Skocz do zawartości

Wypadki


andiat

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Pozostanie tylko uganianie się za dziewczynami:D

Gdy nadejdzie ten czas, to chyba już tylko za pielęgniarkami, bo jeszcze to trochę potrwa. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

38 minut temu, lbuster napisał:

Z laską u boku nie dogonisz ;) 

A kto mówi, że jakąś dogonisz. Uganiać się zawsze można ;)

4 minuty temu, czyś napisał:

Żebyśmy tylko jeszcze pamiętali po co :)

Jak wyżej... To byłby problem dopiero jak jakąś dogonisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tę "przyjemność" położyć się na parę dni w szpitalu. No, powiem, że jestem pod wrażeniem sąsiadów z sali, 70+, tu strzyka, tu boli, olaboga, ale jak wpadała taka fajna młoda pielęgniarka, to od razu takie koguty że hej :) Odwrotnie niż dzieci, zazdrośni, że sąsiad ma o jeden zastrzyk, zabieg czy kroplówkę więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

A kto mówi, że jakąś dogonisz. Uganiać się zawsze można ;)

Jak wyżej... To byłby problem dopiero jak jakąś dogonisz :D

W starszym wieku ludzie potrafią liczyć i oceniać . W tym przypadku zapewne będzie kalkulacja czy warto stracić tyle sił aby dogonić laskę czyt. ciacho i powiedzieć jej na początku gry wstępnej koniec ! więcej nie mam siły .. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie będzie.Przypomniał mi się taki dowcip- dwaj dziadkowie na ławeczce w parku, jak widzisz ładną dziewczynę to na co najpierw patrzysz, na pupę czy na cycuszki? Najpierw patrzę czy żona nie patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Helmut napisał:

sezon rozpoczęty:

 

 

w1900_h1068_x960_y540_a96f64859ba79e37.jpg

 

 

 

 

A Monedo ma 1800 na haku ...

Strzelam ,że wyprzedzał ciągnik z naczepą.

Masz jakieś info jak do tego doszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maras napisał:

Masz jakieś info jak do tego doszło ?

Naturalnie.

https://www.wz.de/nrw/kreis-mettmann/schwerer-unfall-auf-der-a-3-wohnwagen-ueberschlaegt-sich_bid-27213931

Przewijaj zdjęcia i zwróć uwagę na ślady na jezdni. Widać jeden ślad, prowadzący od wewnętrznego pasa jezdni trzypasmowej do środkowego pasa ruchu. To jest zabronione, jazda wewnętrznym pasem ruchu, na drodze trzypasmowej, z jakąkolwiek przyczepą. To tylko, taka moja "spekulacja", na temat zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Helmut napisał:

Naturalnie.

https://www.wz.de/nrw/kreis-mettmann/schwerer-unfall-auf-der-a-3-wohnwagen-ueberschlaegt-sich_bid-27213931

Przewijaj zdjęcia i zwróć uwagę na ślady na jezdni. Widać jeden ślad, prowadzący od wewnętrznego pasa jezdni trzypasmowej do środkowego pasa ruchu. To jest zabronione, jazda wewnętrznym pasem ruchu, na drodze trzypasmowej, z jakąkolwiek przyczepą. To tylko, taka moja "spekulacja", na temat zdarzenia.

Zwróciłem uwagę na "kapcia" w tylnym prawym kole Mondeo. Może to być skutek, ale może też i przyczyna.

Jeśli chodzi o ślady, to widzimy tylko końcówkę, a nie wiadomo ile wcześniej już "tańczył" po wszystkich pasach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.