Skocz do zawartości

Wypadki


andiat

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przywalił w środek rurek alkową z prędkością 40km/h lub szybszą, to rurki nie zdążyły się schować :(  Widać część tej instalacji przed kamperem:

50 minut temu, lbuster napisał:

image.png.06f2b598fa17af365aea3ebb25909d6e.png

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

9 minut temu, lbuster napisał:

Jak przywalił w środek rurek alkową z prędkością 40km/h lub szybszą, to rurki nie zdążyły się schować :(  Widać część tej instalacji przed kamperem:

spacer.png

To chyba jest markiza Fiamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lbuster napisał:

Jak przywalił w środek rurek alkową z prędkością 40km/h lub szybszą, to rurki nie zdążyły się schować :(  Widać część tej instalacji przed kamperem:

spacer.png

Tu widać, że rurki są całe (na czerwono), a na niebiesko widać że od rurek do kampera nie ma na ulicy połamanych kawałków, a przed nim są. Jakby wycofał już rozbity

 

5BF88CE8-9454-4F86-9A71-822EEE4E2263.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, to po lewej to markiza, ale rurka wskazana strzałką to ewidentnie element instalacji - widać nawet tą obtartą czerwoną farbę czy coś.

Tak, z tyłu nie widać instalacji, być może tylko pojedyncze rurki się wyrwały. Według mnie środkowe rurki walnęły w okno (widać jego zarys) i wyrwały część blachy nad oknem. Waląc w niski strop raczej tego by nie było.

image.png.c9409a53677dcfe9a50631186dee520f.png

Choć z drugiej strony @jacekzoo masz rację, że ciężko by było zdjąć ta zabudowę rurkami, nawet jeżeli by były metalowe. No chyba, że ostro zasuwał.

Sam już mam wątpliwości :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lbuster napisał:

No chyba, że ostro zasuwał.

Nie zasuwał, to jest tak ciasne miasteczko, że fizycznie nie ma gdzie sie rozpędzić. Zwłaszcza, że z tego co wiem zjechał dopiero z promu, a wtedy robi się tam totalny kocioł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, Sherlocki z was.... Dwie strony dywagacji o bramownicy ostrzegawczej. Gdyby przygarnął w "zawieszki" na bramownicy, to co najwyżej by po wierzchu obrysował. W tym tygodniu dość już chyba zaklinania rzeczywistości przedziwnymi teoriami, i to jeszcze za friko dla sportu.

Jakimż to niby cudem kawałki z zabudowy leżą przed nim, płaty z zabudowy z prawej strony (raczej markiza, przyjrzałem się teraz) są wywinięte jakoś nielogicznie i magicznie do przodu, a zabudowa jest "zdjęta" do tyłu (chciałoby się rzec - wyrwana z korzeniami)? I chyba zatrzymałby się dużo bliżej bramownicy, niepodobna żeby zasuwał tam paczką.

Nie ma innej opcji, że pojechał dalej i wklinował się w tunel, potem wycofał albo został wyciągnięty.  

Mam swoją teorię, niezależnie od tego że może się zagapił czy coś: bo prawym jeżdżą tylko frajerzy :)

Ot, tak mi się wzięło, wracam na dłuższe trasy, i widzę co si dzieje, 15 km A2 i S8 i zdaje się 4 (o ile dobrze policzyłem) stłuczki/wypadki na tym odcinku, przeszło dziesięć uszkodzonych samochodów... Jeden przejazd, w jedną stronę, nie dalej jak wczoraj.

 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2022 o 17:35, Maras napisał:

[ video 3. kwiecień ]

Odnośnie lawety - wężykowanie pojawiało się już tu w co najmniej kilku filmikach, ale mam wrażenie, że wielu kierowców nadal uważa, że jedynym wyjściem z tej sytuacji jest gaz do dechy. I chyba dlatego właśnie sporo jest takich zdarzeń.

Bo niestety ratunek polega na czymś dokładnie odwrotnym.

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mundek28 napisał:

A co myślicie w kwestii śmiertelnego wypadku motocyklisty  na drodze S 8 pod Zambrowem?

Chodzi mi o ewentualną przyczynę wypadku.

Była gdzieś symulacja tego wypadku i niby ta osobówka wjechała na lewy pas aby wpuścić ciężarówkę i nie zauważyli motocyklisty, ale czy to prawda to nie wiem :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mundek28 napisał:

A co myślicie w kwestii śmiertelnego wypadku motocyklisty  na drodze S 8 pod Zambrowem?

Nie jestem biegłym :)

Ale ... jadące auto po zjechaniu na lewy pas  aby wpuścić jadącą ciężarówkę ( chyba)  a dokładnie auto z kamerką wróciło na prawy pas.

Nie widzimy żadnych aut jadących w tym samym kierunku  na lewym pasie więc mało prawdopodobne aby te auto leciało lewym pasem  a moto miało ochotę je wyprzedzać no bo   jakby leciało to moto  jechałoby za nim.

Zajechanie drogi -IMO 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak jakiś dzban leci lewym pasem to mało prawdopodobne aby na wysokości wjazdu zmieniałby  pas !

i ból dupy ,że samochód zabrali do ekspertyzy a oni musieli zamówić taksówkę to taki sam płacz jak sławnej ruskiej influencerki co jej insta zamknęli  ...  

Nie ważne dla nich ,że niewinne osoby straciły czy też tracą to co mają najcenniejszego .

 

 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mundek28 napisał:

A co myślicie w kwestii śmiertelnego wypadku motocyklisty  na drodze S 8 pod Zambrowem?

Chodzi mi o ewentualną przyczynę wypadku.

No to teraz wsadziłeś kij w mrowisko. Spodziewam się kilkadziesiąt stron wypowiedzi fachowców od wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jerrylin napisał:

No to teraz wsadziłeś kij w mrowisko. Spodziewam się kilkadziesiąt stron wypowiedzi fachowców od wszystkiego. 

No i po co taki uszczypliwy komentarz, jest to dział w którym możemy porozmawiać sobie na każdy temat, nasze wypowiedzi nie będą dowodem w sądzie dlatego nie muszą pochodzić od fachowców :hmm: Jeżeli szanownemu koledze przeszkadzają te wypowiedzi najlepiej jest ich nie czytać będzie kolega zdrowszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.