Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ptaku, :( tylko ten strój jeszcze dopracuj sam pióropusz nie czyli Ciebie Indianinem , powalczymy :( , później fajka pokoju z ognistym napojem przy ognisku indiańskim :(

a i nie zapomnij wcześniej na solarium by być czerwonoskórym i walczyć z bladymi twarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek nie wojuj z mniejszoscią ! Jestem głosem za wielkim wodzem . Czuje sie takze zaszczycony propozycja szeryfa , ale niestety nie moge przyjąc odznaki . Mój sztandarowy strój na inaugurację Zrytych Beretów kompletnie nie pasuje do noszego zaszczytnej złotej gwiazdy. A pasowania i tym podobne to inna sprawa . :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Wirku mam tak napięty zaplanowany harmonogram Zlotu ze się juz teraz nie moge w tym połapać . Wszystko będzie dopracowane do minuty pod koniec kwietnia . Aby mi sie to wszystko nie pokiełbasiło wolę być pilnowany niz mam pilnować ! :(:(:):(

 

Kitek ! pasuje !!! młody poważny , szanowany ojciec rodziny . To samo Balthurek czy Thorn. Powaznie Radwanek się prezentuje , takze Spablo , wielu innych . Nie myśl o mnie , 100Pce , Edim , Fingerze ............... to karawaningowi pomyleńcy ! / przepraszam że kogos nie wymieniłem wsród tych ostatnich / i tak wiemy że jest nas wielu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie po co czekać do maja ze zlotem skoro można już teraz z racji dłuższego dnia coś zrobić ? :):(:(:(

Krótszy dzień ma też swoje zalety . Szybciej rozpala się ognisko , więc i my jesteśmy mniej "zmęczeni" tym "czekaniem" . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa, oki milicja ( orzełek bez korony) , też się jest przydatna , nie musi być ta gwiazda szeryfa , bardziej mi chodziło o to czy w razie potrzeby pomożesz w organizacji, nie wiem jeszcze w jakim zakresie , ale jakby zaszła taka potrzeba czy mogę liczyć na Ciebie? Jesteś stałym bywalcem zlotów, a kemping w Sławie znasz jak własna kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że spokój jaki panował na zlocie w Nieborowie zawdzięczamy 100pie który sprawdził się w roli stróża prawa. Z pewnością potwierdzi to Wirek oglądający bez zakłóceń relację w TV z międzynarodowego meczu piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że spokój jaki panował na zlocie w Nieborowie zawdzięczamy 100pie który sprawdził się w roli stróża prawa. Z pewnością potwierdzi to Wirek oglądający bez zakłóceń relację w TV z międzynarodowego meczu piłki nożnej.

:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.