Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@maarec nie wiem, którą trasą jedziesz przez Czechy ale my winiety na Czechy i Austrię kupowaliśmy jadąc do Włoch na majówkę jak zwukle na pierwszej stacji za granicą czyli Euro Oil przed Ostrawą https://goo.gl/maps/zAA5mGZMLwcMdxNR9

Cena czeskiej oczywiście nominalna, austriacka wyliczona w koronach ale płatność normalnie kartą i wyszło w porównaniu z euro jakąś złotówkę czy dwie więcej.

Za Village możesz spokojnie sobie zjechać przed granicą z autostrady na krajową 83, którą bezpośrednio wjedziesz do Włoch wprost na SS13 i tak aż do riwiery weneckiej się doturlać z pominięciem autostrady..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 20:48, P_JA napisał:
A co do wyjazdu wakacyjnego to .... też jak pewnie wielu z nas, zastanawiam się co b z tą pogodą hmmm.
W planach jest PAG, tylko ta pogoda ... mam nadzieję, że się uspokoi do końca czerwca

... ale, że co w lipcu może być coś nie tak z pogodą??? Na Pagu ??? W lipcu ???

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz rok 2014? Zbyt różowo nie było a tegoroczny maj jest na południu najzimniejszy  i najmokrzejszy od 30 lat


938e03052cd371a284a7777504eaba79.jpg

Nie pamiętałem ale od czego są zdjęcia ... faktycznie jeden z nielicznych kiedy nie byłem na południu ... przypadek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, witus napisał:

Nie pamiętałem ale od czego są zdjęcia ... faktycznie jeden z nielicznych kiedy nie byłem na południu ... przypadek ?

 

 ?

Wszystko jasne ;) ale w tym roku chyba też bardziej na zachód niż południe się wybierasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 09:49, Walt napisał:

Chyba najwyższy czas na zmianę tytułu tego tematu na "Włochy 2019" ?

Podpisuję się :ok:

Tutaj jest lepsze miejsce na ten OT i wiele innych osób by z tego skorzystało. Bo jak się interesuję wyjazdem do Włoch to nie będę czytał o Chorwacji :puk: A jak się interesuję Chorwacją, to te dwie strony tylko mnie będą wkurzać :mad:

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 09:49, Walt napisał:

Chyba najwyższy czas na zmianę tytułu tego tematu na "Włochy 2019" ?

 

W dniu 3.06.2019 o 16:16, lbuster napisał:

Podpisuję się :ok:

Tutaj jest lepsze miejsce na ten OT i wiele innych osób by z tego skorzystało. Bo jak się interesuję wyjazdem do Włoch to nie będę czytał o Chorwacji :puk: A jak się interesuję Chorwacją, to te dwie strony tylko mnie będą wkurzać :mad:

 

12 godzin temu, tamtam napisał:

To może moderatorzy wydzielą te posty do działu Włochy? jako np: Droga przez Włochy Północne? albo coś tym stylu...

Cała dyskusja nt. przejazdu i tankowania do Włoch wraz z opracowaniem @tamtam kompendium z wycieczek po Friuli i Wenecji Euganejskiej przeniesiona 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Zulos napisał:

Pod warunkiem, że rozhulana bura nie wykopyrtnie cepki na plecy (były zdjęcia sprzed miesiąca bodajże)...:-)

Ano były. Z burą nie ma żartów, najlepiej wtedy budę ustawić tak, żeby jak najmniejsza powierzchnia była narażona na działanie wiatru. Jest na to zawsze czas bo ona nagle nie przychodzi, zawsze są ostrzeżenia. 

Tu jednak zdarzenie zupełnie niespodziewane, pogoda w zasadzie drut i taki pech ?  Nie można tego zwalić na warunki atmosferyczne, to jest zaniedbanie zarządcy kempingu, który nie dokonał właściwego przeglądu drzew. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, gusia-s napisał:

Jest na to zawsze czas bo ona nagle nie przychodzi, zawsze są ostrzeżenia. 

No tak - broń boże nie ignorować ostrzeżeń, uciekać spod drzew (o ile się da), a w każdym razie złożyć majdan i dyszlem do wiatru.

A szkoda - całkiem widać nowy Dethleffs był...:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.