Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, dudek_t napisał:

Chwila magika z komputerem i adblue jest a jakby go nie było ;)

Dzięki - wszystko jasne ;)

15 godzin temu, dudek_t napisał:

To możesz odrazu spuścić do kanalizacji.

To mnie zasmuciłeś. Co się może stać, jak zaleję takim dwuletnim mocznikiem? Chodzi o zamarzanie czy jeszcze coś innego?

15 godzin temu, Benior napisał:

Odebrałem ponad miesiąc temu :thank:

No to super - gratki :ok: Ile w końcu czekałeś, bo chyba u Ciebie tez się przeciągało? No i pochwal się, co masz, wrzuć fotkę.

15 godzin temu, czyś napisał:

No musiał tę emotę wkleić.

Z tego co pamiętam, też dostał po czasie ;) Więc dobrze, że w końcu ma.

15 godzin temu, czyś napisał:

Cały czas 3mam kciuki, dni mijają, a brak wiadomości z fabryki to póki co dobra wiadomość.

Powiem Ci, że z ich komunikacją nie jest najróżowiej :( Tak więc brak info to nie jest znak, że jest dobrze. 

15 godzin temu, czyś napisał:

Wiązki już się na pewno przez parę miesięcy wysezonowały w magazynie...

Ja mam nadzieję, że te ostatnie info jest powiązane z tym wcześniejszym, że inne modele BMW stają a jedynka idzie na pół gwizdka. Pożyjemy, zobaczymy ;) 

Dostałem info, że jest wpisany na początek kwietnia i czekają na potwierdzenie importera. Czekam, ale mimo wszystko już im nie wierzę :( Za dużo razy już były wyznaczane terminy, z których nic nie wynikało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lbuster napisał:

No to super - gratki :ok: Ile w końcu czekałeś, bo chyba u Ciebie tez się przeciągało? No i pochwal się, co masz, wrzuć fotkę.

Było blisko walentynek i żona zażyczyła sobie ładnie ozdobić furacza :lol: 

Czekaliśmy 8 miesięcy, odbiór miał być w październiku. 

2,0 tdi 150KM 4x4

Bądź dobrej myśli. W Lublinie zjeżdża im coraz więcej, mam info bezpośrednio od dealera. 

IMG_20220211_161516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lbuster napisał:

Dostałem info, że jest wpisany na początek kwietnia i czekają na potwierdzenie importera. Czekam, ale mimo wszystko już im nie wierzę :(

Tym razem będzie, ja to mówię :) Już prawie 20-ty marca, jeśli mieliby zdjąć z planu na początek kwietnia, już by zdjęli. 

2 godziny temu, Benior napisał:

Było blisko walentynek i żona zażyczyła sobie ładnie ozdobić furacza :lol: 

Czyli wyczesany po kokardę :) I to jaką kokardę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2022 o 14:17, czyś napisał:

Tym razem będzie, ja to mówię :) Już prawie 20-ty marca, jeśli mieliby zdjąć z planu na początek kwietnia, już by zdjęli. 

No i miałeś rację :D Dzięki :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lbuster napisał:

Nie wiem. Na tą chwilę mam informację, że produkcja się rozpoczęła i że został nadany nr. VIN.

:bevil: no to jest szansa, że na wakacje 2023 nim pojedziesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2022 o 22:39, Xspeed99 napisał:

Ma ktos pomysl na jakies auto mogace robic za holownik do przyczely dmc 1600 kg :)

Moze byc kombi lub cos typu zafira. Preferowalbym diesla ewentualnie pb plus lpg. Auto na codzien w miare oszczedne :) zafira b1.9 ma 1500kg , tak samo jak i vectra c.  Sharana mialem ;p takze chcialbym cos innego :) 

ps. Do ciaganai budki w niedalekie trasy. :) na grubsze wypady jest inne auto :)

Może i trochę późno ale takie założenia spełnia Opel Signum 1.9 150 KM (nie wiem czy 120 KM też). Można ciągnąć 1600 kg. A przynajmniej tyle ma w dowodzie. Od razu uprzedzam - wiem bo mam, sam szukałem i znalazłem. Signum, nie Vectra C. Niby taki sam samochód ale jednak inny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lbuster napisał:

Nie wiem. Na tą chwilę mam informację, że produkcja się rozpoczęła i że został nadany nr. VIN.

Myślę, że w ciągu miesiąca powinien już być :niewiem:

Rodzi się. Można powiedzieć, jest nadany VIN, to jakby pierwsze bóle i skurcze. Za chwilę wody odejdą itd. Już niedługo będziesz tulił, głaskał i woskował :) Cieszę się z pozycji "grupy wsparcia" - ten jeden raz... wykrakałem coś pozytywnego.

18 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Optymista emoji56.png

Prawdopodobnie pod koniec kwietnia będzie na placu pod salonem. W logistyce samochodowej nie ma teraz co wozić, więc to raczej już kolejowe lory czekają na samochody, niż na odwrót, przyjedzie raczej szybko. To samo do salonu z placu centranego, raczej nie będzie stał tygodniami na placach magazynowych, teraz to transportowcy biją się żeby co tylko przyjdzie przewozić, tym bardziej ci, którzy robią dla importerów, tj. mają specjalistyczny sprzęt nastawiony na przewóz samochdów (np. STS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, czyś napisał:

W logistyce samochodowej nie ma teraz co wozić, więc to raczej już kolejowe lory czekają na samochody, niż na odwrót

Oby. Mój jechał z fabryki trzy tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.