Skocz do zawartości

Poszukiwania holownika 1995-2000kg DMC (Janwil)


Janwil

Rekomendowane odpowiedzi

...

 

P.s.Wybaczcie mi, jeszcze trochę cierpliwości...

 

Kup już coś a będzie Ci wybaczone :swiety:

 

... żarcik oczywiście i jeszcze raz powodzenia życze :piwo:

 

tamat będę obserwował bo poprawia mi zawsze humor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 685
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój TEC 560 K1 z 2006r. ma DMC 1500kg i tyle samo ma Mazda.

 

 

@Janwil

Już był moment że chciałem zamienić się z Tobą autami (mam 1935kg)

niestety brakuje TYLKO 60kg do twego TECa.

Ja/my zmieniliśmy (jesień 2013r.) po latach przyczepę na większą 1300DMC,

teraz będziemy jeżdzić na krótsze trasy HR i I ...  'esencja' niżej.

Oglądałem kilka ładnych przyczep DMC1500, nie dałem się wpuścić w maliny przez sprzedających.

Pilnowałem tych parametrów jak oka w głowie, nawet przyczepy z 1400DMC "omijałem" przy zakupie.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to szl...! AFERA i to jaka.

 

Jestem dziś w Bielsku Białej. Wszystko wcześniej sprawdziłem, zamówiłem. Wszystko jest OK! Boss-Auto salon jak prawdziwy salon, no Europa, wielki świat. Oczywiście biorę do ręki Dowód Rejestr. Sprawdzam

O1 jest 1500 kg - OK,   F1 jest 2000 kg - OK,       F2 jest 2000 kg - OK,      F3 /u mnie w DR Mazdy nie ma wpisu/  w Focusie jak byk 3450 kg.

Cholera jasna. 50 kg za mało i to teraz? Bo 2000 + 1500 = 3500 a ja F3 / dopuszczalna masa zestawu/ mam w DR 3450. Toć zwykły krawężnik to zauważy. A  ja,  z pomocą Szanownych Kolegów z tego forum, szukałem auta z dokładnością do 5 kg!

I co robić? Faktura zapłacona, pieniądze przelane....? Kryminał, ,,Kobra". No i niech ktoś napisze że moje forum jest nudne, nić się nie dzieje...

 

A teraz do kolegów Fachowców przez duże F, profesjonalistów się zwracam żeby wybrali wersję prawdziwą:

1/ F1 3450  kg nie ma znaczenia. Budka ma MW 1240  włożę do niej ,,tylko" 210, ewentualnie resztę do kombi Focusa. Jeżdzimy tylko ja i żona, trochę się odchudzimy /choć nie bardzo jest z czego/ i będzie OK, nawet jak nas zważą z całym zestawem.

2/ 2000+1500=1450 no i klops

3/ inne rozwiązanie

 

Skromną nagrodą będzie jak napiszę co było dalej...Zwyciężca będzie miał wyłączność nagrody, bo dostanie odpowiedż na PRIV

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, spróbuj anulować zakup skoro auto nie odebrane. Przeproś za kłopot, kasa wróci.

 

zadzwoń do Aso w Cz-wie i zapytaj o tego drugiego fucusa czy ma taki sam wpis w DR. 

 

Dziwne, że ten z Bielska ma bo w fordzie z tego co mi mówili w salonie przy zamawianiu innego auta to wpis w DR z DMC zestawu jest tylko wtedy kiedy auto ma oryginalny hak w chwili zakupu. Ale jak widać mija się to z prawdą.

 

może się okazać, że focus nie nadaje się do cepy 1500 i Janwil zacznie szukać od nowa  :yay:  :yay:  :slina:  :slina:

 

a wiosna tuż tuż  :hmm:  :hmm:

 

powodzenia

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, spróbuj anulować zakup skoro auto nie odebrane. Przeproś za kłopot, kasa wróci. < dobra rada !!!

 

Dziwne, że ten z Bielska ma bo w fordzie z tego co mi mówili w salonie przy zamawianiu innego auta to wpis w DR z DMC zestawu jest tylko wtedy kiedy auto ma oryginalny hak w chwili zakupu.

Ale jak widać mija się to z prawdą. < sprawdziłem

 

 

 

... w swoim DR auta mam wpis F3 = 3435 kg zakup w salonie bez haka.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w swoim DR auta mam wpis F3 = 3435 kg zakup w salonie bez haka.

 

Pozdrawiam,

a masz forda ? bo chyba nie doczytałeś, że pisałem konkretnie o tej marce.

 

sprawdziłem 4 fordy w rodzinie. Wszystkie mają F3 puste, wszystkie wychodziły z salonów bez haka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się okazać, że focus nie nadaje się do cepy 1500 i Janwil zacznie szukać od nowa  :yay:  :yay:  :slina:  :slina:

 

a wiosna tuż tuż  :hmm:  :hmm:

 

powodzenia

...wiosna już, już! Zimy nie będzie, wyniosła sie do Ameryki.

Maarec ile Ty masz w DR F3 /jeśli w ogóle masz/ swojego 2.0TDCI?

Przy rejestracji nie wpisywać nic w pole F3

Jak to zrobić jak DR jest jak byk. Za stary jestem żeby uwieżć urzędniczkę z Wydziału Komunikacji

Odpada , jest jeszcze  naklejka w samochodzie .

 

Trzeba zmienić/obniżyć DMC budki.

Jest naklejka w otworze drzwi pasażera i jest 1450 kg

Edytowane przez Janwil (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rejestracji nie wpisywać nic w pole F3

Odpada , jest jeszcze  naklejka w samochodzie .

 

Trzeba zmienić/obniżyć DMC budki.

Jak to zrobić jak DR jest jak byk. Za stary jestem żeby uwieżć urzędniczkę z Wydziału Komunikacji

 

Jest naklejka w otworze drzwi pasażera i jest 1450 kg

Ja i tak bym w ten sposób starał się to załatwić, nie wiem jak ale szedł bym tą droga.

 

Albo oddaj to auto, wiem że to głupie ale może się uda w końcu kupiłeś od firmy anie osoby prywatnej  :niewiem: 

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janwil

Już był moment że chciałem zamienić się z Tobą autami (mam 1935kg)

niestety brakuje TYLKO 60kg do twego TECa.

Ja/my zmieniliśmy (jesień 2013r.) po latach przyczepę na większą 1300DMC,

teraz będziemy jeżdzić na krótsze trasy HR i I ...  'esencja' niżej.

Oglądałem kilka ładnych przyczep DMC1500, nie dałem się wpuścić w maliny przez sprzedających.

Pilnowałem tych parametrów jak oka w głowie, nawet przyczepy z 1400DMC "omijałem" przy zakupie.

 

Pozdrawiam,

A ja myślałem o Twoim aucie MB 180 coupe, był za lekki. Ale furka super!

Ja i tak bym w ten sposób starał się to załatwić, nie wiem jak ale szedł bym tą droga.

,,Moja droga ja Cię kocham" Bobby Vinton. Ładna melodia.

Trzeba zmienić/obniżyć DMC budki.

Maras, ciepło, ciepło to możliwe, ale czy konieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.