Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lbuster napisał:

przeciwieństwie do pewnego nowego samochodu :D

Ej! Przecież dojechał, wprawdzie na lawecie ale dojechał! :P 

Kiedy odbierasz?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jacek00 napisał:

Kiedy odbierasz?

Na razie formalności (które pierwszy raz będę ogarniał), więc ciężko powiedzieć. Mam nadzieję, że przyszły tydzień, max kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lbuster napisał:

Na razie formalności (które pierwszy raz będę ogarniał), więc ciężko powiedzieć. Mam nadzieję, że przyszły tydzień, max kolejny.

W końcu!!! ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lbuster napisał:

Tyle razy tam przejeżdżałem i nigdy się nie zatrzymałem :( 

Jest już u dealera :) 

Znasz już wszystkie braki w wyposażeniu, którymi Cię uraczą :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy :dzieki:

3 godziny temu, BUMERANG napisał:

Znasz już wszystkie braki w wyposażeniu, którymi Cię uraczą :hmm:

Tak, to już wcześniej wiedziałem.

Brak:

- Hardman Cardon :'(

- Aktywnych ledów

- Elektrycznej klapy (w zamian wzięliśmy podgrzewaną kierownicę i czarny grill)

- Dotykowego kontrolera iDrive

Niepełne działanie Bluetooth – dotyczy Apple CarPlay, Android Auto - powrót do pełnej funkcjonalności planowany jest na Q2 2022

Zamiast klasycznych zegarów będę miał w tej samej cenie te potworki:

image.png

W związku z 50-cio leciem M będzie taki znaczek:

image.png.795237993228eb853cc0708d087a4baf.png

Oczywiście o wszystko trzeba było walczyć - komediodramat :zly: Nie wiem, czy więcej komedii czy dramatu  :sciana:

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te zegary na pewno da się konfigurować i pewnie można wyświetlić normalne zegary. IMO taki ekran jest super, właśnie przez możliwość dowolnej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Benior napisał:

Tego dobrodziejstwa szkoda a kiera podgrzewana to jest coś co po prostu być musi. 

Chciałem to mieć do karawaningu, gdzie często się wynosi z bagażnika "napoje" i fajnie by było nogą zamknąć. Tak to trzeba odstawiać, zamykać i znowu brać ? Grzanej kiery nigdy nie miałem a przydała by się kilka dni w roku, bo nie lubię jeździć w rękawiczkach.

Co do zegarów, to niestety nie są konfigurowalne, tylko zmieniają kolorystykę i drobne funkcje przy przełączaniu trybów ECO, normal i sport. Też wolę klasyczne, cóż, trzeba się będzie przyzwyczaić :wacko:

Ale to wszystko pryszcz, mógłbym mieć golasa, ale Harman Kardon'a nigdy nie wybaczę BMW, bo to jest wada, którą zawsze będę widział będąc w samochodzie. Suzu co prawda mówił, że HI-FI też wmiarę dobrze gra, sam zresztą porównywałem w salonie oba systemy audio (w wyższych modelach, nie jedynce) i nie było źle, ale jednak Harman grał lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Ale te zegary na pewno da się konfigurować i pewnie można wyświetlić normalne zegary.

Miałem okazje pojeździć ostatnio najnowszym Hujdajem Tucsonem. Wsiadasz, wszystko wspaniałe, fotele deska, boczki drzwi... i nagle wzrok spostrzega jakieś małe goofno za kierownicą. Przed włączeniem zasilania wygląda to jak wydłubane oko. Co z tego, że udają analogi. Tragedia. Nie wiem co mnie tak irytuje w tych wyświetlaczach. Może brak jednego wymiaru :hmm:  No i te odpustowe kolorki ;(

Moje siermiężne wskazóweczki w Dastku są przy tym suuuuper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lbuster napisał:

Chciałem to mieć do karawaningu, gdzie często się wynosi z bagażnika "napoje" i fajnie by było nogą zamknąć. Tak to trzeba odstawiać, zamykać i znowu brać ? Grzanej kiery nigdy nie miałem a przydała by się kilka dni w roku, bo nie lubię jeździć w rękawiczkach.

Co do zegarów, to niestety nie są konfigurowalne, tylko zmieniają kolorystykę i drobne funkcje przy przełączaniu trybów ECO, normal i sport. Też wolę klasyczne, cóż, trzeba się będzie przyzwyczaić :wacko:

Ale to wszystko pryszcz, mógłbym mieć golasa, ale Harman Kardon'a nigdy nie wybaczę BMW, bo to jest wada, którą zawsze będę widział będąc w samochodzie. Suzu co prawda mówił, że HI-FI też wmiarę dobrze gra, sam zresztą porównywałem w salonie oba systemy audio (w wyższych modelach, nie jedynce) i nie było źle, ale jednak Harman grał lepiej.

może el klapę można dołożyć poza serwisem ?  tylko pewnie po gwarancji bo to jednak trzeba i sprzętowo i programowo.  w grupie VAG nie ma z tym problemu .

11 minut temu, BUMERANG napisał:

Miałem okazje pojeździć ostatnio najnowszym Hujdajem Tucsonem. Wsiadasz, wszystko wspaniałe, fotele deska, boczki drzwi... i nagle wzrok spostrzega jakieś małe goofno za kierownicą. Przed włączeniem zasilania wygląda to jak wydłubane oko. Co z tego, że udają analogi. Tragedia. Nie wiem co mnie tak irytuje w tych wyświetlaczach. Może brak jednego wymiaru :hmm:  No i te odpustowe kolorki ;(

Moje siermiężne wskazóweczki w Dastku są przy tym suuuuper.

zależy co kto lubi. W grupie VAG uważam że są super, czytelne , wygodne klika możliwości graficznych + czytelna mapa na cały kokpit lub między zegarami.

dla mnie rewelacja.

obraz.png.342624be98bfcd2659a2a7fbf15bfffc.png

 

obraz.png.cad49ef61bf194129032cb19adf63892.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

W grupie VAG uważam że są super, czytelne

Akurat VAG przez niemiecki pragmatyzm ma chyba najlepsze grafiki. Zero wodotrysków i odpustu :) Chociaż i tak wolał bym analogi.Takie już mam skrzywienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

może el klapę można dołożyć poza serwisem

Jakby się dało, to po gwarancji można pomyśleć ;)

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

. W grupie VAG uważam że są super, czytelne

No te wyglądają zdecydowanie lepiej.

Z drugiej strony, w Volvo miałem i analogi i cyfrową prędkość i z czasem zacząłem obserwować tylko cyfrowy prędkościomierz, więc może nie będzie tragedii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.