Skocz do zawartości

Holowanie przyczepy automatem.


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.11.2018 o 13:50, Zulos napisał:

 

A tak przy okazji - wiem, że to nie ten dział, ale nie będę otwierał nowego wątku w dziale naszych pojazdów, a ponieważ najpierw w swoim wątku, a teraz tu Was zanudzałem, a co-po-niektórzy mogli zorientować się, że pojawiło się zdjęcie profilowe oczywiście sporo przycięte, to pochwalę się tu:

IMG_20181103_130827.jpg

Teraz już będziecie wiedzieli jak mnie unikać...;-)

Ładny :ok:

Kolor zachęci Cię do częstego mycia  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mundek28 napisał:

Niestety Suzuki tylko w Swifcie zachowało klasę bo już nawet Jimny to nie to co było a cała reszta to jakieś san jungi.

z całym szacunkiem , ale co Ci się nie podoba w nowym Jimnim ?

tu akurat Suzuki stylistycznie jak dla mnie poszło w bardzo dobrym kierunku , wygląd klasycznej terenówki   nawiązanie do Samuraia wyszło Jimniemu tylko na duży plus , do tego klasyczny 4x4 z reduktorem, nie widzę tu nic z  brzydoty  sanyunga :blink:

dsc09948-jpg-efb6cd354c04e4797f2.jpg.bfb29df45d344a0ee36f927348ca00f2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Benior napisał:

Ładny :ok:

Kolor zachęci Cię do częstego mycia  ;)

Na szczęście mycie samochodu to taki mój rytuał odstresowywujący i od-biurka-odrywujący, więc nie powinno być problemu;-)

6 godzin temu, mundek28 napisał:

Niestety Suzuki tylko w Swifcie zachowało klasę bo już nawet Jimny to nie to co było a cała reszta to jakieś san jungi.

Nie uważam, że Suzuki to jakaś mega marka i najlepsza na świecie, Baleno jest np. IMHO nie do przyjęcia, ale z Twojej opinii wynika, że co - powinni nadal robić wyłącznie samochody na ramie i z reduktorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zulos napisał:

 

Na szczęście mycie samochodu to taki mój rytuał odstresowywujący i od-biurka-odrywujący, więc nie powinno być problemu;-)

a ja jestem leniwy w tym temacie bardzo. Po kilku latach z czarnym lakierem i nabyciem w marcu koloru beżowego - metalik (silver silk nazwa lakieru). Wiem, że prędko do czarnego nie wrócę. Nowy holownik ma  być również gotowy do mycia co 2 miesiące, bo taki teraz mam grafik dla jasnego lakieru :). Kręci mnie czerwień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

a ja jestem leniwy w tym temacie bardzo. Po kilku latach z czarnym lakierem i nabyciem w marcu koloru beżowego - metalik (silver silk nazwa lakieru). Wiem, że prędko do czarnego nie wrócę. Nowy holownik ma  być również gotowy do mycia co 2 miesiące, bo taki teraz mam grafik dla jasnego lakieru :). Kręci mnie czerwień :)

No to ja mam w grafiku też co 2, tyle że tygodnie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

. Kręci mnie czerwień

Żona ma srebrny i jest myty jak już naprawdę wygląda jak świnia po testowaniu nowego błota w chlewie. Na nim nic praktycznie nie widać.

Ja mam czerwony/bordowy metalik - no góra 2-3 dni przy obecnej pogodzie i jakbym go wcale nie mył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.