Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu sie wyprawia w tym wątku ? Nawet nie próbuje wtykać kija w mrowisko. Życzę wszytkim żeby nabyli  sprawną technicznie przyczepę lub kampera i współczuję czytania tego wszystkiego żeby znaleźć jakąś wskazówkę.  

Czy jest na tym forum właściciel tej przyczepy, a może ktoś już ją oglądał ? 

Kolega chce ja kupić 

https://m.olx.pl/d/oferta/kemping-buccaner-2001r-CID5-IDLeFVf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie mnie za co przepraszać , bo ja się wcale nie gniewam, ale miło że ktoś traktuje mnie poważnie.

Smok wawelski, dziękuję za oświecenie, czyli to nie jest tak że od dołu nie ma tragedii na pierszy rzut oka, to wystarczy pogonić robaka czy pleś jakimś środkiem i będzie ok, jak to się robi z domkiem gospodarczym na wsi :)

To może być gwóź do trumny, bo to najgorsze będzie dalej.

Fajnie się czyta zwłaszcza ostatnie strony, ujawnia to jakie macie ogromne doświadczenie w pracach z drewnem a ja mizerne.......

Kolegę OTTO1 coś musiało wyprowadzić z równowagi, bo widać emocje go poniosły, chyba musiał kiedyś zostać porządnie oszukany przez jakiegoś handlarza.

Pisząc "wszyscy handlarze to oszuści" z pewnością miał na myśli handlarzy przyczep, no i aut niestety w większości też. Pewnie gdzieś tam za górami i lasami istnieje uczciwy handlarz, ale jakoś nikt go tu nie wskazał , to raz.

A dwa to zwróćcie uwagę prywatnych ogłoszeń, co piszą by zachęcić do kupna i wzbudzić zaufanie ?

NIE JESTEM HANDLARZEM !!!

Handlarze sami sobie zapracowali latami oszust na takie traktowanie i wcale mi nie żal że kolega OTTO1 im pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę się dopisać do listy osób mogących pomóc w zakupie przyczepki ?

Włodek - tel. 605 * 345 * 345 - mail do mnie: burykocur59(at)gmail.com

Jestem z powiatu Nowy Dwór Mazowiecki, ale mogę terytorialnie dodać także północną Warszawę oraz powiat Warszawski Zachodni.

Jestem z wykształcenia inż. mechanikiem, natomiast nie zawodowo mam bardzo duże doświadczenie we wszelkich instalacjach jachtowych, którą są  bardzo bliskie instalacjom w przyczepach.

Także jakbym mógł ze swego terenu komuś pomóc w ocenie jakiejś przyczepki to proszę pisać lub dzwonić.

Pzdr

Włodek

 

Ta budka - a konkretnie jej podłoga na odległość śmierdzi pleśnią.

To jest taki grzyb i takie ścierwo, które jak raz w coś wlezie to jest nie do wywabienia.

Mam z pleśnią duże doświadczenie z jachtingu morskiego - walczę z nią na codzień i wiem jaka taka walka jest trudna.

Dlatego nieśmiało sugeruję, aby autor pytania dotyczącego tej właśnie przyczepki dał sobie z nią spokój i poszukał jakiejś innej - nie zarażonej pleśnią.

Pleśń z materiału w który weszła będzie wychodzić zawsze i nie ma sposobu praktycznie na jej skuteczne usunięcie a ślady pleśni są na tyle charakterystyczne, że nie ma jak dla mnie tutaj pomyłki.

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam, odpuszczam.

Choć bardzo podoba mi się środek.

Przyczepa z dnia na dzień potaniała o tys zł a w sumie już 3 tys.

Do tego namiot dodatkowe 2 tys.

Sprzedawca żalił mi się że dokłada do interesu żeby zmazać złe imię nieuczciwych handlarzy :)

Że sam wyszukuje takie w najlepszym stanie i przywozi z Holandii.

Myślę że temat tej przyczepy możemy zanknąć.

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, to ja napisał:

Sprzedawca żalił mi się że dokłada do interesu żeby zmazać złe imię nieuczciwych handlarzy :)

Czyli tak jak większość. Dokładają z własnej kieszeni, aby tylko klient był zadowolony ?

 

49 minut temu, to ja napisał:

Że sam wyszukuje takie w najlepszym stanie i przywozi z Holandii.

