Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

 

12 godzin temu, OTTO1 napisał:
Za to tu kolega najpierw wrzóca  same negatywne opinie,

Wrzuciłem kilka negatywnych (jest ich więcej). Na forum, jest kilka pozytywnych, część to IMO marketing szeptany - ktoś wpadł na forum, zarejestrował się i pochwalił firmę Ricar.

Cytat
a jak się zainteresowany odezwał to mu dziękuję

Podziękowałem za wpis bo wydał mi się rzetelny i uczciwy. Poza tym mało, który sprzedawca ma odwagę cokolwiek wziąć na klatę, a tutaj jednak odważyli się odezwać i nie chowają głowy w piasek. Stąd moja odpowiedź.

Poza tym zarzucasz handlarzom, że nie informują uczciwie. To skoro Ricar już się tu odezwał i to czyta i napisał co napisał to niech ma świadomość czego się od nich oczekuje. Ja tam po prostu zauważyłem światełko w tunelu, więc też życzę im powodzenia. Niech coś się zmienia na lepsze.

Cytat
Haha obiecał mu coś ?

Tak, obiecali mi przyczepę Jutro po nią jadę. W zamian oddam im swoją i jeszcze dopłacę

Cytat
Ciach bo nie ma sensu cytować

Jak nazwać Twoje insynuowanie, że napraw na zdjęciach dokonał Ricar? IMO pierwsze co powinieneś zrobić to przeprosić za ten niefortunny wpis.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, peja76 napisał:

Może masz racje, tylko co z budowlańcami, mechanikami, lekarzami, prawnikami itp. czy tam jest tak kryształowo chyba nie, więc szkoda nerwów i jak stare przysłowie mówi możesz liczyć licz na siebie

Zgadza się, tak jest w większości branży, dzieję się tak dlatego że my Polacy jesteśmy zbyt mało roszczeniowi.

Jak ktoś wtopi, zostanie oszukany, to stara się to wyciszyć bo mu wstyd.

A taka firma powinna być napiętnowana, nękana, powinni się bać kogoś oszukać, bo konsekwencje powinny doprowadzić firmę do ruiny jak nie do upadku.

Jakiś czas temu miałem wykład z ludźmi od terrozymu.

Wiecie dlaczego w Polsce nie ma zamachów ? Gdy rosyjscy seperatyści na Ukrainie zestrzelili holenderski samolot, to cywilę wcześniej mieli na celowniku Polski samolot, ale ich dowódcy kazali odpuścić bo stwierdzili że nic im to nie da.

Bo Polacy za wiele się nie odezwą, są jak powiedziełem mało roszczeniowi.

Jacek00

Jesteś widocznie dziecinnie naiwny, ta firma odezała się tu aby przekuć to co złe w dobre i po części im się to udało.

Wzbudzić zaufanie i litość, że są nękani a przecież oni chcą dobrze.

Ktoś przeczyta ich wpis i pomyśli solidna, rzetelna firma, pojadę może coś znajdę dla siebie. A kolega filipert napisał jak działają, to nie była jedna przeoczona przyczepa.

6 godzin temu, jacek00 napisał:

Jak nazwać Twoje insynuowanie, że napraw na zdjęciach dokonał Ricar? IMO pierwsze co powinieneś zrobić to przeprosić za ten niefortunny wpis

Przeprosiłem że jeśli ktoś w ten sposób to odczytał, ja na pierwszym miejscu stawiam uczciwość dlatego dozgonnie będę jej wymagał od innych.

Choć nie zgadzam  się z tym że bezpośredni post pod ich postem jest tego powodem. Gdyby w tym czasie ktoś coś napisał to nie byłoby insynuacji ?

Teraz poczekajmy jak forma R.... odpali kompa w firmie i zacznie swoje wywody o oczernianiu ich dobrego imienia ???

Edytowane przez OTTO1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OTTO1 napisał:

A kolega filipert napisał jak działają, to nie była jedna przeoczona przyczepa

Kolego, mieszasz strasznie. 

Ja pisałem, że byłem i wnikliwie obejrzałem kilka przyczep a jedną prześwietliłem od A do Z (bez uruchamiania sprzętu) bo rozważałem zakup. Byłem rok temu. Nie znalazłem nic podejrzanego. Byłem na kilku placach z przyczepami i akurat tam mieli najlepszy sprzęt. 

Nie chcę być adwokatem diabła ale podobnie jak @jacek00 uważam, że aktywna obecność handlarzy przyczep na forum może coś dobrego wnieść na rynek. 

Edytowane przez filipert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ta firma oferuje, ale spotkalibyście się już z importerem który otwarcie chce porozmawiać na forum?

Myślę że to dobry i odważny krok, jeśli tylko wytrwa i będzie rozmawiał konstruktywnie.

Pracuję dla portalu dedykowanemu motocyklom 125cc, i oferowaliśmy autoryzowane konto wszystkim importerom chińskich motocykli , aby nasi czytelnicy mogli na forum porozmawiać z importerami. Aby mogli podać im swoje oczekiwania, ci drudzy mogliby też rzucić światło na pewne problemy.

Spróbować wyjść sobie na przeciw.

Żaden nie podjął rękawicy, ani Barton, ani Junak ani nawet Romet. Bo bardzo trudno zmierzyć się z klientem na forum.

Z drugiej strony często klienci sami są winni usterek swoich Motocykli i chcieliby żeby importer naprawił na gwarancji, tak to nie działa...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, beniamin82 napisał:

Myślę że to dobry i odważny krok, jeśli tylko wytrwa i będzie rozmawiał konstruktywnie.

Może masz rację.

Odpuszczam ataki póki co.

31 minut temu, filipert napisał:

Kolego, mieszasz strasznie

Faktycznie, miałem na myśli wpis Klimatora.

Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OTTO1 napisał:

Jesteś widocznie dziecinnie naiwny, ta firma odezała się tu aby przekuć to co złe w dobre i po części im się to udało.?

Naiwny? Jestem pierwszym, który napisze jak się sprawy mają, bez owijania w bawełnę. Poczytaj mój wątek o zakupie przyczepy w Procampie i co pisałem. I odbiło się to szerokim echem, dotarło do klientów, nawet tych co na forum się nie udzielają - do tego stopnia, że przy odbiorze przyczepy były do mnie nawet pretensje, że pisałem o swoich problemach na forum. Myślisz, że dlaczego potem się masa ludzi ze mną kontaktowała i opowiadała o swoich problemach? Ano dlatego, że miałem odwagę napisać o swoich przygodach. I jak się okazało nie byłem wcale jedynym.

Ja nie mam w zwyczaju zaklinania rzeczywistości. Uważam, że fair podejście sprzedawcy do klienta się zawsze opłaca i klient zawsze do kogoś takiego wróci. Dlatego ucieszyłem się, że Ricar postanowił wziąć udział w dyskusji. A jakie są tego powody? Czas pokaże. Ale to nie forum ma cokolwiek do stracenia a jedynie sprzedawca, więc bycie nie fair jest tak naprawdę działaniem na krótką metę. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OTTO1 napisał:

Jakiś czas temu miałem wykład z ludźmi od terrozymu.

Wiecie dlaczego w Polsce nie ma zamachów ? Gdy rosyjscy seperatyści na Ukrainie zestrzelili holenderski samolot, to cywilę wcześniej mieli na celowniku Polski samolot, ale ich dowódcy kazali odpuścić bo stwierdzili że nic im to nie da.

Bo Polacy za wiele się nie odezwą, są jak powiedziełem mało roszczeniowi

Jak byś mógł przekazać tym ludziom od terroryzmu, żeby postawili butelkę rosyjskim separatystom na Ukrainie, że oszczędzili nasz samolot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niunius07 napisał:

Jak byś mógł przekazać tym ludziom od terroryzmu, żeby postawili butelkę rosyjskim separatystom na Ukrainie, że oszczędzili nasz samolot. 

????

 

Dorośli ludzie a takie bzdury potrafią wypisywać na forach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OTTO1 napisał:

Zgadza się, tak jest w większości branży, dzieję się tak dlatego że my Polacy jesteśmy zbyt mało roszczeniowi.

 

Tu się nie zgodzę. Jak idę ulicą, jadę pociągiem, stoję w kolejce do kasy, to wydaje mi się, że jesteśmy strasznie roszczeniowi o wszystko, nawet o głupie i niepotrzebne rzeczy. Bo mi się po prostu należy...

5 godzin temu, OTTO1 napisał:

Jakiś czas temu miałem wykład z ludźmi od terrozymu.

Wiecie dlaczego w Polsce nie ma zamachów ? Gdy rosyjscy seperatyści na Ukrainie zestrzelili holenderski samolot, to cywilę wcześniej mieli na celowniku Polski samolot, ale ich dowódcy kazali odpuścić bo stwierdzili że nic im to nie da.

Bo Polacy za wiele się nie odezwą, są jak powiedziełem mało roszczeniowi.

To wynika z "Małego kodeksu terrorysty" (choć może chodziło o separatystów - nie wiem), wydanego przez ich oficjalne wydawnictwa, i maja tam wypisane rodzaje samolotów, które powinni strącać, a które nie. Zależy to od dnia tygodnia. W weekendy strącają te największe.  Oczywiście głupeczkuję, ale rozbawił mnie bardzo twój wpis...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, OTTO1 napisał:

Jakiś czas temu miałem wykład z ludźmi od terrozymu.

Wiecie dlaczego w Polsce nie ma zamachów ? Gdy rosyjscy seperatyści na Ukrainie zestrzelili holenderski samolot, to cywilę wcześniej mieli na celowniku Polski samolot, ale ich dowódcy kazali odpuścić bo stwierdzili że nic im to nie da.

To żeś dowalił ????

 

 

A7B076FE-B997-4E69-BF0D-DFDBBA8C9152.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Jestem tu nowy i szukam przyczepy (taki wątek) :)
Podoba mi się te z linku.
Możecie zerknąć i podpowiedzieć czy coś jest nie tak ?
https://www.olx.pl/d/oferta/burstner-360n-club-przyczepa-kempingowa-CID5-IDLpYPG.html?reason=observed_ad
Jestem już po rozmowie telefonicznej, to Holender co można wyczuć po rozmowie i sposobie pisania, zrobił dodatkowe zdjęcia o które prosiłem a nawet wysłał filmik, jak uda mi się to go tu wrzucę.

IMG-20210915-WA0008.jpg

IMG-20210915-WA0009.jpg

IMG-20210915-WA0010.jpg

IMG-20210915-WA0011.jpg

IMG-20210915-WA0013.jpg

IMG-20210915-WA0031.jpg

IMG-20210915-WA0032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTTO1 - na Pańskie życzenie podsyłam zdjęcia przykładowej naprawy narożnika podłogi jednaj z naszej przyczep. Nie są to jednak zdjęcia naprawy "TEJ" przyczepy ale mam nadzieję, że choć w części Pana usatysfakcjonują. 

Dodam, że naprawa obu tylnych narożników zabrała naszemu serwisantowi 6 godzin z przerwą.

Jeśli chodzi natomiast o sposób naprawy przyczepy z Krakowa to z pewnością  nie jest to naprawa a maskowanie wad. Zapewniam, że u nas obowiązują inne standardy. 

Jeszcze raz pozdrawiam.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

5.JPG

5a.JPG

5b.JPG

6.JPG

7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.