Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W imieniu swoim i męża witam się serdecznie ze wszystkimi.

Od kilku lat kusił nas zakup przyczepki, bo chcieliśmy spędzać urlopy przemieszczając się. W tym roku, po raz pierwszy wyruszyliśmy w dwutygodniową podróż motocyklem, z dwoma pieskami, z namiotem i całym kempingowym "mandżurem".

Upewniliśmy się, że już nie chcemy jeździć na urlopy stacjonarne, i że w tym składzie, z namiotem, w naszym wieku, motocyklem łatwiej nam będzie jeździć na krótsze, kilkudniowe wypady.

Nie pozostało nic innego jak wdrożyć w życie wcześniejsze zakusy i poszukać przyczepki na dłuższe urlopy.

I mamy ją! Avento 350 tl z 1990r., pierwsza i jedyna jaką obejrzeliśmy :)

Wiem, że przynajmniej dwóch jej poprzednich właścicieli jest wśród użytkowników tego forum i serdecznie ich pozdrawiam.

Przyczepka pod względem wielkości i wyposażenia jest na nasze potrzeby idealna, utrzymana w bardzo dobrym stanie, nie wymaga wielkiego nakładu pracy ani finansowego, odświeżymy ją, ogarniemy po swojemu i będzie super.

Pozdrawiamy wszystkich i miłego weekendu życzymy

Edytowane przez mariuszl5 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim, po wielu latach w namiotach przyszedl czas na lekko komfortowe warunki ? od tygodnia jestem posiadaczem pierwszej w życiu przyczepy, abbey aventura 320 z roku 2003. Pare sztuk oglądałem, ciężko było coś znaleść, niesłowni sprzedawcy itd, wiadomo jak jest. Zrobiłem parę set kilometrów w poszukiwaniach, a znalazłem 5 km od domu :D Wybrałem Angielkę, jest w fajnym stanie no i angielki mają swój klimat :) Dłubie sobie od tygodnia i jest git :) Będę udzielał się na forum i mam nadzieje, że spotkamy sie gdzieś na żywo. Pozdrawiam i do zobaczenia?????

0F4AC06E-A336-41C2-A457-7B1F1D2AB44F.jpeg

99341E2F-0ED4-45FF-A893-E46E2F750C26.jpeg

178331D0-27A5-4B98-BCD3-563E250A06B1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich na forum.Jest mi bardzo miło że mogę podyskutować z wami, wspaniałymi karawinangowcami.Myślę że będę mógł w jakimś stopniu pomóc wam, jak i w jakiś kwestiach uzyskać pomoc od was.Na wstępie też właśnie potrzebuję uzyskać wskazówek, gdzie mógłbym uzyskać( zakupić) naklejki z logo karawaning.pl.Jeżeli ktoś coś wie, prosiłbym o jakieś namiary, czy pomóc.Z góry dziękuję. pozdrawiam wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich. Od trzech lat jeżdżę z boxem (we dwoje z żonką), wcześniej przez kilkanaście lat z jeździliśmy z dzieciakami pod namiot. Dzieci na studia, a my możemy pojeździć sami. Dość minimalistycznie, ale ważne że w drodze...

 

20220930_151018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.