Skocz do zawartości

Wypadki


andiat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

21 godzin temu, Commander napisał:

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/nagranie-z-wypadku-na-s8-widac-samochod-malgorzaty-gersdorf-i-jej-meza,1102806.html

To tak żebyśmy wiedzieli o czym mówimy.

Co ja myślę.... wolę nie pisać bo mnie admin zablokuje na 2 tygodnie....?

Nie bardzo wiem czemu znów mnie stawiasz w złym świetle :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Commander napisał:

Oj oj jak to znów???? ?

No takto :]. W temacie dotyczącym ignorowanych użytkowników zasugerowałeś, że moderacja z administracją pozwala na to żeby "chamy drwiły i obrażały" porządnych użytkowników forum. 
Teraz sugerujesz, że walimy banami na lewo i prawo za niewinność. 
Patrz Jacku, jakoś zawsze źle z tą administracją forum... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomii napisał:

No takto :]. W temacie dotyczącym ignorowanych użytkowników zasugerowałeś, że moderacja z administracją pozwala na to żeby "chamy drwiły i obrażały" porządnych użytkowników forum. 
Teraz sugerujesz, że walimy banami na lewo i prawo za niewinność. 
Patrz Jacku, jakoś zawsze źle z tą administracją forum... 

Może to nie chodzi o mnie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

Zmieniając temat, ktoś mi wytłumaczy za co tutaj 5k mandatu? ?

 

https://youtu.be/gAtvreEAvmc

Może za to, że mając w okolicy paru takich artystów, ciężko dzieciaka gdzieś puścić samopas, bo jeszcze nie umie ocenić, kto i kiedy może mieć akuratnie ochotę na drifta... Tak jak oni oceniają to jako bezpieczny kawałek drogi na uboczu, tak samo inni uczestnicy ruchu (piesi) mają do tego takie samo prawo. 

I pal licho że bejca, niech to będzie kurnik, no, dla kapelusznika 3500 :) Zresztą, nie będziesz pytał, jak ci się taki wpasuje ślizgiem w zaparkowany obok (Twój) samochód, bo gdzieś leżało parę garści żwiru i poleciał. Wtedy i te 5 koła to będzie również wg Ciebie za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2022 o 09:16, Zulos napisał:

W tej sytuacji wydaje się niemal oczywistym dla niemal każdego, że samochód jadąc prawym pasem, zbliżając się do węzła i widząc zjeżdżającą nim i próbującą włączyć się do ruchu ciężarówkę, zjechał na lewy pas, zapewne nie upewniwszy się zbyt dobrze, czy komuś nie zajedzie drogi. Inna rzecz, że moto mógł zapierniczać tak, że trudno było to ocenić. Ale to nie jest żadne usprawiedliwienie 

Oglądnąłem ten filmik kilkanaście razy. Myślę, że Policja ma bardziej obszerny. Prawdopodobieństwo , że było tak jak napisałeś, graniczy niemal z pewnością. Powiem więcej, mam nawet stuprocentową pewność, że kierujący SUV-em, dostrzegł na lewym pasie zbliżającego się motocyklistę ale wydaje się gwałtowne hamowanie jednośladu pociągnęło go na barierkę. Mógł chcieć ominąć SUV-a. Tego akurat nie wiemy. Kierujący SUV-em jedzie blisko osi jezdni a nawet ją przekracza po czym nie mam wątpliwości, że części rozpadającego się motoru wyprzedziły jadącego SUV-a. Popieram działania Policji. Zabezpieczyli auto do oględzin i szukają śladów uszkodzenia na karoserii. Prędkość jest drugorzędną sprawą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Helmut napisał:

Zabezpieczyli auto do oględzin i szukają śladów uszkodzenia na karoserii. Prędkość jest drugorzędną sprawą,

Policja już dawno potwierdziła, że żadnych śladów na aucie nie znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.