Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.09.2021 o 22:26, Klimator napisał:

Ad.1 pierwsze wrażenie, spoko oglądam dookoła, od dołu niby ok wchodzę do środka i niestety ale zapach od razu odstraszył, ale myślę może mi się wydawało, oglądam ogólnie ok ale zaglądam do kufrów a tam zdj1 i zdj2, dziwnie zapragną do okoła silikonem ciekaw o co chodzi ?? Wyszedłem chwilę pooglądałem wszedłem ale nadal zapach odstraszył mnie. ?

No to idę do ad.2 niby ok oglądam w środku spoko wszystko ok ściany twarde podłoga ok sprzętu sprawdzam, pompka do spłuczki nie działa, gościu ok zrobimy na miejscu, lodówka podłączona na 230v po ponad 2h bardzo słabo coś chłodziła, ale mówię to pan spoko jak coś to dośle panu grzałkę nowa myślę ok dam radę jak coś, proszę o podłączenie gazu, niby wszystko działa oprócz lodówki nie odpala dudrali na bieżąco to myślę jeszcze coś popatrzę i położyłem się z tyłu bo wcześniej nie widziałem a tu, masa co łączy podłogę ze ściana tylna odklejona widać dechę, sprawdzam pukam po środku ok deska całą ale tak na długości 70 cm do rogu pruchno. Zdj3 i 4. Opony w burstnerze o ile pamiętam to 8 letnie, rozmawiam z panem o cenie to sory ale przyczepa juz po kosztach jest, dobre i że nie zejdzie ale przecież 12 miesięcy na przyczep daje mi mówi ???

20210911_091902.jpg

20210911_091843.jpg

20210911_113122.jpg

20210911_114909.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2021 o 21:33, OTTO1 napisał:

To tak chwalona przez niektóry firma RICAR.

Chwalona? Raczej na forum mają baaardzo złe opinie, poza kilkoma wystawionymi przez jakieś nonejmy dla marketingu szeptanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacek00 napisał:
W dniu 11.09.2021 o 21:33, OTTO1 napisał:

To tak chwalona przez niektóry firma RICAR.

Chwalona? Raczej na forum mają baaardzo złe opinie, poza kilkoma wystawionymi przez jakieś nonejmy dla marketingu szeptanego. 

Faktycznie jestem nołnejm, bo nie mam imienia w opisie :(

Czy chwaliłem? raczej nie wskazywałem zastrzeżeń a przyczepy które oglądałem u nich były OK. Jednak po powyższej fotorelacji zamykam dziub ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, filipert napisał:

Faktycznie jestem nołnejm, bo nie mam imienia w opisie :(

Czy chwaliłem? raczej nie wskazywałem zastrzeżeń a przyczepy które oglądałem u nich były OK. Jednak po powyższej fotorelacji zamykam dziub ;)

Chodzi o to, że jest więcej negatywów niż pozytywów ;) Mi chodziło mi raczej o takie wpisy:


A negatywów jest sporo:
 

 


Co nie znaczy, że nie da się tam znaleźć czegoś sensownego. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po ilosci opinii na google to chyba ktos mocno moderuje. Firma doczekala sie raptem jednej opinii i to na 3... Albo na FB jest 9 opinii i wszystkie 5 gwiazdek. 4 lata na FB i tylko tyle pozytywnych opinii i zadnej negatywnej?  @Klimator moze wrzuc te foty na FB i zobacz jak szybko zniknie Twoja opinia :) A i tak jeszcze nie tak dawno jakas pani napisala na forum posta, ze super obsluga i ze zakup ekstra wszystko dziala i ogolnie bajka. Dziwnym trafem nawet nie chciala sie pochwalic nabytkiem... Niestety takie firmy zeruja na tym by opchnac ulepa, a ze ludzie nie wiedza jak dobrze sprawdzic przyczepe to juz inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Czytając powyższe komentarze nie możemy pozostawać obojętni na Wasze wpisy.

