Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i stwierdzam że najlepsze na zimę to są takie sprzęty a nie te Wasze tekturowe kampery i budki z dykty. 

 

 Kolor zostawiam do wyboru ale zimowi teardziele raczej nie przesmradzają. ?

 

relaksy-03e426bd72633fb3f4efe9c7-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, danielpoz napisał:

Tak czytam i czytam i stwierdzam że najlepsze na zimę to są takie sprzęty a nie te Wasze tekturowe kampery i budki z dykty. 

 

 Kolor zostawiam do wyboru ale zimowi teardziele raczej nie przesmradzają. ?

 

relaksy-03e426bd72633fb3f4efe9c7-1.jpg

Wygrałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem , że nie można tylko ,że nie mającym wprawy jest ciężko. Z przyczepą to ryzyko. Co do samochodów osobowych to nie ma co porównywać , bo ciężar jest inaczej rozłożony. Po co ta ironia jeżeli nie ma się praktyki to lepiej nie wypowiadać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZdzislawW napisał:

Po co ta ironia jeżeli nie ma się praktyki to lepiej nie wypowiadać się.

Z tego powodu podpytuję jak to w ogóle jest i czy się da. 

Do zimy jeszcze daleko?

 

?

 

IMG_20211010_092519.jpg

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paweł7 napisał:

Proponuję sprecyzować do kogo by mógł się odnieść.
 

Proponuję odwrotnie - nie robić sobie zbytnio osobistych wycieczek, bo się zrobi kolejna spina na kilka stron wątku. 

Kolega @danielpoz sobie ostatnio robi bekę, w nawiązaniu do ogólnej spiny. Większość o tym wie, ale widzę ,że niektórzy podchodzą do tego zbyt poważnie i im "gula chodzi".

Jak czytam, jak niektórzy się spinają, aby udowodnić wyższość swojego, to  mam ochotę tylko trollować tutaj, bo inaczej się nie da.

Wszystkim więcej luzu życzę, oraz zamknięcia lub zawieszenia tego tematu. Dawno już nic pożytecznego tu nie przeczytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kilkanaście stron wcześniej (czyli jakoś ze 2 dni temu :) ) że ten temat ciągnie się jak flaki z olejem od 15 LAT!! Niczego nowego przez te lata nie wymyślono i na pewno WSZYSTKO  juz zostało tu napisane. Zasugerowałem również, że ten wątek powinien zostać zamknięty, bo niczego NOWEGO nie wnosi i nie wniesie. Nikt jakoś nie zauważył mojego posta, może dlatego, że nie zaatakowałem żadnej ze stron tego forumowego konfliktu ;)

Edytowane przez piterek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Misio napisał:

To może zamknąć też forum...

Też już zostało wszystko powiedziane

Tu się nie zgodzę. Kwestie techniczne można "maglować" bez końca i nigdy nie ma tak, że czegoś nie da rady zrobić lepiej. Natomiast przy przekonywaniu kogoś za czymś są jakieś granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Ale na weekendowe wypady kampera tez bym chętnie przytulił...

 

?

Ale kampervana to już nie... ?

A na poważnie to ostatnie kilkanaście wyjazdów nawet sie nie rozpinam...

...a jak w zeszły weekend  zajechałem na jedną fajną miejscówkę gdzie kampery stają i niestety ja musiałbym  zajać siedem albo osiem miejsc parkingowych to pojechałem dalej...

I tu zateskniłem do kampera... choć jak na razie wolę jeszcze swoją starą Deltę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.