Jump to content
Tomii

Powitania

Recommended Posts

BLPOL

Dobry wieczór wszystkim . Od półtora roku posiadacz hobby 540 uff, po 10 letniej przerwie w kamperowaniu, wcześniej posiadałem 10 lat knausa na forum jestem pierwszy raz . Pozdrawiam z Lubuskiego

Edited by BLPOL (see edit history)

Knaus2011

Dobry wieczor, pozdrawiam serdecznie wszystkich na forum.

przemch73

Dobry wieczór:) Jesteśmy małżeństwem z pognanymi dziećmi z domu z coraz większym apetytem na drastyczną zmianę życia i skupieniu się na podróżach, poznawaniu smaków, miejsc i ludzi. Do zobaczenia w trasie :) Ps w kwietniu ruszamy do Hiszpani może ktoś tez w tym ierunku ? ;) Ps na Facebooku można nas znaleźć jako kamperem w nieznane

Edited by przemch73 (see edit history)

piotr68

Witam. Mam na imię Piotr, mieszkam w Krakowie. Od ponad 20 lat zwiedzam intensywnie Polskę i Europę. Początkowo z namiotem, a od czterech lat z przyczepką Niewiadów N126N. Pozdrawiam.

Xspeed99

Witam :) mam na imie Marcin :) od jakiegos czasu spedzam wolny czas z przyczepa :) obecnie tabbert diadem :) pozdrawiam

TomekReda

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od 2012 roku każde wakacje spędzam gdzieś w świecie na świeżym powietrzu, ale w końcu nadszedł czas na pierwszy twardy dach😁Po długich poszukiwaniach wybór padł na Knausa Sudwinda 8805 z 92r.

Volvos80

Wita Tomek z Bielska. Pozdrawiam wszystkich

kojot1233

Witam serdecznie.

Mam na imię Andrzej żona Kasia.

Na jesieni sprzedaliśmy po ośmiu latach Knausa i zakupiliśmy Adrię.

Od kilku lat jeździliśmy do Powidza ale zamknęli pole więc chyba w tym roku rozbijemy się w Przybrodzinie bo z Inowrocławia mamy blisko.

Od dłuższego czasu obserwuje forum i dzięki niemu wiele się dowiedziałem .

andrus

Witam Wszystkich :)

ZbyszkOs

Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Kilka słów o sobie.

Mam 65+, moja żona podobnie. Jestem jak najbardziej aktywny zawodowo, żona na emeryturze, przyczepę kupiliśmy w zeszłym roku, niewielką ale nową, jak dla nas dwojga zupełnie wystarczy.

Wszyscy mówili, że nie ma to sensu ekonomicznego, ale my postąpiliśmy po swojemu, kupiliśmy i korzystamy.

Oczywiście, kilka drobnych poprawek producenta będzie, ale jak się ociepli, przyczepa stoi pod dachem, kilka kilometrów od domu.

Dla mnie i dla żony przesiadka spod namiotu (do roku 2020, jeździliśmy na południe Europy z namiotem co rok), to teraz jest jak w luksusowym hotelu.

W tym roku wybieramy się we włoskie Dolomity we wrześniu, na trzy tygodnie (razem z przejazdem w dwie strony).

Przy każdym wyjeździe są oczywiście jakieś przygody.

W ubiegłym roku byliśmy w Toskanii. Wspominamy bardzo dobrze. Pozdrawiam wszystkich zakręconych

Tomek Meloni

Witam serdecznie,

zaczynamy z żoną i dziećmi przygodę z karawaningiem, na razie jesteśmy na etapie szukania przyczepy ( a może ktoś z Was ma na sprzedaż coś do 20000tys ,po 1997 roku, dla 3-4 osób?).

Dzięki forum wiem już coś o co chodzi z tymi przyczepami z Anglii:)

Pozdrawiam Tomek z Gdańska

robafini

Witam serdecznie całego grono użytkowników

Dr pc

Jestem tu nowy.  Mając 66 lat, wciąż jestem bardzo młody.  My, moja żona Polka i ja mieszkamy w Baninie od roku.  Ponieważ nie mówię jeszcze dobrze po polsku, wybacz moje błędy w mowie i piśmie.  Brakuje mi jeszcze miejsca parkingowego dla naszej Adrii.  Nasza własność jest dla niego za mała.  

Pozdrowienia dla wszystkich wczasowiczów.

Zbyszek1

dzień dobry, od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu przyczepy lub campera i wygląda na to, zwycięży opcja przyczepy. Najlepiej aby pasowała do 30- letniego mercedesa :)

Życzę wszystkim tutaj obecnym udanego nadchodzącego sezonu wakacyjnego :) Zbyszek

SawTom

Cześć,

mam na imię Tomek, aktualnie mieszkam w środkowej Polsce. 

W związku z 40+ urodził się pomysł na zakup niedużej, używanej przyczepy, która będzie mi służyć za mobilne, drugie mieszkanie - pewnie aż do października. Jestem kompletnym laikiem w temacie karawaningu (pomijając dwie rodzinne, tygodniowe wyprawy po Polsce - raz kamperem, a potem holownikiem z przyczepą), więc zaczynam od studiowania Forum. Z czasem oczywiście pojawią się z mojej strony konkretne pytania, będę wówczas zobowiązany za Wasze rady i wskazówki.

Pozdrawiam!