Handlujemy przyczepami kempingowymi głównie używanymi już od 2006 roku. Mamy świadomość, że używane często kilkunastoletnie i starsze przyczepy posiadają usterki typowe dla różnych marek i nie tylko. Nie handlujemy zalanymi ani powypadkowymi przyczepami, wszystkie które do nas trafiają są sprawdzane i posiadają roczną gwarancję na szczelność i sprawność urządzeń, które są na jej wyposażeniu. Jako odpowiedzialny handlowiec wiemy, że gwarancja to również rękojmia, która zgodnie z prawem należy się klientowi. W związku z dużą liczbą sprzedanych przyczep, zdarza się że usuwamy usterki lub wady ukryte nawet po upływie terminu gwarancji zupełnie bezpłatnie. Może dlatego właśnie nie ma tu wpisów od klientów którzy kupili u nas przyczepę i są niezadowoleni. Nie korzystamy z "szemranego marketingu" dlatego też wpisów z pozytywami jest niewiele bo też o to nie zabiegamy. W każdym tygodniu przywozimy minimum trzy kolejne przyczepy, które zaraz po przeglądzie trafiają do naszej oferty, dlatego też zapraszamy do nas do firmy osoby mające wątpliwości co do mojego wpisu.

Przyczepy na naszym placu są sprowadzone i mają dokumentację gotową do rejestracji, badania techniczne najczęściej wykonujemy razem z klientem. Często na wniosek klienta rejestrujemy przyczepę lub wyrabiamy pozwolenie czasowe (tablice próbne). Pomagamy również w załatwieniu finansowania zakupu. 

Jeden z forumowiczów zamieścił powyżej opis Burstnera podpierając się zdjęciami. Faktycznie przeoczyliśmy wadę pod izolacją podłogi. Dziękuję za krytykę i zapewniam, że dołożymy jeszcze więcej starań aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Nadmienię jeszcze że przyczepa wróciła na serwis została naprawiona i zaraz po usunięciu wad sprzedana z gwarancją.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Remi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RICAR Remigiusz Bischoff napisał:

Witam wszystkich forumowiczów.

Czytając powyższe komentarze nie możemy pozostawać obojętni na Wasze wpisy.

Handlujemy przyczepami kempingowymi głównie używanymi już od 2006 roku. Mamy świadomość, że używane często kilkunastoletnie i starsze przyczepy posiadają usterki typowe dla różnych marek i nie tylko. Nie handlujemy zalanymi ani powypadkowymi przyczepami, wszystkie które do nas trafiają są sprawdzane i posiadają roczną gwarancję na szczelność i sprawność urządzeń, które są na jej wyposażeniu. Jako odpowiedzialny handlowiec wiemy, że gwarancja to również rękojmia, która zgodnie z prawem należy się klientowi. W związku z dużą liczbą sprzedanych przyczep, zdarza się że usuwamy usterki lub wady ukryte nawet po upływie terminu gwarancji zupełnie bezpłatnie. Może dlatego właśnie nie ma tu wpisów od klientów którzy kupili u nas przyczepę i są niezadowoleni. Nie korzystamy z "szemranego marketingu" dlatego też wpisów z pozytywami jest niewiele bo też o to nie zabiegamy. W każdym tygodniu przywozimy minimum trzy kolejne przyczepy, które zaraz po przeglądzie trafiają do naszej oferty, dlatego też zapraszamy do nas do firmy osoby mające wątpliwości co do mojego wpisu.

Przyczepy na naszym placu są sprowadzone i mają dokumentację gotową do rejestracji, badania techniczne najczęściej wykonujemy razem z klientem. Często na wniosek klienta rejestrujemy przyczepę lub wyrabiamy pozwolenie czasowe (tablice próbne). Pomagamy również w załatwieniu finansowania zakupu. 

