Skocz do zawartości

Pilna prośba!!!! Zdarzenie drogowe


w79

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, maarec napisał:

Wysłałbym fotki do centrali knausa. Może specjalnie chcą mieć robotę 

Dzwonilem, nie bede powtarzal co uslyszalem od przedstawiciela na Polske.Generalnie nie jest zainteresowany Wyslalem zdjecia. Bez odbioru...Zaczynam myslec o jakiejs zbieznosci, ale nie było żadnego zdarzenia. Zostaje mover...lub temperatura...Koles we Włoskiej wulkanizacji, jak zobaczyl nazwe producenta, zaraz sie obruszyl.

3 minuty temu, Misio napisał:

A łożyska się kręcą?

Hamulce się nie blokują?

Wszystko wyglada ok

3 minuty temu, Marcin_G napisał:

O kur…. ka wodna. Wyobrażam sobie miny gości z serwisu. A jak Ci ta opona walnęła o patrzyłeś na drugą czy w emocjach zapomniałeś? Bo zrobiłeś potem jeszcze 700km chyba?

Nie patrzylem...Moze to i lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tu chodzi ale w listopadzie sprzedawałem lawetę z 2015r przebieg pewno ponad 200tyś km i tak wyglądały opony które były od nowego (zdjęcia). W takim kempie to opony powinny być jak nowe, laweta lekko nie miała woziła duże suvy.

20211112_125344.jpg

20211112_125354.jpg

20211112_125406.jpg

20211112_125436.jpg

20211112_130057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie tak. Ja mam opony tego samego producenta. Też 3 rok już leci. Przebieg myślę podobny, (nie mam licznika:-)).Moje wyglądają jak nowe...jutro z ciekawości zmierzę bieżnik. Tak czy inaczej ciężko aby przy 15 k opony były zjechane do 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, w79 napisał:

Strzal poszedl na tyl, bo tam sa uszkodzenia. Optycznie nie wyglada zeby cos było żle. A eqentualne przesuniecia od uderzenia gumy, poszlyby do przodu

Jezu. Chłopie zrozum. Masz oderwany częściowo bieżnik który mieli wszystko jak śmigło. Przyczepa jedzie do przodu. W co wali oderwany bieżnik? Uszkodzenia masz od oderwanego bieżnika nie od eksplozji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomii napisał:

Jezu. Chłopie zrozum. Masz oderwany częściowo bieżnik który mieli wszystko jak śmigło. Przyczepa jedzie do przodu. W co wali oderwany bieżnik? Uszkodzenia masz od oderwanego bieżnika nie od eksplozji!

Gdyby uszkodzenia drugiej opony byly spowodowane wybuchem pierwszej (vide przesuniecie movera), to zapasowe kolo musialoby miec analogiczne zniszczenia. A ich nie ma. Tak wiec do zniszczenia dwóch opon doszlo przed zdarzeniem. 

Uderzajacy bieznik zrobil szereg sladow, ktore sa widoczne na pewnej dlugości, natomiast sam wystrzal spowodowal punktowe uszkodzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.