Skocz do zawartości

17 lat i rozwód w przyjaźni


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Voku napisał:

Jeszcze wrócisz do Forda :D Po s-maxie to każde auto będzie małe :P 

Hehe ? To prawda, pod tym kątem konkurencja wypada blado. Box będzie częstym gościem na dachu, belki już w drodze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Voku napisał:

Jeszcze wrócisz do Forda :D Po s-maxie to każde auto będzie małe :P 

masz rację, moje poszukiwania następcy trwały 3 lata. Aktualnie co jest zabawne w sumie powoli nakręcam już kolejną kampanię poszukiwań - zaraz minie 2 lata jazdy z Dodgem, zanim się zorientuję będzie czas zmiany samochodu - ale już nie holownika. Na dzień dzisiejszy liderem będzie hybryda plug-in w "małym" Suvie - typu Ateca, Tiguan. Tutaj temat forda na dziś nie istnieje, brak takiego auta w ofercie. Nie mam oporów na zmianę marki, ale profilaktycznie jeden ford cały czas w garażu jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Na dzień dzisiejszy liderem będzie hybryda plug-in w "małym" Suvie - typu Ateca, Tiguan. Tutaj temat forda na dziś nie istnieje, brak takiego auta w ofercie. Nie mam oporów na zmianę marki, ale profilaktycznie jeden ford cały czas w garażu jest

Dlaczego nie istnieje? Kuga hybrid plug-in przecież istnieje (225KM) (a również i Kuga hybrid (190KM) nie-plug-in)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, golob napisał:

Dlaczego nie istnieje? Kuga hybrid plug-in przecież istnieje (225KM) (a również i Kuga hybrid (190KM) nie-plug-in)

dzięki, nie zdawałem sobie sprawy z tego modelu, w wyszukiwarce otomoto mi nie wyskakiwał, a cena widzę mieści się w ewentualnych widełkach. Patrząc jednak na wnętrze, na dziś chyba nie jestem gotowy. Znudziłaby mi się w 3 dni od odbioru (mam identycznego forda w garażu żony - jeżeli chodzi o wnętrze) i musiałbym szukać czegoś na odmianę. Oczywiście jazda próbna mogłaby wiele zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Szary a jak z tym montażem haka w ASO . Chodzi o elektrykę ,czy wiązka 13 pin działa tak jak należy tzn czy jest stały plus na 9 pinie a na 10 po stacyjce? Bo chyba o kablu 6 mm2 b z akumulatora do 10 pinu chyba nie ma co liczyć.Pytam bo czeka mnie założenie haka w ASO i mam pewne obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że dokładnie nie wiem na tą chwilę. Zapewniali mnie, że każdy PIN podpinają i zasilanie na przyczepę ma być. Sprawdzić tego jeszcze nie miałem jak, ponieważ na dojeździe do przyczepy usypałem dzieciom zaspę pod iglo i za szybko nie będę miał jak podpiąć kempingu. 

Z miernikiem też nie podchodziłem, po kablach nie latałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakładam że kable dodatkowe mają tylko 2,5 mm, ja bym sprawdził. Każde haki sprawdzałem i zawsze była kicha. W Outku II to dealer zrobił taką partaninę że opisać ciężko. Nawet jak dają dedykowane wiązki to i tak są kable za cienkie.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, pytanie jaki przekrój mają przewody w wiązce idącej do dyszla? Bo jeśli 2,5 to wart przemyślenia jest sens ciągnięcia innych od akumulatora do gniazdka. No chyba, że wymiana kompleksowo, razem z tymi do wtyczki.

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szary11 napisał:
9 godzin temu, Voku napisał:

Jeszcze wrócisz do Forda :D Po s-maxie to każde auto będzie małe :P 

Hehe ? To prawda, pod tym kątem konkurencja wypada blado. Box będzie częstym gościem na dachu, belki już w drodze ?

Ja z Galaxy przesiadłem się też na SUVa więc też bez boxa nie mogę się zorganizować. Padło na Sorento bo cięższe i mocniejsze ale Outlander z początku minionej dekady to była godna konkurencja pod względem miejsca, czy tylna kanapa nadal ma opcje przesuwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, danielpoz napisał:

Ile placiłeś za hak? 

1500.

 

1 godzinę temu, filipert napisał:

Ja z Galaxy przesiadłem się też na SUVa więc też bez boxa nie mogę się zorganizować. Padło na Sorento bo cięższe i mocniejsze ale Outlander z początku minionej dekady to była godna konkurencja pod względem miejsca, czy tylna kanapa nadal ma opcje przesuwania?

Tak, jest ta opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szary11 napisał:

1500.

 

 ?

Jak na ASO to bardzo tanio. 5 lat temu chyba 2100 albo 2300, już nie pamiętam dokładnie i to też jak na ASO nie było źle. Inne marki to dopiero mają ceny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielpoz napisał:

Jak na ASO to bardzo tanio. 5 lat temu chyba 2100 albo 2300, już nie pamiętam dokładnie i to też jak na ASO nie było źle. Inne marki to dopiero mają ceny... 

Do nowego tyle, do używki lub po sprzedaży cena wyższa, ale nie wiem o ile. Haki HakPol biorą, mam też automat, na śruby byłby 200 taniej. I hak wchodzi w 5 letnią gwarancję całego auta.

Cena przyznam super. Miałem na oku klamoty za ok 1350, ale jak usłyszałem cenę bez wahania przystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.