Skocz do zawartości

Rozrywka , szalone pomysły i inne pierdoły - Sława VII Zlot


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest że na wszystkich Zlotach karawaning.pl była tylko Wasza Trójca. :ok: Nikt Was nie przebije ! W tym roku Zlot Niewiadówek odbywa sie ponownie w Borkach. Jako ze nie chcę jeździć na Zloty w to samo miejsce mnie tam nie będzie . Patrząc na listę to spotkanko będzie szampańskie . Chętnych zapraszam na stronę www.fanklubniewiadówek .

Umówiliśmy sie także , że Zloty Pierwszomajowe w Sławie zaliczamy do punktacji. W tym roku majówka to także nasz Zlot , a więc punktów nikt nie nabije ! :ok: Jakby nie patrzec certyfikatów kapitana muszę wydrukować dosyć sporo . ! :bukiet::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 544
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tak wogole to u mnie nastapila jakas pomylka i u Kasi chyba tez...bo o ile pamietam to ja z Kasia w Nieborowie dostalismy weteranow :ok: a to juz byl nasz 4 zlot i powinien byc starszy weteran z tego co widze....uuuu :ok: sie za to nalezy podwojna porcja pikantnego wasabi dla tego co sie pomylil :ok::ok: :bukiet:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy to chodzi o Rysiaczka ... ale jeżeli tak to w takim razie dla niego to żadna kara bo on wasabi uwielbia :ok::ok::ok: . W tej kwestii jestem skłonny twierdzić , że specjalnie będzie mylić się dalej :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi1958, nic wielkiego tylko przeciąganie przyczepy z miejsca na miejsce bez holownika, :ok: przeczołganie pod przyczepka :ok: bez znaczenia jakie warunki pogodowe , więc módl się o słońce, jak to przeżyjesz :bukiet: na koniec ognisty posiłek z ognistym napojem :ok: i już masz certyfikat zlotowca .

Chyba, że jeszcze koledzy cos wymyśla :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherifie Wirku ! Nie strasz ludzi ! Po pewnych doswiadczeniach z poprzednich Zlotów zdecydowalismy że bedzie delikatniej ! Jeżeli chodzi o wasabi to nasz przyjaciel Piotruś 100Pka to uwielbia ! :ok::ok: / widziałem w Poznaniu / :ok: . Ja wolę małe czerwone marynowane papryczki na czarnej oliwce , skropine zielonym Tabasco . Jeżeli Michałek podał komisji złą ilość Zlotów , to bedzie mu to wyrównane i Kasi też . Takich ,,oszukańców jest więcej . Serek , Jędrek i inni maja dość sporo do nadrobienia ! Dzieje się to tak , gdyz pasowanie jest tylko w piątek wieczorem .

 

PS. Michałku ! Nie musisz nic mówić , możesz podac komisji wcześniej przygotowaną karteczką z informacja który to Twój Zlot ! :ok::ok::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek

nic wielkiego tylko przeciąganie przyczepy z miejsca na miejsce bez holownika, przeczołganie pod przyczepka bez znaczenia jakie warunki pogodowe , więc módl się o słońce, jak to przeżyjesz na koniec ognisty posiłek z ognistym napojem i już masz certyfikat zlotowca .

Nie przypominam sobie, abyś Wirku przechodził przez to wszystko na jakimkolwiek zlocie, ale z Rysiaczkiem dopilnujemy, abyś w Sławie to wszystko "powtórnie" osobiście godnie zaprezentował. Jako Sheriff oczywiście to znaczy bez taryfy ulgowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek
nic wielkiego tylko przeciąganie przyczepy z miejsca na miejsce bez holownika, przeczołganie pod przyczepka bez znaczenia jakie warunki pogodowe , więc módl się o słońce, jak to przeżyjesz na koniec ognisty posiłek z ognistym napojem i już masz certyfikat zlotowca .

Nie przypominam sobie, abyś Wirku przechodził przez to wszystko na jakimkolwiek zlocie, ale z Rysiaczkiem dopilnujemy, abyś w Sławie to wszystko "powtórnie" osobiście godnie zaprezentował. Jako Sheriff oczywiście to znaczy bez taryfy ulgowej.

 

 

no wreszcie prawdziwe pasowanko nam się szykuje. :ok::ok: Przykłady idą z góry. :bukiet:

 

ps.innym to już pójdzie gładko. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo Nasz Sheriff Rysiu , Wirek , wybierze na swoich zastępców ?????? :ok: Wiadomo Ninka dostanie tytuł ,,z urzędu ,,. Upilnowanie takiej ilosci braci karawaningowej to spore zadanie ! Wirku ! Musisz swoich pomocników wyznaczyc wcześniej . Nominowani muszą się zaopatrzyc w gwiady władzy ! Insygnia powinny być duże , odblaskowe / może nawet świecące / aby z daleka było widać nadchodzącego stróża prawa .

Na Zlocie w Sławie odbędzie sie także pierwszy zjazd ZRYTYCH BERETÓW . Powstanie pierwsza lista zakręconych w tym ruchu ! Każdy może się wpisać na listę . Pierwszym warunkiem jest , zwariowane nakrycie głowy lub przebranie ! Wybierzemy radę ,,TRZECH ,, oraz Wielkiego Mistrza , który przez rok będzie pełnił władzę . Mistrz będzie posiadał pieczęć oraz księgę wpisów . W Wielkiej Księdze kazdy nowo przyjety musi napisać , co kierowało nim aby wpisać sie na listę Zrytych Beretów . Każdy musi pod Swoim wpisem zaznaczyc odcisk dużego palca prawej lub lewej nogi . :ok::bukiet:

Pieczęć musi być duża na , tzn. sołtysówka z drewnianym uchwytem z dużą poduchą do pobierania odcisków . Może ktoś zaproponuje wzór pieczątki ?????? .

A może ktoś posiada grubą czystą ksiegę w formie kroniki ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastępców jak na razie widzę czterech: oczywiście Ty

Rysiaczku - pasowanie , i inne imprezy,

KiT-ek - wycieczka rowerowa,

Spablo1 - pomoc przy wyprawie do Wolsztyna na paradę parowozów,

100-pka - wszelaka pomoc , co dalej czas pokaże.

 

Tak więc te osoby niech już się zaopatrzą w gwiazdy szeryfa :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.