Skocz do zawartości

Otwieramy Camping pod Poznaniem


California-Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

Rabaty nie będą sumowane.

 

 

Ale zawsze możesz przyjechać raz na znizke Karawaning np w maju a lipcu na PFCC czy inne...

 

Myślę że oferta jest atrakcyjna względem innych miejsca zarówno położeniem miejsca jaki przyszłymi cenami których na razie nie chce zdradzać....

 

Mogę tylko zapewnić ze nie będą one niższe niż Camping Malta w Poznaniu

 

 

przy wjeździe powinien pojawić się więc wielki napis : For foreigners only lub Lediglich für die Ausländer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że cena nie do przyjęcia...a ja nie mogę znaleźć cennika. Może mi ktoś pomóc ?

 

1 osoba 15 zł

przyczepa campingowa + samochód 50 zł

autocamping 50 zł

samochód 10 zł

autobus 50 zł

motocykl 10 zł

 

ale przynajmniej cennik prosty hehe%281%29.gif

 

nie znam kempingu, ale faktycznie ceny z tych najwyższych, przy 2+2 mnie wyszło by 80zł :hmm:

dla porównanie w Warce 70zł

więc nie ma tragedii ;) (dzieci łapią się do 4lat)

 

Kolego wysoko mierzysz :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, ale tutaj ceny mają być wyższe niż na Malcie ... więc wyjdzie ciut więcej za Twoja załogę :>

 

:ok: pytanie ile to "ciut"

może chociaż z rabatem wyjdzie tyle samo ? hehe%281%29.gif

 

 

tak jak pisałem, poprzeczka wysoko postawiona, za taką cenę ludzie będą oczekiwać wysokiego standardu :yes:

 

jako weekendowy kemping ... hmm dla mnie średnio, jadąc na 2-3dni nie potrzebuje wypasów

np będąc ostatnio w Pieninach celowo stanąłem na połowę tańszym polu, bo w sumie cały czas nas nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli ceny nie niższe niż na malcie, a cennik z malty to nie jakaś przeróbka na potrzeby chwili, to faktycznie w pierwszym, najdalej drugim roku zwrócą Ci się nakłady na inwestycje. Tylko jeden warunek - musisz mieć klientów. Obawiam się jednak, że przy tych cenach - marne szanse. Ci, co na targi raczej z przyczepą po polach kempingowych nie będą się tarabanić. Turyści będą szukać tańszych alternatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepa campingowa + samochód 50 zł

autocamping 50 zł

samochód 10 zł

 

 

zawsze się zastanawiałem dlaczego tak łupią kampery na kempingach ???

przyczepa + samochód czyli 4 opony samochodu + 2 przyczepy , czasami i cztery , powierzchnia wykorzystania jak za dwa kampery a cena ta sama ....

 

a osobowy kombi zajmuje często tyle miejsca ile kamper , opon tyle samo a kamper płaci cenę X 5 !!!!! To jak to jest ? Dlaczego dyskryminuje się kampery na kempingach ? Może właściciel jednego z nich się wypowie jasno i klarownie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepa campingowa + samochód 50 zł

autocamping 50 zł

samochód 10 zł

 

 

zawsze się zastanawiałem dlaczego tak łupią kampery na kempingach ???

przyczepa + samochód czyli 4 opony samochodu + 2 przyczepy , czasami i cztery , powierzchnia wykorzystania jak za dwa kampery a cena ta sama ....

 

a osobowy kombi zajmuje często tyle miejsca ile kamper , opon tyle samo a kamper płaci cenę X 5 !!!!! To jak to jest ? Dlaczego dyskryminuje się kampery na kempingach ? Może właściciel jednego z nich się wypowie jasno i klarownie :niewiem:

 

Kogut wydaje mi się że to nie chodzi o ilość zajmowanego miejsca tylko o rodzaj posiadanego noclegu. Kamper z przyczepą są porównywalne i to pewnie stąd zawsze ceny są bardzo zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamper z przyczepą są porównywalne ale tylko jak stoją ... przyczepa sama już nie pojedzie ... i mało kiedy goście godzą się na to by samochód stawiać na innym parkingu , daleko od przyczepy .... przyczepa i samochód są właściwie kamperem z dwoma pokojami , są nierozerwalne .... wychodzi na to , że przyczepkowcy dostają rabat a kamperowcy ten rabat na kempingach spłacają .... coraz bardziej nie lubię kempingów :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: pytanie ile to "ciut"

może chociaż z rabatem wyjdzie tyle samo ? hehe%281%29.gif

 

 

tak jak pisałem, poprzeczka wysoko postawiona, za taką cenę ludzie będą oczekiwać wysokiego standardu :yes:

 

jako weekendowy kemping ... hmm dla mnie średnio, jadąc na 2-3dni nie potrzebuje wypasów

np będąc ostatnio w Pieninach celowo stanąłem na połowę tańszym polu, bo w sumie cały czas nas nie było

 

dla jednych ciut to pikuś dla innych już spory wydatek, więc jak ma być nie mniej niż na Malcie z połowę gorszą lokalizacją to ja dziękuje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola Hola !!!

 

NIGDZIE NIE PODAWAŁEM JESZCZE CENNIKA !!!

 

kto wymyślił te ceny powyżej ? - nie wiem !

 

Sprostowanie ! - ceny będą niższe niż na Campingu Malta

 

Bo aż mi się ciśnienie podniosło :P

 

Przecież moim zdaniem Malta ma ceny jak na Batorym ! biorąc pod uwagę ze rzadko można się w jeziorze kąpać

 

Ceny zaskoczą was pozytywnie !! (przynajmniej ok 70-80% ludzi odwiedzających, bo nigdy człowiek wszystkim nie dogodzi)

 

 

Moge podać wstępne ceny ( nie są one oficjalne i mogą ulec zmianie !!!)

 

Ceny za dobę:

 

- Osoba Dorosła: 10 zł

- Dzieci do 18 lat: 5 zł

- Samochód Osobowy: 10 zł

- Samochód Duży (np. Transit): 15 zł

- Motocykl/Motorower: 5 zł

- Camping (przyczepa) 20 zł

- Camper: 25 zł

- Namiot: 10 zł

- Pies: 5 zł

 

- Prąd: 10 zł

- Wi-fi: 5 zł

 

Myślę że ceny przystępne jak na wypoczynek nad jeziorkiem i w lesie.

 

i teraz dopiero można komentować :)

Edytowane przez California-Holiday (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabaty nie będą sumowane.

 

 

Ale zawsze możesz przyjechać raz na znizke Karawaning np w maju a lipcu na PFCC czy inne...

 

Myślę że oferta jest atrakcyjna względem innych miejsca zarówno położeniem miejsca jaki przyszłymi cenami których na razie nie chce zdradzać....

 

Mogę tylko zapewnić ze nie będą one niższe niż Camping Malta w Poznaniu

 

to ja idę kupić nowe okulary ..... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.