Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Socale napisał:

Nie wiem jak ci dziękować.

ruszamy.

Chyba musisz mnie przewieźć gumiakiem ?

Powodzenia, daj znać gdzie osiądziecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatoczki piękne. Mając ponton jest gdzie popływać. Na Skrili 90% Niemców. W przyszłym tygodniu faktycznie może się przeludnic ale obsługa proponuje rezerwację. Za dwa dni jedziemy na Pag. Woda w Jadranie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawel1o napisał:

Zatoczki piękne. Mając ponton jest gdzie popływać. Na Skrili 90% Niemców. W przyszłym tygodniu faktycznie może się przeludnic ale obsługa proponuje rezerwację. Za dwa dni jedziemy na Pag. Woda w Jadranie ok?

Super :)

Na Pagu w zalewie może się woda trochę schłodzić bo aktualnie dość mocno wieje od Velebitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gusia niechby tylko okazja, gumiakiem z radocha kucyki pogonie z Tobą na pokładzie. Troszkę moc mam większa z 6 do 120 czterokopytnych, ale osłów.

Takich jak ja.

Trogiru mi się zachciało jako przystanek...

Rozać. Samoloty jakieś tu fruwają nad głowa, wte i wewte, i nikt do nich nie strzela ot ja durny , wiatrówki z wylatanym zamkiem nie wziąłem<gwm>

A serio, szlag niech tu... mnie albo to miejsce. 

Sardynki w puszce maja luźniej, rano dajemy stad dyla i hop (plum) ze Splitu na Hvar. Od razu mądrych cza było słuchać.

Zawsze mamy pod ręka ubiegłoroczny kemping dla odważnych w Supetar. Jak dotąd to to jest mistrzostwo z widokiem o rozmachu 20 km na stały rozświetlony nocami ląd.

Zdaje sobie sprawę ze coraz trudniej bije się rekordy cudowności bo oczekiwania rosną z każdym lepszym odwiedzonym miejscem.

Hvar już jutro:)

Edytowane przez Socale (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Socale napisał:

Hvar już jutro:)

Powodzenia, gdyby coś było nie tak z tym Holiday ... aczkolwiek wątpię ;) to w pobliżu masz jeszcze Mina i Grebisce ale Holiday najbardziej zadbany, nie jest w programie ACSI więc się na niego tak nie rzucają. 

26 minut temu, karjon1 napisał:

Był ktoś na kemingu Dole. Wybieramy się jutro w tamte strony i zastanawiamy się co wybrać. 

Mi się podobało na tym kempie choć sanitariaty nie najnowsze. Popsuli go trochę ze 3 lata temu stawiając domki w 1 linii ? Dobre miejsce wypadowe w każdym kierunku jest coś ciekawego.

32 minuty temu, Lucek26 napisał:

Za dwa tygodnie w lipcu na 100% będzie pełne obłożenie atrakcyjnych  kempingów.

Czarnowidz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hvar piękny, Trogir zatłoczony jak zawsze, na Pagu wieje i woda chłodna. Ot cała Chorwacja. 

Na Hvarze my byliśmy na campie Vira, było również klimatycznie, bez tłoku, animacji a z ciepłą zatoczką.

Camp Dole? Pan ze sklepu mówi po Polsku, pamięta pewnie naszych rodaków z maluchami z czasów Jugosławii jak i łazienki, instalacje i infrastruktura. Nie mniej jednak stałem tam w pierwszej linii z widokiem na morze, Hvar, Peljesac i stały ląd. Wieczorem obserwowaliśmy wyścig aut przez Hvar na ostati prom chyba 22.45 

Camp polecam, tylko nie ma co nastawiać się na złote klamki czy strumień w łazienkach jak na Zatonie. Fajnie jak spłuczka zadziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gusia absolutnie nie czarnowidz tylko REALISTA.?:banan:

W tym roku mija 20 lat od mojego pierwszego wyjazdu do Chorwacji i z perspektywy moich doświadczeń wyjazdowych (wszystkie w lipcu lub sierpniu ) stwierdzam ,ze z roku na rok jest trudniej o przyzwoite miejsce na kempingach. Nigdy nie myślałem,ze będę rezerwował miejsce na kempingu  w Chorwacji, niestety w tym roku do tego doszło, bo nie chce nerwowo jeździć po kempingach  i szukać przypadkowo wolnego miejsca i to często w upale. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maarec napisał:

Na Hvarze my byliśmy na campie Vira, było również klimatycznie, bez tłoku, animacji a z ciepłą zatoczką.

Ten kemping ma jeden minus :( choć dla niektórych to plus  ;) . Jest położony na końcu świata.  Z buta ponad 3 km do najbliższej cywilizacji czyli miasta Hvar z godzinę marszu góra/dół. Na Pagu i Krku tak staliśmy z dala od cywilizacji i też było super ale jakoś tak osobiście wolę aby w zasięgu krótkiego spaceru jakieś miasteczko było :)

10 godzin temu, Lucek26 napisał:

@ Gusia absolutnie nie czarnowidz tylko REALISTA.?:banan:

Nie no oczywiście, też mnie to przeraża.

Miejsce "jakieś " się znajdzie na pewno gdzieś tylko niekoniecznie tam gdzie by się chciało. Też nie lubię czasu tracić na jeżdżenie od kempingu do kempingu, o ile na lądzie bym jeszcze sobie darowała rezerwacje to na wyspach z przeprawą promową już nie. Prom jednak kosztuje niemało a wybór kempingów wyspiarskich dużo mniejszy niż na lądzie i nie wszystkie nadają się pod zestawy, kampery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pawel1o napisał:

Ciekaw jestem jak na Pagu Sv Duh 

Kolega jest teraz na Pagu na Strasko i miał mi zlustrować Sv. Duha ale Wy zdaje się jutro przeprowadzka więc pewnie nie zdąży do tej pory  ;)

O miejsca to tam się nie martwię ale prosiłam aby sprawdził czy w kwestii sanitariatów coś się poprawiło. Jeden budynek nie był jakiś tragiczny ale dalej przy recepcji były też sanitariaty tyle, że nie do użytku.  

Z Pagu to wiem na dziś, że znów jest przejezdna ta szutrowka wzdłuż zalewu między Pagiem, Bosaną a Sv. Duhem.  Po trasie jest 15 południk. Pokazywałam ją w relacji, później stała się nieprzejezdna a od kilku tygodni znowu da radę jechać. To jest całkiem fajny skrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.