Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczyt się zacznie po 22.06. 

W zeszłym roku od 23.06 dopiero zaczął się ruch. Camp zajęty w 60-70%.

Do 23 było tak:

 

IMG_5953.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, gusia-s napisał:

Tak rządzi aktualnie bura w Chorwacji :wacko:

Wyspa Krk, wydaje mi się, że to kemping koło Omisaj.

Fotki z serwisu avtokampi.si

IMG_20190514_203132.thumb.jpg.21d33411e9d20c9269ee8017f8ae04da.jpg

 

Ło matko!! Wszystko - wszystkim, ale żeby takiego Fendta wykopyrtnęło na plecy to już jakiś kosmos...

Fendty do najlżejszych raczej nie należą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maarec napisał:

Masakra. Wczoraj wiało po 180kmh...

Na paskim moście 197 km/h ? oczywiście zamknęli dla wszelkich pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel1o napisał:

Kurcze, mam nadzieję że po 13 czerwca będzie ok, bo wtedy jedziemy na Pag i KRK. Zastanawiam się czy to dobry termin

Zmienia się niestety. Jeszcze kilka lat wstecz pogoda była w zasadzie murowana. Już na majówkę było ciepło i pogodnie i tak aż do końca września a nawet października. 

Teraz ten sezon się skraca.

Ostatnie 2 lata koniec czerwca był w kratkę, w zeszłym roku przekładaliśmy wyjazd o tydzień bo było pochmurnie i mokro.

3 ostatnie majówki  w Chorwacji też były chłodne jak na ten region.  W tym roku koleżanka była w samym Dubrowniku i tylko 1 dzień słoneczny, reszta chłodno, pochmurnie, deszczowo. Inna była na żaglach - region środkowa Dalmacja - nie było zbyt ciepło. Góry Biokovo nad Makarską pełne śniegu, w trakcie pobytu mieli cały mix, trochę słońca ale i deszcze i burze, gradobicia, jugo i fale po 3 metry. Najcieplejsza woda miała 16 st. w jednej zatok wyspy Hvar w dzień pogodny.

No nic, może się wyszaleje teraz i zaraz przypali słońcem ;)

Wpływu na to nie mamy więc jedynie można obserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia spędzasz mi sen z powiek. Ciekaw jestem na który rejon Chorwacji przypada najmniej dni deszczowych. Ponoć na wyspach jest trochę pewniej. Trzeba będzie obserwować pogodę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat się zmienia, jak przyjdzie lato to przysmaży do 40C i będzie ciężko wytrzymać. W 2012 na początku czerwca było tak gorąco na południu CRO, że klima nie dawała rady i ani kropli deszczu , człowiek liczył na odrobinę wiatru. W 2014 pogoda była bardzo zmienna i deszczowa, od połowy czerwca ładna a lipiec wiało i lało prawie cały.

od tego mamy karawaning i brak rezerwacji, że jeżeli urlopy pozwalają to trzeba wyjazd przesuwać, a jak się nie da to zmieniać docelowy kraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maarec napisał:

od tego mamy karawaning i brak rezerwacji, że jeżeli urlopy pozwalają to trzeba wyjazd przesuwać, a jak się nie da to zmieniać docelowy kraj :)

no chyba, że nas pogoda powstrzyma nawet przed przemieszczaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, maarec napisał:

od tego mamy karawaning i brak rezerwacji, że jeżeli urlopy pozwalają to trzeba wyjazd przesuwać, a jak się nie da to zmieniać docelowy kraj :)

Analizuję jeszcze Peloponez który bardzo mi się podobał. Tym razem jednak trochę krótki urlop (12-30 czerwiec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pawel1o napisał:

Analizuję jeszcze Peloponez który bardzo mi się podobał. Tym razem jednak trochę krótki urlop (12-30 czerwiec)

To jedz na Chalkidiki - też piknie :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, byłem na Sithonii. Może teraz zachodni paluch Chalkidiki? Zobaczymy. Puki co trzymam kciuki za pogodę bo ten Pag chodzi za mną od ładnych kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, filipert napisał:

no chyba, że nas pogoda powstrzyma nawet przed przemieszczaniem

Ostatnio było lepiej, dziś znowu prognozy nie rozpieszczają. Czuć w powietrzu zmianę terminu wczasów.

 

 

Novalia.jpg

Częściowo dla porównania, częściowo żeby obserwować zmiany w prognozach za kilkanaście dni... wrzucam też Grecję - Sarti, trochę lepiej

 

Sarti.jpg

i na koniec temperatura wody

woda.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.