Skocz do zawartości

Szukam vana lub osobowego busa


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, bo różnica pomiędzy cenami 5 i 7 w ASO jest znacząca.
 
Nie chce zaśmiecać tematu więc szybki przykład.
Czasami te tzw auta premium mają wywindowane koszty serwisu przez ASO.

Sam patrzyłem na nowego Smaxa bo auto mi się podoba ale worek siana za Forda :/ wolę swoje używane za pół worka 07e7c4090f85de96645edc147013c638.jpgd18559ba34d92829c9b5cd2c43b5439e.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wersji silnikowych. 

F07 i F01 to ta sam płyta podłogowa, te same hamulce etc.

Ale 520 czy 525 ma inne tarcze i klocki niz 730 bo siódemka  jest większa, cięższa i mocniejsza.

Jak wejdziesz na stronę inter-carsu to wygląda to inaczej:

https://sklep.intercars.com.pl/produkty/445200-klocki-hamulcowe-trw-automotive-gdb1915

 

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wersji silnikowych. 
F07 i F01 to ta sam płyta podłogowa, te same hamulce etc.
Ale 520 czy 525 ma inne tarcze i klocki niz 730 bo siódemka  jest większa, cięższa i mocniejsza.
Jak wejdziesz na stronę inter-carsu to wygląda to inaczej:
https://sklep.intercars.com.pl/produkty/445200-klocki-hamulcowe-trw-automotive-gdb1915
 
Owszem ale dalej ceny części są 5 i 7 są takie same.

BTW nie uważam że 500pln za klocki do 450 konnego auta ( z powyzszego linka) to majątek.

Kończymy OT. Mnie ceny nowych 'SUVow' marek typu Ford czy Hundai powlaily na lopatki i postanowiłem kupić to co kupiłem. Fakt że na smaxa czy tiguana czy kodiaka są w salonach kolejki świadczy o tym że mój tok myślenia jest błędny :]

Każdy ma inne założenia i dzięki temu mamy różnorodność na rynku aut używanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to mamy problemy co kupić. ;) Ostatnio byłem świadkiem zamowienia gle 63 amg.  Rozmowy stanęły na kwocie ok 750. Klient Upierał się na hak bo ciąga jakąś budkę. 

Mowil tez ze ma obecnie 3.0d i w gle nie ma czym jechać z budką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A z drugiej strony, używka premium? Bez zapachu nowości, z wtopionym głęboko, mimo prania w tapicerkę potem i łojem z czyichś spoconych plerów, fuj. Widzę dzianego grubasa, co to jako pierwszy właściciel siedzi rozparty w fotelu, pot mu się leje po czole z nerwów gdzie to guziczek od tego czy tego, bo go stać, i ma, przecież ma dla siebie, po to żeby się w ten fotel pocić, i nie tylko, jak ma ochotę.

I delektuj się człowieku mruczeniem silnika, jak jeszcze przez 3 lata będą opary tego cielska z foteli wyłazić, krążą tam gąbkach i się kiszą, pot, tłuszcz, węglowodory niearomatyczne zgoła...

Pfuj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Benior

ja też, dlatego dałem ;)

 

jak to mawiał mój tata „jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma”

wiadomo że nowe jest nowe i tyle

ja ostatnio rozmyślam o Amaroku :]

nawet już z żoną o tym rozmawiałem bo w końcu to ona będzie tym latać na codzień i wyraziła opinię pozytywną.

 

@dudek

moja by chyba wtedy w ogóle nie pracowała, po co sobie głowę zawracać ;)

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.