Jeden z forumowiczów zamieścił powyżej opis Burstnera podpierając się zdjęciami. Faktycznie przeoczyliśmy wadę pod izolacją podłogi. Dziękuję za krytykę i zapewniam, że dołożymy jeszcze więcej starań aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Nadmienię jeszcze że przyczepa wróciła na serwis została naprawiona i zaraz po usunięciu wad sprzedana z gwarancją.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Remi.

Dzięki za taki wpis, i powodzenia w biznesie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RICAR Remigiusz Bischoff napisał:

Jeden z forumowiczów zamieścił powyżej opis Burstnera podpierając się zdjęciami. Faktycznie przeoczyliśmy wadę pod izolacją podłogi. Dziękuję za krytykę i zapewniam, że dołożymy jeszcze więcej starań aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Nadmienię jeszcze że przyczepa wróciła na serwis została naprawiona i zaraz po usunięciu wad sprzedana z gwarancją.

Faktycznie musicie być "super" firmą skoro w dwa dni (nie wliczam niedzieli)

zdążyliście wymienić 1/8 zgniłej podłogi i jeszcze ją sprzedać :)

Jak wyglądały ściany nie wiemy, bo nie widać na zdjęciach, ale z pewnością też wymieniliście jeśli coś było spróchniałe.

Jeszcze raz potwierdzam, jesteście super firmą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, OTTO1 napisał:

Faktycznie musicie być "super" firmą skoro w dwa dni (nie wliczam niedzieli)

zdążyliście wymienić 1/8 zgniłej podłogi i jeszcze ją sprzedać :)

Jak wyglądały ściany nie wiemy, bo nie widać na zdjęciach, ale z pewnością też wymieniliście jeśli coś było z pruchniałe.

Jeszcze raz potwierdzam, jesteście super firmą ?

Mamy serwis i wszystko co potrzebne do napraw na miejscu.

Zapewniam, że przyczepa została naprawiona solidnie ale zdaje się że nie mamy o czym dyskutować skoro nawet Pan u nas nie był i jak Pan stwierdził wcześniej "...każdy handlarz to oszust..."

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę utrzeć mi nosa i pochwalić się zjęciami naprawionej przyczepy. TEJ przyczepy.

Nie byłem u Was i dzięki Bogu że mam tak daleko do Was.

Za to byłem w Krakowie , tam też szybko naprawiają :)

 

IMG_20210826_163821.jpg

IMG_20210826_163259.jpg

IMG_20210826_163225.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OTTO1 napisał:

To proszę utrzeć mi nosa i pochwalić się zjęciami naprawionej przyczepy. TEJ przyczepy.

Nie byłem u Was i dzięki Bogu że mam tak daleko do Was.

Za to byłem w Krakowie , tam też szybko naprawiają :)

 

IMG_20210826_163821.jpg

IMG_20210826_163259.jpg

IMG_20210826_163225.jpg

To przecież tylko małe przeoczenie,czepiasz się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czepialski jestem :)

A gdybym nie zauważył i kupił takiego hebla, to i tak moja wina a nie handlarza.

Bo przecież widzę co kupuję a jak nie widzę to muszę ponieść konsekwencje.

Bo w Polsce jest inne prawo niż w całej Uni, tam komis odpowiada za wprowadzenie w błąd , oszustwo, u nas kupujący......

Ciekawe jak w biedronce kupię jajka z Salmonellą to czyja jest wina, albo w markecie zapsuty TV ............?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ampere napisał:

To przecież tylko małe przeoczenie,czepiasz się. 

Te zdjęcia chyba nie są z Ricara...

13 minut temu, OTTO1 napisał:

Bo w Polsce jest inne prawo niż w całej Uni, tam komis odpowiada za wprowadzenie w błąd , oszustwo, u nas kupujący......

Wystarczy poczytać kilka wcześniejszych postów aby się zorientować jak stanowi prawo w Polsce.

Wystarczy kupować legalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.