Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Czech napisał:

Tak - Mini jest brany pod uwagę - @Comander - ale masz pamięć !?

Dzięki @Suzu  - zostaje więc  jeszcze T-Roc i Golf  - i to by było na tyle ?

Aha - tylko benzyna.

jeżeli 4,3 m jest kluczowym nieprzekraczarnym parametrem to w benzynie z 1,5t na haku nie będzie zbyt dużego wyboru.

Skoda Karoq też wg mnie była by fajnym holownikiem w tej klasie ale jest kilka cm dłuższa.

zresztą poszukaj w bazie autocentrum, w zakładce "dane techniczne " znajdziesz interesujące Cię parametry.

https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/

ja bym nie czekał dwa lata z zakupem bo patrząc w którym to idzie kierunku to za dwa lata w autach tej wielkości może okazać się że będziesz miał do wyboru elektryka, hybrydę lub 0,8  trzy cylindry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

ja bym nie czekał dwa lata z zakupem bo patrząc w którym to idzie kierunku to za dwa lata w autach tej wielkości może okazać się że będziesz miał do wyboru elektryka, hybrydę lub 0,8  trzy cylindry.

Dokładnie. Jak ostatnio czasami włączę jakiś magazyn motoryzacyjny, to tylko pokazują elektryki. Nie ma już czego oglądać, bo mało mnie interesują nawigacje w samochodach, które planują trasę przez punkty ładowania. Do czego ten świat dąży :mlot:

Tak czy siak, na pewno wybór samochodów spalinowych będzie się zmniejszał :( 

@Czech sprawdź jeszcze Mazdę CX30 - ona była dość mała i chyba miała 1500 (nie pamiętam, jaki silnik ale tam były chyba tylko benzyny). Sprawdź też Mazdę 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Benior napisał:

W końcu mogę powiedzieć, że holowanie to przyjemność. Wcześniej tak miałem tylko w jeepie. 

Właśnie dlatego, że motoryzacja się "kończy" zdecydowaliśmy się na zakup nowego holownika kiedy można jeszcze wybrać sensowny silnik. 

:yes: 2.0 TSI 190KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Benior napisał:

Kaczy Winkiel

Tyle razy tam przejeżdżałem i nigdy się nie zatrzymałem :( 

22 minuty temu, jacekzoo napisał:

jak z Twoim holownikiem? Coś już wiadomo?

Jest już u dealera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że pójdzie już szybko (koniec kwietnia), a wygląda, że poszło jeszcze szybciej :ok: Transport ekspresowo, czyli praktycznie nie czekał ani chwili na przewózkę, z taśmy na lorę - tak ekspresowe tempo m.zd. pokazywałoby, jak produkcja spadła, transport czeka na samochody do przewozu, a nie na odwrót (nie sądzę żeby fabryka popędzała ze względu na opóźnienie, raczej poszło w normalnej kolejności). Jeszcze ciepły :)

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @czyś za wiarę :dzieki:

Produkcja się rozpoczęła 21 marca i został nadany nr. VIN, według niego data produkcji to 30 marzec, 14 kwietnia (wczoraj) mam informację, że samochód jest u dealera. Tak, te daty fajnie wyglądają, szkoda tylko, że na końcu jest rok 2022 a nie 2021 :pad:

6 minut temu, jacek00 napisał:

porządnym autem ;)

A co masz do Mazdy :nono: Jakoś ona dojechała górkami bez zadyszki na kemping w Szczyrzycu, w przeciwieństwie do pewnego nowego samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.