Jump to content
andiat

Wypadki

Recommended Posts

andiat

Cezarr

było są i będą. :niewiem:

Jarosław69

W sumie mało jest wypadków z tym sprzętem. Albo słabo udokumentowane w necie.

Tak czy siak wątek dobry bo może mieć działanie "pedagogiczne". Takie obrazki dają do myślenia.

Niestety na drogach widać również tych z kampingami ,którym przydałoby się coś takiego pooglądać i spowodować u nich choć chwilę refleksji.

jacekzoo

Jak ten pierwszy się rozwalił to pofrunęło jak z rozwalonego bankowozu, kasa w powietrzu :D 

Jarosław69

Polskie bydło drogowe zabija ludzi na drogach - nie tylko polskich.

Przepraszam ale po obejrzeniu filmu nie bardzo potrafię wyrazić się w parlamentarnych słowach co o tym myślę......

Film na YT a poniżej zdjęcia z mediów słowackich.

https://www.topky.sk/gl/539227/2265101/Zbesile-preteky-luxusnych-aut-a-smrt-nevinneho-otca--Policia-obvinila-troch-Poliakov--desive-FOTO-po-nehode#infopanel

art. u nas

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/slowacja-tragiczny-wypadek-polacy-scigali-sie-luksusowymi-autami/j4wv7kv

Commander

Jak bydło? Przecież to nasza elita...nasi szefowie, pracodawcy.

Jarku myślę, że jacy na drodze, tacy i w życiu. Pierwsi, najlepsi, najmądrzejsi, bezczelni, bo za kasę można wszystko.

Jarosław69
7 godzin temu, Commander napisał:

Jarku myślę, że jacy na drodze, tacy i w życiu. Pierwsi, najlepsi, najmądrzejsi, bezczelni, bo za kasę można wszystko.

Znowu  chcesz mnie sprowokować ?

Jaka elita ? Jacy szefowie ? Jacy pracodawcy ? Co Ty bredzisz ?

To nie wiec polityczny tępych wyznawców pislamu - to wątek o wypadkach. Tak po prostu - po ludzku.

I guzik mnie obchodzi czy to jakiś pracodawca czy może ginekolog , czy adwokat czy może polityk ? Albo może ksiądz ?

Tak po ludzku , po prostu - to zwykłe bydło drogowe.

Commander

http://fastlife.pl/o-nas/

Gdzie tu widzisz prowokację?

Napisałem że wszędzie się tak zachowują, nie tyko na drodze.

Jarosław69
3 minuty temu, Commander napisał:

Jak masz problem ze swoim szefem to się zwolnij. Nie radzisz sobie z tym , masz depresję z tego powodu  - załóż swoją firmę i przestań  dręczyć siebie  i nas tymi hasłami o złych szefach i wściekłych pracodawcach. Również o tym ,że wszyscy Cię okradają. I o tym ,że ja też kradnę  itd. , itp.

Przecież ogólnie wiadomo ,że wystarczy założyć firmę i to już wystarczy . Sukces gwarantowany z automatu. W czym problem ?

To już jest męczące - nie to forum , nie ta tematyka.

Suzu4x4
16 minut temu, Commander napisał:

Cytat

Dla wszystkich zainteresowanych - proszę o pofolgowanie z komentarzami dotyczącymi wypadku na Słowacji.

Nie jestem z nim w żaden sposób powiązany. Nie jestem właścicielem ani użytkownikiem żadnego z aut biorących udział w wypadku, jak również nie byłem kierowcą ani pasażerem żadnego z nich w chwili wypadku. W czasie wypadku przebywałem w Polsce testując Forda Focusa RS, którego widzieliście w poście z niedzieli.

Faktem jest, że Ferrari to auto mojego znajomego, z którym miałem okazję jeździć jako pasażer. Auto było także przedmiotem jednego z przeprowadzonych przeze mnie testów, dlatego znajduje się na mojej stronie internetowej, w zakładce "o mnie". Z uwagi na moje hobby (prowadzenie bloga oraz profilu na FB) jeździłem różnymi samochodami, należącymi do różnych osób, ale - co, mam nadzieję, że będzie dla wszystkich oczywiste - nie mogę odpowiadać za zachowanie ich użytkowników na drodze.

Podkreślam, iż wiązanie mojej osoby z ww. tragicznym wypadkiem jest bardzo krzywdzące i nie na miejscu.

Nie ma z mojej strony zgody na mowę nienawiści i bezpodstawne szarganie mojego dobrego imienia m.in. poprzez nazywanie mnie mordercą (cyt. z wykop - Fastlife = blog mordercy).

Informuję zatem, iż wszelkie pomówienia będą rozstrzygane na drodze prawnej.

https://www.wykop.pl/wpis/35648923/europa-polska-samochody-kamerasamochodowa-wypadek-/

Benior
Godzinę temu, Jarosław69 napisał:

wystarczy założyć firmę i to już wystarczy

nic prostszego :lol:podobno nawet bez wychodzenia z domu :-]

8 godzin temu, Commander napisał:

To byli zwykli mordercy i tak powinni być sądzeni. Zabrali komuś życie a rodzinie odebrali jeszcze więcej. Nikomu nie życzę tak nagłego zakończenia życia z nieswojej winy ... 

Cezarr
3 minuty temu, Benior napisał:

To byli zwykli mordercy

Szkoda tylko że auto nie jest w tym przypadku traktowane jak broń, a tak powinno być.

Jak chcesz kogoś zabić to trzeba go przejechać, max to 12 lat a jak go zastrzelisz to może być dożywocie.

MARIOczy
9 minut temu, Cezarr napisał:

Szkoda tylko że auto nie jest w tym przypadku traktowane jak broń, a tak powinno być.

Jak chcesz kogoś zabić to trzeba go przejechać, max to 12 lat a jak go zastrzelisz to może być dożywocie.

Dokładnie tak. 

A do tego skrucha, panika typu "co ja zrobiłem" itp, itd, czysty organizm od używek i 5 lat w zawiasach