Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, danielpoz napisał:

Czyli zimówki raczej założyć? 

bez przesady, jak masz mover to wszędzie wjedziesz ?

2 godziny temu, maarec napisał:

uważajcie jak ktoś przeczyta i pojedzie na podstawie tych porad :).

w sumie... ostatnio sporo niedomówień i nieporozumień, w takim razie dopowiem, że tylko żartowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ZdzislawW napisał:

Może podyskutujemy o różnicy między kampervanem , a namiotem ,   podobny temat - następne 200 stron

Nie wiem czy zauważyłeś w jakim wątku piszesz. O namiocie Ty napisałeś.
Jeśli piszesz, że wolałbyś namiot zamiast kampervana to jak można z Tobą pisać o różnicach między przyczepą a kamperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

7 minut temu, Paweł7 napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś w jakim wątku piszesz. O namiocie Ty napisałeś.
Jeśli piszesz, że wolałbyś namiot zamiast kampervana to jak można z Tobą pisać o różnicach między przyczepą a kamperem.

Kolego widzę , że nie zrozumiałeś aluzji. Wychwalanie przewagi kampervana nad przyczepą , to tak jak kampervan , a namiot .Namiot też ma przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, danielpoz napisał:

Nie, dopiero się przymierzam. 

No i widzisz. Niektórzy kupili budę i zrobili w tym sezonie tysiąc km to mają doświadczenie i mogą coś napisać, a Ty jak robisz dopiero przymiarki to co się wychylasz? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacekzoo napisał:

No i widzisz. Niektórzy kupili budę i zrobili w tym sezonie tysiąc km to mają doświadczenie i mogą coś napisać, a Ty jak robisz dopiero przymiarki to co się wychylasz? ??

Jeżeli to do mnie pijesz to zobacz na mój profil od kiedy jeżdżę z przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZdzislawW napisał:

Jeżeli to do mnie pijesz to zobacz na mój profil od kiedy jeżdżę z przyczepą.

Sprawdź czyj post @jacekzoo cytował... bo może z przyczepą i długo jeździsz, ale w forum to raczej nie umiesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZdzislawW napisał:

 Po przejściu na kampery ludzie się zmieniają bardzo .Wystarczy zaobserwować na kempingach , że czym bardziej wypasiony kamper , to głowa do góry i przyczepowców traktują jako coś niezauważalnego (nasza nacja). Nie wiem czym to podyktowane bo nie jeden zestaw przewyższa wartość kampera.

Potwierdzam. Ludzie jak tylko zmienią sprzęt na kampera to automatycznie zapominają o tym jak sami kiedyś jeździli przyczepami, jak jakiś plebs. Nie chcę wytykać palcem, bo nie o to chodzi, ale niektórzy są właśnie tacy! I to stali bywalcy tego forum. Np. taki @Suzu4x4, jak tylko zmienił budę na kampera to przestał ode mnie telefony odbierać, twierdzi, że nie słyszał. Ehh. Czas pozbyć się plebsobudy i zacząć zbierać na kampera... ;) 

7 minut temu, ZdzislawW napisał:

Tak kolego tylko cytat jest kolegi który jeszcze nie kupił przyczepy . Przeczytaj ,moje wypowiedzi , a później osądzaj.

Ale kolega @danielpoz ma namiot co się rozkłada w 3 sekundy. Kto wie ile z nim zrobił kilometrów? Dlaczego ktoś taki nie może się wypowiadać? Czemu namiot ma być gorszy od przyczepy czy kampera? ?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, filipert napisał:

 

Oj! Coś czuję, że jak tu zaraz coś pierdyknie, to ostatnie 40 stron będzie wycięte i temat zamknięty..

ja to bym raczej radził temat podwiesić i sprzedać miejsce na reklamy. Branża teraz bardzo interesująca, kasa by była na serwer czy nawet zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.