Skocz do zawartości

Uwaga! - oglądałem osobiście.


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Thomas napisał:

Spokojnie sprzeda się to tylko kwestia czasu. Pamiętacie angielkę hobby z Pszczyny  była paint-em malowana i poszła. Ostatnio oglądałem kilka przyczep i wszystkie się sprzedały, Popękane poszycia, mokre ściany, wygniłe narożniki, bajzel w papierach, na "słupa", niekompletne itp. nic nie powstrzyma klienta przed okazją. 

Okazją ....   Tak dla sprzedającego :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Thomas napisał:

Spokojnie sprzeda się to tylko kwestia czasu. Pamiętacie angielkę hobby z Pszczyny  była paint-em malowana i poszła. Ostatnio oglądałem kilka przyczep i wszystkie się sprzedały, Popękane poszycia, mokre ściany, wygniłe narożniki, bajzel w papierach, na "słupa", niekompletne itp. nic nie powstrzyma klienta przed okazją. 

Genialne podsumowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2021 o 15:26, Maras napisał:

Okazją ....   Tak dla sprzedającego :)  

Mam nadzieję że ktoś zajrzy na te forum i zobaczy te opisy! Bo ta przyczepa zagraża życiu i zdrowiu ludzi którzy będą nią podróżować!!!!

Dodam jeszcze że przyczepa krzywo stoi ze względu na uszkodzoną ramę która również w kazdej chwili moze pęknąć. 

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-aviva-ladna-adria-aviva-2019r-6-oso-prysznic-lazienka-wlasny-prad-dmc1350-ID6DgjYA.html#61a2787b95

Edytowane przez Ostrożni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2021 o 09:19, qbek napisał:

Przecież w treści ogłoszenia wyraźnie jest napisana, że przyczepa uszkodzona i co ma uszkodzone. Po co taki dramatyzm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wcześniej w ogłoszeniu tych informacji nie było, informacja pojawiła sie tylko z tego względu żeby był utrudniony zwrot z tytułu rękojmi. Ale jeśli ktoś nie zobaczy dokładnie co jej jest to niestety wpakuje się w niezłe bagno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ostrożni napisał:

Wcześniej w ogłoszeniu tych informacji nie było, informacja pojawiła sie tylko z tego względu żeby był utrudniony zwrot z tytułu rękojmi. Ale jeśli ktoś nie zobaczy dokładnie co jej jest to niestety wpakuje się w niezłe bagno!

Potwierdzam. Nie było ani słowa o uszkodzonej ramie. Jedynie informacja o profesjonalnej naprawie w autoryzowanym serwisie - co okazało się kłamstwem. Ta przyczepa w tej chwili nie ma już ani gwarancji na całość, ani gwarancji na szczelniość - w Adrii gwarancja wynosi 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, w ramach moich poszukiwań przyczepy wybraliśmy się z żonką na przejażdzkę, żeby obejrzeć budkę z tego ogłoszenia (Chateau Caratt 490).

Kontakt ze sprzedającym były przed przyjazdem w porządku i przyznam, że po tym jak wyglądała rozmowa i odpowiadanie na moje pytania, liczyłem, że wszystko będzie OK.
Jak się okazało, pomimo zapewnień, że wszytko jest w porządku, wcale nie było tak różowo.. ?

Z zewnątrz wyglądała ładnie, podłoga twarda itd. Dach nosił ślady gradobicia, ale poza wgniotkami nic nie było.
Na wyposażeniu nie było akumulatora i bojlera ciepłej wody. Ogrzewanie z piecyka bez rozprowadzenia po wnętrzu.
Były za dwie średnie butle z gazem, dwa zbiorniki na wodę, zabezpieczenie na hak, przedsionek, koło zapasowe podwieszane i pewnie jeszcze parę rzeczy, o których teraz nie pamiętam.

Co ją zdyskwalifikowało?
Tylna ściana, cała przesiąknięta wodą od wysokości listwy nad oknem po podłogę.
Wkładając palec pod uszczelkę okna zrobiłem dziurę! ?
Wygląda na to, że woda zaciekała po listwie i ściana najzwyczajniej w świecie spuchła.
Pod ręką na całej szerokości miękka, i wilgoć zaczęła przechodzić na podłogę (rozwarstwiona sklejka).

Pewnie do odratowania, pytanie tylko z jakimi kosztami należałoby się liczyć w przypadku serwisu?

Sprzedający twierdził, że o tym nie wiedział, a jednak w narożniku z tyłu wykładzina była nadcięta jakby ktoś sprawdzał sytuację..

Więcej zdjęć tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic i ja się pochwalę jaką wczoraj mieliśmy przygodę.

Kolega nad jeziorem nabył działkę i szuka przyczepy do postawienia, szukał szukał i znalazł, śliczne Hobby z 2000r właściciel od 10lat, wszystko cacy przyczepa poza sezonem miała być garażowana w stodole, w cenie było całe wyposażeni łącznie z podestem do przedsionka, po prostu igła.

Więc nic jedziemy a tam ręce letą, jak by fotki robione dziesięć lat wstecz, ach aż nie chce się pisać.

Oszust zepsuł nam całą sobotę i co tam tylko 700km drogi

Po naszym odjezdie ogłoszenie wycofane

Bym zapomniał Oszust przez tel mówił że jeszcze w tamtym roku był nią w Chorwacji :mlot:

Jedno zdjęcie z ogłoszenia

 

Kempingowe Kłodzko - Ogłoszenia OLX.pl

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-hobby-540-z-klimatyzacja-CID5-IDFKGD1.html#abfdbdc98a;promoted

 

20210123_105934.jpg

20210123_105940.jpg

20210123_105942.jpg

20210123_105944.jpg

20210123_105953.jpg

20210123_110002.jpg

20210123_110007.jpg

20210123_110019.jpg

20210123_110029.jpg

20210123_110033.jpg

20210123_110033.jpg

20210123_110036.jpg

20210123_110047.jpg

20210123_110054.jpg

20210123_110256.jpg

20210123_110306.jpg

20210123_110424.jpg

20210123_110438.jpg

20210123_110441.jpg

20210123_110701.jpg

20210123_110705.jpg

20210123_110837.jpg

20210123_110839.jpg

Żeby się uspokoić i wyciszyć poszliśmy na plażę :), morze jak jezioro, zero wiatru, bym bym z przyczepą ale swoją:D to bym na nockę został.

 

 

20210123_114534.jpg

20210123_114649.jpg

20210123_114653.jpg

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Zwrócił za paliwo chociaż ?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Nawet się nie pojawił, jak się umawialiśmy to mieliśmy dzwonić jak będziemy mieli 50km to on dojedzie, i tak dojechał że nie dojechał, jak zadzwoniliśmy że chyba nie tą przyczepę pokazuje nam ten człowiek to w tel nastała cisza i tyle go słyszeliśmy.

Przyczepa stała u rolnika który nam ją otworzył.

Powiedz na co liczył, bo ja nie wiem.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, peja76 napisał:

...

Bym zapomniał Oszust przez tel mówił że jeszcze w tamtym roku był nią w Chorwacji :mlot:

...

Odpuszczam Chorwację jako kierunek urlopowy- boję się, że moja Adria też tak będzie wyglądała po powrocie z wakacji ?

@peja76, współczuję koledze- mam nadzieję, że się nie zrazi. Przy tym trupie moja 31-letnia Hobbitka wygląda przy niej jakby wyjechała co dopiero z salonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.