Skocz do zawartości

Uwaga! - oglądałem osobiście.


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

https://www.otomoto.pl/oferta/kip-50-trz-stan-idealny-pierwszy-wlasciciel-w-polsce-od-2017roku-ID6EyVQp.html  Kolejny kwiatek. Gość pociągną ledy wzłuż przczepy żeby mieć widno w przedsionku i kabelki poprowdził pod obrysówka z tyłu . Po kabelkach sobie woda wlazła do srodka i caly narżnik zgnił aż do bocznej szyby tak na 40 cm . Ale ogollnie przyczepka piękna i super

Resized_20220411_092308_103284612083776001.jpeg

Resized_20220411_103129_104345827902478.jpeg

Jak myślicie ile może kosztowac naprawa? Bo mam cheć kupić. Do podłogi wilgoć nie poszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Irek S napisał:

Jak myślicie ile może kosztowac naprawa? Bo mam cheć kupić. Do podłogi wilgoć nie poszła

a nie prościej poszukać przyczepki bez takich atrakcji?

Masz Kolego naruszony cały narożnik - nie wiadomo jakie zniszczenia poczyniła ta wilgoć - chcesz koniecznie eksperymentować na odbudowie tej przyczepki ?

Ja obejrzałem w ub. r. kilka budek i kilka odrzuciłem ze względu na właśnie zawilgocenie wnętrza - w końcu znalazłem budkę bez wigoci.

Koniecznie chcesz eksperymentować naprawy na swojej kieszeni ?

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Irek S napisał:

Jak myślicie ile może kosztowac naprawa? Bo mam cheć kupić. Do podłogi wilgoć nie poszła

Jak sam zrobisz, to  powinno 2k PLN starczyć. Jak zlecisz, to może być 5-10k. 

Tu masz mój remont, ciekło niżej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sam bym zrobił  narzedzia mam ale jakieś pomieszczenie by się przydło a tego nie mam a i czasu na takie zabawy mało. Właśnie tak myślałem ze między 5 a 10tys 

najchetniej bym komuś zlecił naprawe

A jak się do tego zabrać od wewnątrz czy od zewnatrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BuryKocur napisał:

a nie prościej poszukać przyczepki bez takich atrakcji?

Masz Kolego naruszony cały narożnik - nie wiadomo jakie zniszczenia poczyniła ta wilgoć - chcesz koniecznie eksperymentować na odbudowie tej przyczepki ?

Ja obejrzałem w ub. r. kilka budek i kilka odrzuciłem ze względu na właśnie zawilgocenie wnętrza - w końcu znalazłem budkę bez wigoci.

Koniecznie chcesz eksperymentować naprawy na swojej kieszeni ?

Pzdr

Włodek

No właśnie szukam a sprzedający kłamią jak widać z opisu po rozmowie teleficznej też zapewniał ze jest przyczepa sucha. Jak odkryłem babola to facet stwierdzil że nie wiedział a przyczepka to podobno jego oczko w głowie

I to nie pierwsza budka jaką oglądałem . Coś mi się wydaje ze w kraju nie znajdę i znowu będe musiał jechać do Holandi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Irek S napisał:

Pewnie sam bym zrobił  narzedzia mam ale jakieś pomieszczenie by się przydło a tego nie mam a i czasu na takie zabawy mało. Właśnie tak myślałem ze między 5 a 10tys 

najchetniej bym komuś zlecił naprawe

Witaj - jesteś widzę z Warszawy - do Łomianek nie masz daleko.

Jest u nas w Łomiankach serwis karawaningowy - chłopcy mają sporo roboty jak wszyscy o tej porze, ale zapytać o możliwość takiej naprawy nie boli.

Zadzwoń do nich - masz tutaj kontakt:

https://kamperowy.pl/kontakt/

Pzdr

Włodek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BuryKocur napisał:

Witaj - jesteś widzę z Warszawy - do Łomianek nie masz daleko.

Jest u nas w Łomiankach serwis karawaningowy - chłopcy mają sporo roboty jak wszyscy o tej porze, ale zapytać o możliwość takiej naprawy nie boli.

Zadzwoń do nich - masz tutaj kontakt:

https://kamperowy.pl/kontakt/

Pzdr

Włodek

 

Gorąco nie polecam tego serwisu. Do regulacji i serwisu hamulców podnieśli moją byłą 1,5 tonową przyczepę (klasa 510) na podporach i nie widzieli w tym nic złego :skromny:.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj - jesteś widzę z Warszawy - do Łomianek nie masz daleko.

Jest u nas w Łomiankach serwis karawaningowy - chłopcy mają sporo roboty jak wszyscy o tej porze, ale zapytać o możliwość takiej naprawy nie boli.

Zadzwoń do nich - masz tutaj kontakt:

https://kamperowy.pl/kontakt/

Pzdr

Włodek

 

Ten serwis należy omijać szerokim łukiem. Partacze. Mi wystarczy relacja kolegi, który zostawił im budę do doposażenia i naprawy... W głowie się nie mieści

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2022 o 15:19, Bartek73 napisał:

Witam dopiero się przymierzam do zakupu pierwszej przyczepy, ale może ktoś już oglądał to co mi "wpadło w oko":

Do tej dzwoniłem, jak szukałem dla siebie i sprzedający przyznał, że w przyczepie jest problem z wilgocią, którego źródło nie zostało zidentyfikowane, a także "kilka rzeczy do zrobienia". Chyba, że ma drugą sztukę identyczną jak miesiąc temu, ale ja dzwoniłem mniej więcej w tym czasie, kiedy wrzucałeś swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.