Jump to content

Recommended Posts

Benior

Nie znalazłem ogólnego tematu o Chorwacji na ten rok. 

Majówka w tym roku w Ježevac Premium Camping Resort by Valamar
Plavnička ul. 37, 51500, Krk, Chorwacja
+385 52 465 010
https://maps.app.goo.gl/remmZoVXK5aqeZEU9

Karta acsi działa. Niestety nie na pierwszą linię ale i tak fajną miejscówkę mamy. Byliśmy na innych z karty ale ten nam najbardziej podpasował. Jest basen ale jeszcze z niego nie korzystałem bo woda w Adriatyku ma temperaturę jak w lecie w Bałtyku. IMG_20190427_133356.thumb.jpg.2368863f75da0f2b33c5b79667d5bb2e.jpg

IMG_20190426_184900.jpg

peja76

Oj pięknie 😍, Miłego wypoczynku i więcej fotek :ok:

poziom

Piknie. Gdybym napisał, ze nie zazdroszczę, to bym skłamał ;).

Dawaj fotę "N-ki" w tych pięknych okolicznościach przyrody.

Benior
48 minut temu, poziom napisał:

Dawaj fotę "N-ki" w tych pięknych okolicznościach przyrody.

Na pewno zacnie by się prezentowała jednak w tym roku chcemy zasmakować busika do spania. 

Taki widok mamy z naszego namiotu. IMG_20190427_202132.thumb.jpg.dc4150790b762f26a87b91bd4edc7412.jpg

sierściuchy też są 🤗

IMG_20190427_195821.thumb.jpg.b19523917c86a0c3c8f00bdfa454b5ed.jpg

Kemping fajny, czysty, no pięknie tu ale dla nas tylko teraz bo mało ludzi. W sezonie poza ceną to musi być ciasno. Alejki pięknie utrzymane, dużo kwiatów, drzew, zieleni, ludzie mili no bajkowo. Tylko ci całoroczni przyjechali wysprzątać przyczepy i śpiewają i grają swoją muzę. Na szczęście daleko gdzieś przy kiblach i ich tu nie słychać. 

IMG_20190427_195834.jpg

IMG_20190427_200005.jpg

maarec

Pięknie. Wypoczywajcie.

janm

Miłego wypoczynku , mam nadzieję , że pogoda Wam dopisze bo u nas lipa na majówkę ☹️

Pozdrowionka :hej:

poziom
14 godzin temu, Benior napisał:

Na pewno zacnie by się prezentowała jednak w tym roku chcemy zasmakować busika do spania. 

🤦‍♂️ - sorki, nie zczaiłem pierwszej foty...

bw81
15 godzin temu, Benior napisał:

Taki widok mamy z naszego namiotu. 

sierściuchy też są 🤗

Kemping fajny, czysty, no pięknie tu ale dla nas tylko teraz bo mało ludzi. W sezonie poza ceną to musi być ciasno. Alejki pięknie utrzymane, dużo kwiatów, drzew, zieleni, ludzie mili no bajkowo. Tylko ci całoroczni przyjechali wysprzątać przyczepy i śpiewają i grają swoją muzę. Na szczęście daleko gdzieś przy kiblach i ich tu nie słychać. 

Patrząc na Twoje zdjęcia przez moment pomyślałem: a co tam szkoła dzieciaków i inne pierdoły - jedziemy do Cro. Żona szybko sprowadziła mnie na ziemie...:) Życzę Wam pogody i spokojnego odpoczynku :)

Benior

Baška Beach Camping Resort (ex Zablaće)
Put Zablaće 40, 51523, Baška, Chorwacja
+385 52 465 010
https://maps.app.goo.gl/kmZiBTw4MarbKvqcA

PANO_20190429_145214.jpg

IMG_20190429_154552.jpg

IMG_20190429_171305.jpg

maarec

Możliwe, że wpadniemy tam latem.

Benior

Za płotem jest malutki kemping, nie tak fajny ale może kogoś zainteresuje. 

IMG_20190501_080106.jpg

IMG_20190501_080116.jpg

tamtam

Widziales moze te bungalowy? Stare,nowe?
Czy place pod kampery sa duze?
Cena zachecajaca jak na te regiony...

Wysłane z V30

Dodi

Jestem na Strasko na wyspie Pag. Nie byłem w Chorwacji 8 lat , cen nie komentuje bo to dobrowolny wybór jeśli decydujesz się na wyjazd , ale przykre jest to że Chorwaci zrobili się nieprzyjemni i nie jest to tylko moja opinia. W miasteczkach turystycznych jak w Egipcie, naciągacze z każdej strony podchodzą , włącznie z łapaniem za ubranie żeby coś kupić.

Na kempingu Stasko jest wypożyczalnia rowerów, skuterów ,hulajnóg - ZDECYDOWANIE ODRADZAM . Obsługują ją starszy Pan , potrafi zwyzywać klientów, problemy z odbiorem kaucji za sprzęt.

W centrum miasteczka obok są dwie wypożyczalnie, ceny dużo niższe ,lepszy sprzęt i miła obsługa.

maarec
2 godziny temu, Dodi napisał:

Jestem na Strasko na wyspie Pag. Nie byłem w Chorwacji 8 lat , cen nie komentuje bo to dobrowolny wybór jeśli decydujesz się na wyjazd , ale przykre jest to że Chorwaci zrobili się nieprzyjemni i nie jest to tylko moja opinia. W miasteczkach turystycznych jak w Egipcie, naciągacze z każdej strony podchodzą , włącznie z łapaniem za ubranie żeby coś kupić.

Na kempingu Stasko jest wypożyczalnia rowerów, skuterów ,hulajnóg - ZDECYDOWANIE ODRADZAM . Obsługują ją starszy Pan , potrafi zwyzywać klientów, problemy z odbiorem kaucji za sprzęt.

W centrum miasteczka obok są dwie wypożyczalnie, ceny dużo niższe ,lepszy sprzęt i miła obsługa.

A Acsi masz? 20E plus dzieci.

w79

A w Belvederze cisza, spokoj, mila obsluga.... 

15567979710606717140844998267496.jpg