj Koledzy czepiacie się ... a jak przyjadę maksiem i będę w nim spał to jestem kamper czy osobówka ?

 

kamper to kamper - służy do mieszkania, a transit służy jako holownik

Mariusz jak przyjedzie solo boxerkiem to zapłaci jak kamper, ale jak przyjedzie z Knausem na haku to zapłaci jak dostawczak :skromny:

przynajmniej ja bym tak liczył jak bym siedział na kasie w recepcji :-]

 

ceny wydają się sensowne, zwłaszcza jak będzie std taki jak pisaliśmy (ciepła woda, czyste kibelki)

mnie wychodzi 60zł z prądem, tragedii nie ma, choć tanio też nie jest :-]

może to pole namiotowe obok będzie tańsze i w 40zł się zmieszczę ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że widziałem już cennik uzależniony od wielkości przyczepy, ale żeby robić różne opłaty w zależności od wielkości holownika... Dla mnie to jakieś science fiction, jak w takim razie będzie zaliczony KIA Carnival bo mniejsze to od blaszaka ale większe od zwykłej osobówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na zdrowy rozum Kia Carnival wydaje ci się małym autem czy dużym ?

 

Bo wg. mnie jest to duze auto tak samo jak: Pajero , Nissan Patrol, Dodge Ram , czy Grand Scenic

 

Jeśli chcecie mogę wam wypisać klasy pojazdów które będą uznawane za małe a które za duże.

 

To sobie każdy sprawdzi jakiej klasy ma auto.

 

Generalnie chodzi o zajmowanie miejsca na Campingu

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wjeżdzasz autem dużym jako holownik przyczepy to wnosisz opłatę: 15 zł + przyczepa

 

Jak chcesz wjechać samym autem i masz tam na tyle wygody ze nie potrzebujesz przyczepy to płacisz jak za Campera

Nie interesuje mnie to czy masz np Fiata Ducato "blaszaka" i napompowany w nim tylko materac :P

 

To są juz takie detale których się nie czepiajmy

 

Ja się wcale nie czepiam, tym bardziej, że tak jest wszędzie. Chciałem tylko wiedzieć jak to jest rozpatrywane :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na zdrowy rozum Kia Carnival wydaje ci się małym autem czy dużym ?

 

Bo wg. mnie jest to duze auto tak samo jak: Pajero , Nissan Patrol, Dodge Ram , czy Grand Scenic

 

Jeśli chcecie mogę wam wypisać klasy pojazdów które będą uznawane za małe a które za duże.

 

To sobie każdy sprawdzi jakiej klasy ma auto.

 

Generalnie chodzi o zajmowanie miejsca na Campingu

 

Mi na zdrowy rozum to się wydaję, że trochę za dużo kombinacji. Czy taka Kia Carnival jest duzo dłuższa od Mondeo kombi? Czy Mondeo będzie w klasie aut dużych czy małych ?

 

Rozumiem, ze w myjni ręcznej jest taki podział, ale na kempingu ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na zdrowy rozum Kia Carnival wydaje ci się małym autem czy dużym ?

 

Bo wg. mnie jest to duze auto tak samo jak: Pajero , Nissan Patrol, Dodge Ram , czy Grand Scenic

 

Jeśli chcecie mogę wam wypisać klasy pojazdów które będą uznawane za małe a które za duże.

 

To sobie każdy sprawdzi jakiej klasy ma auto.

 

Generalnie chodzi o zajmowanie miejsca na Campingu

Bez obrazy ale dla mnie trochę to naciągane jest, bo i tak każdy trzyma auto przy przyczepie i nie powinno to mieć znaczenia czy zajmuje 4,9x1,9 m samochodem taka KIA czy np 4,8 x 1,9 jakimś kombi. Chyba że chcesz zrobić osobny parking i tam wszystkie auta upychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na zdrowy rozum to się wydaję, że trochę za dużo kombinacji. Czy taka Kia Carnival jest duzo dłuższa od Mondeo kombi? Czy Mondeo będzie w klasie aut dużych czy małych ?

 

Rozumiem, ze w myjni ręcznej jest taki podział, ale na kempingu ? hmm.gif

 

 

 

 

Sprawdziłem....Mondeo jest dłuższe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ceny wydają się sensowne, zwłaszcza jak będzie std taki jak pisaliśmy (ciepła woda, czyste kibelki)

mnie wychodzi 60zł z prądem, tragedii nie ma, choć tanio też nie jest :-]

 

 

 

Mnie będzie kosztowała doba 70 :oslabiony: (2+1)

 

Ale jestem ciekaw jak mnie skasująw realu, bo mój transit jest większy od niektórych kamperów? :hmm::puk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na zdrowy rozum Kia Carnival wydaje ci się małym autem czy dużym ?

 

Bo wg. mnie jest to duze auto tak samo jak: Pajero , Nissan Patrol, Dodge Ram , czy Grand Scenic

 

Jeśli chcecie mogę wam wypisać klasy pojazdów które będą uznawane za małe a które za duże.

 

To sobie każdy sprawdzi jakiej klasy ma auto.

 

Generalnie chodzi o zajmowanie miejsca na Campingu

 

Zapytam Ciebie , duży to znaczy długi czy wysoki bo już się robi bardzo ciekawie :winner: ,a ekskluzywny plac zajmowany przez gości to będzie liczony od m/2 czy może od m/3 ,bo wiesz w załozeniach miało to być bardzo czytelne i jasne.

Druga sprawa to jak czytam to wszystko to Ty masz jakieś tajemnice przed nami -nie chcesz ujawnić tego kameralnego miejsca nad jeziorem a od nas chcesz abyśmy napisali wszystko bez tajemnic czyli to co prawdziwy karwaningowiec oczekuje od takiego miejsca ,coś tu jest nie halo .

Chcemy i to bardzo bynajmniej ja bym chciał abyś nam wypisał klasy pojazdów ,które bedą uznawane za małe a które za duże i dobra rada ,sprawdz w danych technicznych pojazdów ich rozstaw osi bo możesz się zdziwić ,że niektóre kombi są wieksze ,dłuższe od SUV-a .

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.