Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, karjon1 napisał:

Na początek nasza miejscówka?

 

4 godziny temu, Prusiak napisał:

Hehe, najpierw Gusi, potem moja miejscówka ?, byłem w tym samym miejscu w 2016 i 2017 roku.

? Taaak, to nasza miejscówka z 2012 :) 

7 godzin temu, Pawel1o napisał:

Ale wracając do tematu to najładniejsza zatoczka jest kawaleczek za Golden. Fotki jak wrócę 

No tam już nie dotarliśmy niestety. Golden była najdalszym punktem kajakowej wyprawy na Krku.

Czekam na fotki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Prusiak napisał:

Hehe, najpierw Gusi, potem moja miejscówka ?, byłem w tym samym miejscu w 2016 i 2017 roku.

Dzięki za info.

A ja byłem 30m w lewo w 2013r :)

http://www.nacamping.pl/?p=223

Trzy auta, dwie przyczepy, jedno dziecko temu :). 

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2019 o 20:44, gusia-s napisał:

A nie mówiłam  ;)

Który nr parceli macie?

Ściągnij sobie tą kartę avtokampi to jeszcze dostaniesz 5% zniżki od całości.

Przejdź się alejką z kempingu 300 m wzdłuż morza w kierunku Jelsy do kolejnej zatoczki (piaszczystej) i zobacz czy nie łatwiej tam będzie zwodować gumiaka :) 

...

 

Znowu trafiłaś w klimat. Masz nosa do sokali.

Dziekujemy! Zostajemy na Hvar.

Chcieliśmy zająć ta obok „twoich” Bośniaków (nadal stacjonują na 12)

13/14 jednak po 2h Ewa znalazła miejscówkę na sąsiednim kampie i trafiło nam się z zielona trawa, widoki podobne i znacznie bliżej do miasteczka. Jest cud z miodem i orzechami, o cenie nie wspomnę, śmiech na sali.

Gumiak już dziś po rejsie :) Jeden osioł ujarzmiał 6konikow na lekko wietrznej fali i wyglądałem jakbym pontonem uprawiał rodeo :)

Holiday ok, świeży taki, nowością pachnie ale ma 2 wady w jednym. Zejście do wody tak ze 2 kaskady w dół, a wejście pod prysznic/kibel/kaseta wszystko kilka kaskad wyżej.

Wybraliśmy zatem kamp Mina, tyłem do zachodzącego słońca na jedynej dla kamperow/przyczep kaskadzie w pierwszej linii widokowej. Dlatego tu kotwiczymy i od razu ponton i silnik o mocy 4420W poszły w ruch.

Foto sprzed chwili spod mojej markizy :)

 Tuż za łodzią mój gumiak, największy w okolicy.... bo jedyny :)

F1C2B64B-F19C-458A-8C9F-8BF97A4E75D0.jpeg

Edytowane przez Socale (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2019 o 22:32, karjon1 napisał:

Był ktoś na kemingu Dole. Wybieramy się jutro w tamte strony i zastanawiamy się co wybrać. 

Potwierdzam wspaniałe miejsce i za zawsze trzymam je jako rezerwowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu taka ciekawostka:

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-wybierasz-sie-do-chorwacji-uwazaj-mandat-nawet-11-tys-zl,nId,3054327

Kolejny powód do jazdy zgodnie z przepisami...;-)

Choć co-po-niektórzy dalej pewnie będą się chwalić, że 110 targają cepkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako miejsce wypadowe Sv Duh może być. Większość czasu pewnie będziemy się kręcić tu i tam. Zastanawiam się nad wycieczką do Rab. Warto? 

Kvasir a jak obłożenie na Strasko? Jakie ceny? Może na dwa dni tam wpadniemy. Miło byłoby spotkać rodaków 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kvasir napisał:

My siedzimy na Straśko. 

Mój kolega też jest tam aktualnie niewiadką :)

Wiem, że w strefie nieparcelowanej stoi. Możesz go ode mnie pozdrowić ;) 

16 godzin temu, Pawel1o napisał:

Jako miejsce wypadowe Sv Duh może być. Większość czasu pewnie będziemy się kręcić tu i tam. Zastanawiam się nad wycieczką do Rab. Warto? 

To jedyny kemping od strony zalewu więc mimo wszystko ma amatorów.

Co do Rabu, mi miasto Rab bardzo się podobało :) Możesz zerknąć do odcinka z relacji i sam zdecydujesz. Taxi boat nadal kursuje z Tovarnle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2019 o 21:03, Socale napisał:

Znowu trafiłaś w klimat. Masz nosa do sokali.

 

13/14 jednak po 2h Ewa znalazła miejscówkę na sąsiednim kampie i trafiło nam się z zielona trawa, widoki podobne i znacznie bliżej do miasteczka. Jest cud z miodem i orzechami, o cenie nie wspomnę, śmiech na sali.

No właśnie ta cena, skąd ją wzieliście? Mi co innego wychodzi z cennika na Holiday. Zbaraniałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kvasir napisał:

Nawet go z okna widzę bo ja też na nieparcelowanej :) jutro podejdę

O to wspaniale, to góral spod samiuśkich Tatr  ;)

Powiedz, że gusia-s go prosi, coby przestał ją bombardować tymi fotami z Paskiej krainy bo oszaleje ?

Oczywiście sama mogę mu to powiedzieć ale tak będzie zaskoczony ;)

22 minuty temu, Pierzasty napisał:

No właśnie ta cena, skąd ją wzieliście? Mi co innego wychodzi z cennika na Holiday. Zbaraniałem. 

Arek, nie zapominaj, że jeszcze czerwiec. Tańsza parcela na wyższym piętrze 120 kun plus 2 os. po 45 kun, jak w mordę 210. Ale jeszcze plus 2x8 kun za klimatyczne.

Te tańsze parcele na górze dla zestawów się nie nadają. 

My staliśmy w pierwszej linii na tych droższych, teraz to tylko 20 kun różnicy ale już od 1.07 cena ze 140 skacze na 200 kun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pierzasty napisał:

No właśnie ta cena, skąd ją wzieliście? Mi co innego wychodzi z cennika na Holiday. Zbaraniałem. 

Na Holiday Kamper, 2 osoby, parcela „na dole”, prąd =270 Kun jakoś tak, ale zaraz po chwili Ewa namierzyła inna miejscówkę na kampie Mina, tu postawiłem warunek: 200 Kun i zostajemy 10dni lub nawet więcej. I ok, zgodzili się tylko jednorazowo tax doliczyli. Różnica w tym ze tu do kibli mamy 15m na tym samym poziomie i jesteśmy na trawce. Na Holiday wspinaczka za każdym razem. 

PS. Może wieczorem uda mi się to opisze dzisiejsza „przygodę na kempingu”

brrrr....

Edytowane przez Socale (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.