Skocz do zawartości

Uwaga! - oglądałem osobiście.


kpr

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2021 o 11:51, vanosik napisał:

Jedną juz kupiłem i stoi kurcze- wymaga remontu podłogi z tyłu....kurde jak ta buda sie trzyma tego

Z czystej ciekawości - po co kupiłeś cepkę z podłoga do remontu ?

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bury Kocur napisał:

Z czystej ciekawości - po co kupiłeś cepkę z podłoga do remontu ?

Pzdr

Włodek

Jak bym zauważył że jest uszkodzona to najpewniej bym się nie zdecydował ? .  

Wyszło dopiero w momencie gdy postawiłem tylne podpory- wówczas podłoga umiejscowiona pod zabudową kuchenna się uniosła....co sprawiło że moje brwi również.

Nie jest tragicznie ale czasu brak na takie zabawy obecnie.

Od spodu sklejka była OK, wilgoć podeszła od góry. Ja kilka miesięcy po covidzie wechu dalej nie mam żeby coś wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Nie jest tragicznie .....


Niestety mylisz się mocno,
Jest tragicznie, jeśli podniosło ci sklejkę z meblami to ramki w podłodze już nie ma....
Remont oczywiście do wykonania, ale czasochłonny okrutnie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się jest świeżym w temacie, to niestety, ale często się zdarza. Ja też wtopiłem przy pierwszej przyczepie. Jak ją oglądałem przed zakupem, to wtedy trwała fala upałów, więc była wyschnięta na wiór. Jak ją przydarłem do domu, to zaczęło lać i dopiero wtedy okazało się, że, delikatnie mówiąc, nie zdaje próby szczelności. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że wyszło dla mnie na dobre, bo teraz przynajmniej wiem jak jest przyczepa zbudowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas kiedyś kupował po raz pierwszy.....

 

Nam niby po obejrzeniu X filmów jak sprawdzać na co patrzyć itd, udało się kupić hobby od handlarza w Beldnie, niby fajna, miała być nie bita szczelna, słowem perełka.....

 

Oglądaliśmy w marcu, i fakt że wilgocią nie waliło, ale po odebraniu w okolicy Wielkanocy okazało się że uszczelki bakisty nie ma, w czasie jazdy w deszczu woda wchodzi i podtapia parapet....., Kabel niby miał 13pin wtyczkę, pierwsze 1,5m 13 żył i nawet do przyczepy chodziło 13 żył, ale w środku była wstawka z 9 żyłowego..... Elektryka świateł drogowych w takim stanie że wyglądaliśmy na drodze jak choinka...

 

Tak że pierwsze dni posiadania przyczepy spędziłem na poprawkach po sprzedawcy i nauce podłączania świateł....

 

I w pełni się zgadzam, to nie była wtopa tylko dodatkowa porcja nauki, teraz jak jeżdżę to nie mamy strachu że coś nas zaskoczy,

Naszą kolejną przyczepę też już poznajemy na wylot.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, maniacs99 napisał:

Każdy z nas kiedyś kupował po raz pierwszy.....

I to była moja najlepsza przyczepa, kupiona w komisie samochodowym.

Nigdzie nie zajrzałem bo nie wiedziałem, pierwszy raz w ogóle byłem w przyczepie, a jednak była idealna.

Przypadek 1/1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie człowiek uczy. Na błędach.

....bo to podwodna przyczepa może była :)

1. elddis gtx okazała się być ładną ale niestety przegnita bardzo przednia sciana i pare innych drobiazgów.

2. Przyczepy w obojnej są nowsze ale wszystkie wygladają na jakieś bardzo wyeksploatowane - pewnie po nadmorskim wynajmie.

3. Hobby 540 Lublin Całkiem dobrze utrzymana przyczepa. Jedyny minus to lekko przegnita podłoga w tylnych narożach.

4. Była hobby ok 2000r w okolicach Wieliczki za ok 16tys lekko uszkodzona ale juz trupek niestety mam nadzieję, że nikt ię nie naciął nieświadomie.

Dla nas najbardziej trafiła Taka oto i w końcu jesteśmy zadowoleni.

 

Edytowane przez vanosik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vanosik napisał:

 

Dla nas najbardziej trafiła Taka oto i w końcu jesteśmy zadowoleni.

 

Hej VANOSIK, a chciałbym podpytać o jedną rzecz w Twojej Hobby: jaką długość ma ten piętrus?

Szukam takiej ale przeważnie łóżka są za krótkie dla mojego syna.

Z góry dzięki, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SpongeBob napisał:

Hej VANOSIK, a chciałbym podpytać o jedną rzecz w Twojej Hobby: jaką długość ma ten piętrus?

Szukam takiej ale przeważnie łóżka są za krótkie dla mojego syna.

Z góry dzięki, pozdr.

Powiem Ci SpongeBob, że mój syn też wyrósł.

Oddległość wewnętrzna to od parapetu do parapetu- 495...500cm.

Górne łóżko jest na wzrost do ok 170cm a dolne do 185cm.

W tym układzie pozostają te dość wygodne miejsca ze stolikiem dla 3 osób mimo zasłanych łóżek.

Jest dostatecznie krótka by sie normalnie wyrabiać i manewrować a środek funkcjonuje dla nas super.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie w Krapkowicach stoi Hymer na sprzedaż. Nie wiem czy jest na Olx czy gdzieś.
Ale zrobiłem trochę fotek z zewnątrz.
Podłoga wydaje się z tyłu twarda.

https://photos.app.goo.gl/xkgt7wZM71rGhR898

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

czy ktoś z Was oglądał tego Dethleffs'a Link poniżej:

LINK Dethleff's przyczepa olx

Temat jest taki, że stoi w okolicach Krakowa więc miałbym całą Polskę do przejechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.