Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

obraz.thumb.png.1e0b4bd928ed12911291e10bf4dd6cd2.png

Takie światła to tylko w Toyocie :]

Swoja droga to jest ciekawe że w XXI wieku sprzedają samochody ze światłami z lat 70tych ubiegłego wieku.

@lbuster nie rezygnuj z niczego, najwyżej zrezygnuj z umowy. Kupisz sobie ten samochód ze 2-3 lata, będzie miał bajery których ten nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, maarec napisał:

Naciskaj , że chcesz to co na umowie. Dzwon co tydzień i pytaj :). Sami go odstawią pod dom dla świętego spokoju.

Nie mamy Pańskiego płaszcza... Dzwonić możesz. Powiedziałbym, że doskonale zdają sobie sprawę z sytuacji i też są hardzi. Zwolni im się rezerwacja, i tak nic nie stracą, bo sprzedadzą na pniu, za każde pieniądze (zdziwienie, że samochód, na który masz rezerwację właśnie "urósł" cirka 6 tys. cenowo w ofercie? I mimo to są zainteresowani? Bo jest?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maarec napisał:

Naciskaj , że chcesz to co na umowie. Dzwon co tydzień i pytaj :). Sami go odstawią pod dom dla świętego spokoju.

Przeleją zaliczkę na konto i pozbędą się intruza. To "normalna" praktyka dilerów w tych czasach.

 

"Odstawią pod dom"???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Przeleją zaliczkę na konto i pozbędą się intruza. To "normalna" praktyka dilerów w tych czasach.

I tutaj jest cały "myk" czy wpłacił zaliczkę, czy zadatek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacek00 napisał:

Dokładnie. BMW to nawet będzie na rękę, jak @lbuster zrezygnuje, bo przecież nie wiadomo kiedy tak naprawdę to auto uda im się wyprodukować. 

Jest duża szansa że te auto sprzeda się za większe pieniądze innemu klientowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ibuster ja co prawda mam inny model bo jest to G32 ale adaptacyjny led jest czymś z czego bym już nie zrezygowal. Zwykl ledy w bmw są mocno przeciętne więc zdecydowanie nie rezygnuj.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Już Ty się o to nie martw.

Kiedy ja się o to w ogóle nie martwię, bo to nie mój samochód  :D

Znam takich, którzy przy zamawianiu samochodu wpłacają 20% zadatku. Wtedy dealer ma spory problem, jak samochodu zgodnego ze specyfikacją nie ma na czas.

Godzinę temu, jacek00 napisał:

BMW to nawet będzie na rękę, jak @lbuster zrezygnuje, bo przecież nie wiadomo kiedy tak naprawdę to auto uda im się wyprodukować

Pod warunkiem, że łączy ich zaliczka, a nie zadatek. A to, że na ten samochód, a raczej na miejsce w kolejce stoi i przebiera nogami 10 innych, skorych zapłacić cenę katalogową + 10% podwyżki, a w ramach rabatu przyjąć uścisk dłoni szefa salonu, to niezaprzeczalny fakt  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za wypowiedzi, pozwólcie, że nie będę cytował, bo wyjdzie tasiemiec.

Umowę mam bardzo dobrą, teraz już takiej nie dostanę. Tak więc z jednej strony chciałbym utrzymać wyposażenie, które podpisałem, z drugiej strony nie chcę też iść na upór, bo jak piszecie, mogą mi wypowiedzieć umowę. Nie chcę do tego dopuścić, bo będę miał zmarnowany rok a aktualnie jest jeszcze gorzej z samochodami niż było i niestety, ale w umowie jest zaliczka :( 

Tak więc nie wiem, czy mogę się upierać w nieskończoność, bo nawet w konfiguratorze na stronie nie ma np. Harman Cardon ale adaptacyjne LED'y są :niewiem: 

Być może jest to spowodowane tym, że jest to najświeższa restrykcja. Czyli:

Adaptacyjne reflektory LED - niedostępne do odwołania

Harman Kardon Surround Sound - niedostępny co najmniej do końca lutego 2022

Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym - jest niedostępny do odwołania

Elektrycznie sterowana klapa bagażnika - ma być niedostępna co najmniej do końca roku 2021

 

Tak więc w nowej umowie chcą mi zostawić elektryczną klapę, bo jest w pakiecie z innym wyposażeniem, jednak nie wiem, czy jest sens czekać do lutego na Harman Cardon, bo on wymagał Live Cockpit Plus z nawigacją :mlot:

 

Bądź tu mądry i pisz wiersze. Na razie mi jeszcze nic nie odpisali - czekam :wacko:

 

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lbuster napisał:

Adaptacyjne reflektory LED - niedostępne do odwołania

Harman Kardon Surround Sound - niedostępny co najmniej do końca lutego 2022

Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym - jest niedostępny do odwołania

Elektrycznie sterowana klapa bagażnika - ma być niedostępna co najmniej do końca roku 2021

OK, a gdybyś zrezygnował z tych opcji to w jakim czasie dostaniesz samochód? Żeby się nie okazało, że zrezygnujesz, zmienicie zamówienie, a potem i tak będzie bujanie się do 2023... i nie będzie wcale szybko samochodu, a jak już w końcu będzie, to nie taki, jak początkowo chciałeś... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jak się uprzesz na Harmana to na przyszłoroczne wakacje jedziesz Mazdą. Pozostałe elementy nie wiem. Adaptacyjne ledy są super ale zwykłe też są ok. Klapa to pikuś. Ja bym brał to co jest tylko nie dokładał w zamian żadnej większej navi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.