Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem ogólnego tematu o Chorwacji na ten rok. 

 

Majówka w tym roku w Ježevac Premium Camping Resort by Valamar
Plavnička ul. 37, 51500, Krk, Chorwacja
+385 52 465 010
https://maps.app.goo.gl/remmZoVXK5aqeZEU9

Karta acsi działa. Niestety nie na pierwszą linię ale i tak fajną miejscówkę mamy. Byliśmy na innych z karty ale ten nam najbardziej podpasował. Jest basen ale jeszcze z niego nie korzystałem bo woda w Adriatyku ma temperaturę jak w lecie w Bałtyku. IMG_20190427_133356.thumb.jpg.2368863f75da0f2b33c5b79667d5bb2e.jpg

IMG_20190426_184900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, poziom napisał:

Dawaj fotę "N-ki" w tych pięknych okolicznościach przyrody.

Na pewno zacnie by się prezentowała jednak w tym roku chcemy zasmakować busika do spania. 

Taki widok mamy z naszego namiotu. IMG_20190427_202132.thumb.jpg.dc4150790b762f26a87b91bd4edc7412.jpg

sierściuchy też są ?

IMG_20190427_195821.thumb.jpg.b19523917c86a0c3c8f00bdfa454b5ed.jpg

Kemping fajny, czysty, no pięknie tu ale dla nas tylko teraz bo mało ludzi. W sezonie poza ceną to musi być ciasno. Alejki pięknie utrzymane, dużo kwiatów, drzew, zieleni, ludzie mili no bajkowo. Tylko ci całoroczni przyjechali wysprzątać przyczepy i śpiewają i grają swoją muzę. Na szczęście daleko gdzieś przy kiblach i ich tu nie słychać. 

 

IMG_20190427_195834.jpg

IMG_20190427_200005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Benior napisał:

Na pewno zacnie by się prezentowała jednak w tym roku chcemy zasmakować busika do spania. 

 

?‍♂️ - sorki, nie zczaiłem pierwszej foty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Benior napisał:

Na pewno zacnie by się prezentowała jednak w tym roku chcemy zasmakować busika do spania. 

Taki widok mamy z naszego namiotu. 

sierściuchy też są ?

 

Kemping fajny, czysty, no pięknie tu ale dla nas tylko teraz bo mało ludzi. W sezonie poza ceną to musi być ciasno. Alejki pięknie utrzymane, dużo kwiatów, drzew, zieleni, ludzie mili no bajkowo. Tylko ci całoroczni przyjechali wysprzątać przyczepy i śpiewają i grają swoją muzę. Na szczęście daleko gdzieś przy kiblach i ich tu nie słychać. 

Patrząc na Twoje zdjęcia przez moment pomyślałem: a co tam szkoła dzieciaków i inne pierdoły - jedziemy do Cro. Żona szybko sprowadziła mnie na ziemie...:) Życzę Wam pogody i spokojnego odpoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Strasko na wyspie Pag. Nie byłem w Chorwacji 8 lat , cen nie komentuje bo to dobrowolny wybór jeśli decydujesz się na wyjazd , ale przykre jest to że Chorwaci zrobili się nieprzyjemni i nie jest to tylko moja opinia. W miasteczkach turystycznych jak w Egipcie, naciągacze z każdej strony podchodzą , włącznie z łapaniem za ubranie żeby coś kupić.

Na kempingu Stasko jest wypożyczalnia rowerów, skuterów ,hulajnóg - ZDECYDOWANIE ODRADZAM . Obsługują ją starszy Pan , potrafi zwyzywać klientów, problemy z odbiorem kaucji za sprzęt.

W centrum miasteczka obok są dwie wypożyczalnie, ceny dużo niższe ,lepszy sprzęt i miła obsługa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodi napisał:

Jestem na Strasko na wyspie Pag. Nie byłem w Chorwacji 8 lat , cen nie komentuje bo to dobrowolny wybór jeśli decydujesz się na wyjazd , ale przykre jest to że Chorwaci zrobili się nieprzyjemni i nie jest to tylko moja opinia. W miasteczkach turystycznych jak w Egipcie, naciągacze z każdej strony podchodzą , włącznie z łapaniem za ubranie żeby coś kupić.

Na kempingu Stasko jest wypożyczalnia rowerów, skuterów ,hulajnóg - ZDECYDOWANIE ODRADZAM . Obsługują ją starszy Pan , potrafi zwyzywać klientów, problemy z odbiorem kaucji za sprzęt.

W centrum miasteczka obok są dwie wypożyczalnie, ceny dużo niższe ,lepszy sprzęt i miła obsługa.

 

A Acsi masz? 20E plus dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.