Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Wracając do tematu. Przymierzałem się do kampera .... i stwierdziłem, że w budżecie 80 tys. mam sprzęt z ok.2003 - 2005 r czyli 20 letni, czasem mina, czasem niezły stan . W tym budżecie mogę kupić nową budkę i 20 lat spokoju. To przeważyło. Póki co nie zmieniam sprzętu, trochę modernizuję a co miałem wydać na 29 latka wydam na wyjazdy. A holownik mam dobry i tak się kończy moja przygoda z kamperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, peja76 napisał:

Zobaczymy jak wrócisz:D

Nowy kamper fajny.Wnioski po pierwszych 200km jedzie się jak osobówką, podjechałem pod zamek w Mosznej bez zastanowienia, przyczepą musiał bym się zastanowić. Zaparkowałem i ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Voku napisał:

Zaparkowałem i ? 

i o to chodzi :piwko:

ja w ramach koronarepresji hotelowych wybrałem się parę razy na serwis kamperem, i bardzo mi sie to spodobało :drive:

nie wiem jeszcze co na to szef jak mu zapowiem, ze potrzebuję kampera serwisowego :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz Voku, że jednak łatwość w zaparkowaniu i przez to większa mobilność, możliwość przejścia zza kierownicy do części mieszkalnej bez wychodzenia na zewnątrz, od razu ciepło to są rzeczy, które ułatwiają i umilają życie. 

Ja dziś nawet na sanki rzut beretem od domu pojechałem kampervanem. Na wszelki wypadek wziąłem toaletę chemiczną jakby się mnie lub dzieciom sikać zachciało??. Jakie to fajne uczucie wyjść z domu i bez żadnych podpinań na hak, wsiąść do kampervana i jechać ?

IMG_20210207_160545.jpg

IMG_20210207_160600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, janekorka napisał:

Sam widzisz Voku, że jednak łatwość w zaparkowaniu i przez to większa mobilność, możliwość przejścia zza kierownicy do części mieszkalnej bez wychodzenia na zewnątrz, od razu ciepło to są rzeczy, które ułatwiają i umilają życie. 

Ja dziś nawet na sanki rzut beretem od domu pojechałem kampervanem. Na wszelki wypadek wziąłem toaletę chemiczną jakby się mnie lub dzieciom sikać zachciało??. Jakie to fajne uczucie wyjść z domu i bez żadnych podpinań na hak, wsiąść do kampervana i jechać ?

IMG_20210207_160545.jpg

IMG_20210207_160600.jpg

Mnie też bardzo cieszy wożenie ze sobą całego domu. Nawet na kilka godzin na jurę. Kuchenka, WC zawsze dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.