Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziu  co tu się znowu dzieje dajcie spokuj, ja wam powiem że po dwóch latach użytkowania przyczepy kupiłem namiot pompowany z Decatlonu córce jak jechała z nami, jak była myśl żeby sprzedać przyczepę i nie wiadomo było czy zdążymy kupić inną to stwierdziliśmy że pojedziemy z  namiotem i co teraz cofamy się czy jak:niewiem:

Ogólnie powiem że ludzie z kamperów są ok właśnie dostałem rybkę od mojego sąsiada z Cartago za co ja powiedziałem że jak pojadę po bułki to mu przywiozę i reszcie sąsiadów też?, niestety ale po bułki trzeba naginać 3km, żeby nie było na zlocie sklepiku mobilnego.

Poniżej kamper wersji budżetowej ???

 

IMG-20211008-WA0030.jpg

20211008_121450.jpg

20211008_121511.jpg

20211008_121522.jpg

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZdzislawW napisał:

Jeżeli to do mnie pijesz to zobacz na mój profil od kiedy jeżdżę z przyczepą.

@ZdzislawW no to w takim razie skąd pomysł, że o Tobie myślałem? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ZdzislawW napisał:

Napisałeś bezpośrednio po moim poście . Jeżeli się pomyliłem to PRZEPRASZAM.

Akurat mi wskoczyłeś pod post Daniela jak mu odpisywałem. A to co napisałem do Daniela też było czystą ironią, tak gwoli uściślenia ?

nie ma za co przepraszać, nie za takie pierdoły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jacekzoo napisał:

Akurat mi wskoczyłeś pod post Daniela jak mu odpisywałem. A to co napisałem do Daniela też było czystą ironią, tak gwoli uściślenia ?

 

Dokładnie, kilka ostatnich wpisów, w tym i mój ten: 

to była ironia ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ironia nie jest, ze niektorzy przejscie na kampera jako awans spoleczny traktuja. Jezdzil przyczepa - ale teraz wreszcie kampera ma. I takich jest niemalo - jesli nie wiekszosc (oczewiscie nikt tutaj z forum ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, portier napisał:

Ale ironia nie jest, ze niektorzy przejscie na kampera jako awans spoleczny traktuja. Jezdzil przyczepa - ale teraz wreszcie kampera ma. I takich jest niemalo - jesli nie wiekszosc (oczewiscie nikt tutaj z forum ;) )

No niestety tacy leczą tylko kompleksy, może ma małego siurka? Może żonę brzydką i wredną? Kto wie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kit napisał:

Zimą się nie jezdzi ? to nie bezpieczne a to tego sprzętu się bardzo niszczy

Co do bezpieczeństwa to właśnie mam obawy. Śnieg czy lód na drodze to jednak nie żarty. Jeśli chodzi o korozje itp to można dać dobrą konserwację podwozia i będzie ok. 

 

Ciekawe czy w kamperach jest też tak ciepło jak w przyczepach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spędziłem po jednej zimie zarówno przyczepą jak i kamperem. Kamper pomimo śliskiej i zaśnieżonej drodze prowadzi się o niebo lepiej i bezpieczniej. W sumie sobie z tego nie zdawałem sprawy. Myślałem że będzie trudniej. Ale na prawdę przyczepność jest bardzo dobra. Po prostu ze względu na masę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.