To może być prawda, bo prawdopodobnie rynek jest przetrzebiony, i nic ciekawego już nie zostało. Pytanie tylko "w jakim stanie" są te w "najlepszym stanie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 11:00, Analog82 napisał:

Patrzac po ilosci opinii na google to chyba ktos mocno moderuje. Firma doczekala sie raptem jednej opinii i to na 3... Albo na FB jest 9 opinii i wszystkie 5 gwiazdek. 4 lata na FB i tylko tyle pozytywnych opinii i zadnej negatywnej?  @Klimator moze wrzuc te foty na FB i zobacz jak szybko zniknie Twoja opinia :) A i tak jeszcze nie tak dawno jakas pani napisala na forum posta, ze super obsluga i ze zakup ekstra wszystko dziala i ogolnie bajka. Dziwnym trafem nawet nie chciala sie pochwalic nabytkiem... Niestety takie firmy zeruja na tym by opchnac ulepa, a ze ludzie nie wiedza jak dobrze sprawdzic przyczepe to juz inna sprawa.

ja się nie chciałam pochwalić ? popatrz na temat Wilczek z Mikołowa. To jest mój zakup w firmie Ricar, jeździ z nami już prawie rok, zrobił tysiące kilometrów i jesteśmy babrdzo zadowoleni z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inkaa napisał:

ja się nie chciałam pochwalić ? popatrz na temat Wilczek z Mikołowa. To jest mój zakup w firmie Ricar, jeździ z nami już prawie rok, zrobił tysiące kilometrów i jesteśmy babrdzo zadowoleni z zakupu.

Jak miło. że zajrzałaś :)

Pamiętam Wasze przygody z zakupami i właśnie zastanawiałem się jak tam Wilczek, bo cicho się zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipert napisał:

Jak miło. że zajrzałaś :)

Pamiętam Wasze przygody z zakupami i właśnie zastanawiałem się jak tam Wilczek, bo cicho się zrobiło.

Wilczek podróżuje i ma się dobrze, no prawie ;) zdarzyło nam się zalanie przez klapkę serwisową, szybko wykryte dzięki mojemu nosowi i już prawie naprawione. @filipert wpadnij na wilczkowe podróże i oglądaj :D

i ja zawsze będę wspierać Ricar. Nie zawiedliśmy się na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qzx

Nie, nie ricar.
Użytkownik to ja został zgubiony w wątku Ricara.
Jeśli wierzyć Otomoto to od osoby prywatnej.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka




Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Inkaa napisał:

ja się nie chciałam pochwalić ? popatrz na temat Wilczek z Mikołowa. To jest mój zakup w firmie Ricar, jeździ z nami już prawie rok, zrobił tysiące kilometrów i jesteśmy babrdzo zadowoleni z zakupu.

 To gratuluje i ciesze sie ze trafiliscie dobrze, natomiast  nie zmienia to faktu, ze obecny stan rzeczy jesli chodzi o opinie, swiadcza o moderowaniu. Szczegolnie porownujac to do opinii tutaj na forum, ktore juz firma Ricar nie jest w stanie moderowac. Dziwnym trafem na FB same superlatywy, a tu zupelnie odwrotnie... wnioski wyciagnij sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Inkaa napisał:

jeździ z nami już prawie rok

To szmat czasu ?

I oby nic nie wyszło ?

Może choć jedna osoba będzie (szczerze) zadowolona.

Edytowane przez OTTO1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analog82 i OTTO1 - Panowie zapraszam do nas do firmy. Zapewniam kolejny raz - nikt tu nic nie moderuje. Pokazuję się z imienia i nazwiska w przeciwieństwie do Was, nie znacie mnie ani naszej firmy tylko powielacie bzdury. Zapraszam, pokaże Wam nasze przyczepy i serwis, poczęstuję dobrą kawą….

Zaczynam się zastanawiać czy te negatywy to nie jest działanie konkurencji…….

Kończę polemikę z Wami bo ona nic nie wnosi, z niewiadomych przyczyn atakujecie nas mimo że sami nigdy nie mieliście z nami kontaktu bezpośrednio.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Analog82 napisał:

 To gratuluje i ciesze sie ze trafiliscie dobrze, natomiast  nie zmienia to faktu, ze obecny stan rzeczy jesli chodzi o opinie, swiadcza o moderowaniu. Szczegolnie porownujac to do opinii tutaj na forum, ktore juz firma Ricar nie jest w stanie moderowac. Dziwnym trafem na FB same superlatywy, a tu zupelnie odwrotnie... wnioski wyciagnij sama :)

Ale google mapsów też nie da się moderować akurat. Na FB chyba opinii już nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RICAR Remigiusz Bischoff napisał:

Analog82 i OTTO1 - Panowie zapraszam do nas do firmy. Zapewniam kolejny raz - nikt tu nic nie moderuje. Pokazuję się z imienia i nazwiska w przeciwieństwie do Was, nie znacie mnie ani naszej firmy tylko powielacie bzdury. Zapraszam, pokaże Wam nasze przyczepy i serwis, poczęstuję dobrą kawą….

Zaczynam się zastanawiać czy te negatywy to nie jest działanie konkurencji…….

Kończę polemikę z Wami bo ona nic nie wnosi, z niewiadomych przyczyn atakujecie nas mimo że sami nigdy nie mieliście z nami kontaktu bezpośrednio.

Pozdrawiam.

No i czad, mnie poprzednimi i tym wpisem @RICAR Remigiusz Bischoff ,,kupił,, 

 

też nie znam firmy osobiście, ale samo podejście i wpisy pod imieniem i nazwiskiem dużo mi mówią

 

p.s. Nawet nie wiedziałem, że jesteście tak niedaleko. Niedługo będę w Kaliszu to wpadnę jako ,,cichy klient,, na przeszpiegi ????

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.