Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i wylądowaliśmy pod Jelsa.

istotnie Holiday jest uroczo kaskadowo widokowy. Porozgladalismy się i ostatecznie znaleźliśmy miejscówkę na zielonej trawie. Serio Na ZIELONEj.

Z wodowaniem śmigacza będzie kłopotliwe ale coś wymyślę.

Spokoj tu, ludzi jak na lekarstwo, dużo luzu: 

210 kun/ doba/ kamper/ prąd i 2 osoby. Piesieł gratis. Gra gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Socale napisał:

Spokoj tu, ludzi jak na lekarstwo, dużo luzu

A nie mówiłam  ;)

Który nr parceli macie?

Ściągnij sobie tą kartę avtokampi to jeszcze dostaniesz 5% zniżki od całości.

Przejdź się alejką z kempingu 300 m wzdłuż morza w kierunku Jelsy do kolejnej zatoczki (piaszczystej) i zobacz czy nie łatwiej tam będzie zwodować gumiaka :) Jak masz wózek to sobie go dociagniesz tam, jest z górki a potem przypłyniesz pod kemp. i zakotwiczysz już na widoku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wylądowalismy na kempingu Dole. Taki trochę PRL ale nam odpowiada. Czysto i schludnie. Woda w prysznica  ciepła. 

Cena za auto, kemping, 3 dorosłych i dziecko to 135zl. 

Wyjechaliśmy dzisiaj z Simuni na Pag(u) . Krótkie porównanie. 

Simuni- cena 102zł doba. Standard wysoki. 90% niemców palaczy. Woda zimna ale da się przyzwyczaić. 

Dole - cena 135zł doba. Standard niski. Na kempingu Bośniacy Czesi i Polacy. Woda cieplusieńka. 

 

Edytowane przez karjon1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Prusiak napisał:

Jak tam obecne obłożenie? Kemping może nie jakiś kurort ale  plaża rekompensuje resztę.

Dokładnie, ja tam fajnie wspominam pobyt. Na plaży zawsze był luz, mimo najwyższego sezonu (1sza poł. sierpnia)  no i jako baza wypadowa też super.

37 minut temu, Pawel1o napisał:

Zostajemy tu jeszcze dwa dni bo bardzo nam tu przypadło do gustu. Szczególnie jak ma się czym pływać 

A byliście na Golden Bay? 

post-7016-0-84966900-1488107023.thumb.jpg.46157cb95a9e48e32d5a0e5e1bd09428.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dołączę jakieś zdjęcia i rozejrzę się po miejscach. Ale z tego co widziałem to jest jeszcze sporo.

Plaża elegancka. Fajne otoczaki i piękne drzewa nad plażą.  Ale najważniejsze że z rodziną czujemy się tu swojsko. Nam po prostu zbytni luksus chyba nie odpowiada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pawel1o napisał:

Na Golden poplynalem wplaw.

? O kurde, przecież to kawał drogi. Kajakiem nie było wcale tak lajtowo a wpław ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karjon1 napisał:

Rano obudził nas zapach sosnowego lasu i szum morza. Obeszłem rano kemping i miejsc jest pod dostatkiem. Zaraz zdjęcia. Na początek nasza miejscówka?

15609224154676713771796524522844.jpg

Hehe, najpierw Gusi, potem moja miejscówka ?, byłem w tym samym miejscu w 2016 i 2017 roku.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.