Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Kempingowanie lubimy od zawsze, do tej pory raczej domki wynajmowaliśmy, teraz wchodzimy w caravaning;)

wiele pytań mam- tyle co zdałem B+E, za tydz pierwszy wyjazd z przyczepka - testowo na Karpacz. 
pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem przyczepy ale nie bardzo wiem co to za model.

Lubię indywidualne podróże i ciągłą zmianę miejsca.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grono pozytywnie zakręconych do kempingowania....Z przyczepa jeżdżę od 96r.zaczynalem od naszej rodzimej produkcji Niewiadów N 126....następnie był Kip wielkości niewiadowki a obecnie od 15lat Steckerman Fiord 370 ....Pozdrawiam i wesołych Świąt i mokrego dyngusa życzę z rodzinka z pola biwakowego Sosenka koło Sławy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, od miesiąca jestem posiadaczem dość leciwej przyczepy Swift Corniche 15/2 z 1993 roku. Przed zakupem korzystałem m.in. z tego forum, żeby nie kupić trupa i kilka niezłych zwłok dzięki temu ominąłem, natomiast co do zakupionej przyczepy, to... No cóż, idealnie nie jest, ale na tle innych oglądanych przed zakupem jest dużo lepiej i sporo taniej (czyli został jakiś budżet na ulepszenia i naprawy), a przede wszystkim sucho (poza jednym miejscem w łazience). Oczywiście coś tam wyszło i pewnie jeszcze wyjdzie, o czym zapewne napiszę w odpowiednich tematach prosząc o porady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :) Michał Białystok 

Ok około 3 tyg jestem w posiadaniu Burstner'a Ventana 480 TL. Przyczepa mimo swojego wieku ('98) wydaje się na zadbaną :)

Oczywiście przede mną cała lista wyzwań z którymi muszę się uporać (bardziej wizualnie - żona) :) :)   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie Kolegów i Koleżanki z forum :)

w zeszłym roku ja i moja rodzina staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami Dethleffsa 510. Niestety z powodu pracy nie mieliśmy zbyt wiele okazji aby ją przetestować ale w tym roku postanowiliśmy sobie, że to wszystko nadrobimy. W tym roku również postanowiliśmy zrobić parę ulepszeń ( panele itp. ).

Pozdrawiam wszystkich Kamperowiczów :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Od marca jesteśmy w posiadaniu przyczepki kempingowej Avento Master350TL. 
Gdy zaczęliśmy zabierać się za jej renowację, wiele razy przeglądałem forum w celu poszukiwania odpowiednich rozwiązań. 
Nasza przyczepka Avento Master 350TL miała mieć drobne poprawki natomiast po kolejnym rozbieraniu okazywało się, że widoczne uszkodzenia to tylko wierzchołek góry lodowej. 
Po 2 miesiącach udało nam się ogarnąć wnętrze przyczepki wraz z wymianą przedniej i tylnej ściany. Rama ścian nie istniała. 
 

Na pewno jeszcze wiele razy będę poszukiwał informacji i chętnie podzielę się zdobytą wiedzą. 
 

Pozdrawiamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Z własną przyczepą aktywnie od dwóch lat wcześnie na próbę wypożyczanie i wiemy że ten styl jest dla nas :)

na forum jestem początkującym lecz kanały na YT te od których każdy zaczynał dobrze prześledziłem.

Pochodzimy z południa PL podkarpacia gdzie mamy blisko najlepsze camping w okolicy ( już u nas w rodziny ) a mowa o DIABLEJ GÓRZE gdzie wszystkich gorąco zapraszamy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - witam ponownie po latach - pewnie już mało osób jest, które znam i pamiętam i które mnie pamiętają.

Po kilku latach zamierzam wrócić do karawaningu, mam na oku przyczepę więc może nadchodzące wakacje będą już na kołach.

Pozdrawiam wszystkich

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Od dłuższego czasu obserwuje forum, mam za sobą dwa sezony w kamperze oczywiście pożyczonym. Przyszedł czas na własny kemping i stałem się posiadaczem Hobby 560 Excellent 2020r. Już nie mogę się doczekać pierwszego weekendowego wyjazdu ! Pozdrawiam serdecznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dla całej ekipy ;)

Życiowe meandry skłoniły mnie do zanabycia cepki....zawsze był jakiś motocykl, kajak, od prawie roku minikaper a teraz pierwsze, własne " M-1 ". Układ dla 2 lub 2+1 spokojnie mi wystarcza, sprzęt będzie pilnował kawałka działki :P a że w przypływie rozwagi wybrałem jeżdżący domek a nie tylko budkę dla stróża, pewnie kilka razy w roku gdzieś ją przewietrzymy. Stacjonuję w Poznaniu ale pochodzę z podkarpacia więc duch tułaczki i nomadzkiego żywota mam gdzieś zaszyty pod skórą.  Raczej sam ogarniam swoje zabawki, często w oparciu o wiedzę zdobytą na podobnych grupach pasjonatów. Liczę na nowe, ciekawe znajomości i sporo praktycznej wiedzy w temacie "domowych trailersów ".

Pozdrawiam z pokładu Cantary 400  -  Piotr :ok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.