Skocz do zawartości

Holowanie przyczepy automatem.


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MaciekR4 napisał:

Żona ma srebrny i jest myty jak już naprawdę wygląda jak świnia po testowaniu nowego błota w chlewie. Na nim nic praktycznie nie widać.

Srebrny jest git, byle błoto nie było koloru kawy z mlekiem, tylko to ewidentnie razi. Za to biały - nawet upaćkany jest oki, przecież biały musi się brudzić. White rulez :) Jeszcze jak po szybkiej trasie w deszczu powstaną na przednich błotnikach od narożnika reflektora do tyłu smugi toczka w toczkę takie, jak za wydechami w Mustangu/Hurricanie,  cykl od mycia do mycia trochę się przedłuża :) (raz z miesiąc celowo nie myłem, nikt nie powiedział, że brudny, tylko "gdzie kupiłem takie efekciarskie kalkomanie" - na ciemnym zaliczyłbym BRUDASa i tyle). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zulos napisał:

No to ja mam w grafiku też co 2, tyle że tygodnie;-)

U mnie też średnio co 2 ....... lata :palacz:

Stara zasada mówi: 5 milimetrów brudu i sam odpadnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mundek28 napisał:

Niestety Suzuki tylko w Swifcie zachowało klasę bo już nawet Jimny to nie to co było a cała reszta to jakieś san jungi.

Do "san junga" to bym w żadnym razie nie porównywał, zwłaszcza w kontekście utraty wartości.

Nie ma też co oczekiwać, że Suzuki będzie permanentnie produkować wyłącznie samochody na ramie i z reduktorem.

Swojego poprzedniego sprzedałem w ciągu 1 dnia od ogłoszenia (tyle zajęło pozyskanie konkretnego kupca) i to pomimo faktu, że natenczas był najdroższy z wszystkich ogłoszeń na OTOMOTO. Dodam, że w ciągu 3 lat od nowości straciłem 20% wartości w stosunku do ceny zakupu i jest to w zasadzie dwukrotnie mniejsza utrata wartości niż średnia dla samochodów 3-letnich, która kształtuje się ponoć na poziomie 40%...

Zapewne to zasługa częstego mycia;-)

Choć co-po-niektórzy twierdzą, że częste mycie skraca życie...

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co po-niektórzy na zachodzie uważają, że samochód to RZECZ służąca do przemieszczania się z punktu A do B. W Polsce ta RZECZ awansuje do rangi bóstwa i niektórzy potrafią za nią zabić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lbuster napisał:

Co po-niektórzy na zachodzie uważają, że samochód to RZECZ służąca do przemieszczania się z punktu A do B. W Polsce ta RZECZ awansuje do rangi bóstwa i niektórzy potrafią za nią zabić ?

Wiesz średnia wieku aut w Polsce to jakieś 10 lat albo więcej, dla niektórych jest to czasami bardzo duże obciążenie finansowe
czyli kupno, utrzymanie itd. tak więc czasami nie ma się co dziwić że ludzie tak odnoszą się do tych "rzeczy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co po-niektórzy na zachodzie uważają, że samochód to RZECZ służąca do przemieszczania się z punktu A do B. W Polsce ta RZECZ awansuje do rangi bóstwa i niektórzy potrafią za nią zabić
Dla mnie auto to właśnie rzecz do przemieszczania się :-D Normalny przedmiot codziennego użytku, jak TV, pralka itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jacek00 napisał:

Normalny przedmiot codziennego użytku, jak TV, pralka itp

Dokładnie, tylko trzeba pamiętać, że jest "troszeczkę" droższe od pralki. ?

35 minut temu, Cezarr napisał:

Wiesz średnia wieku aut w Polsce to jakieś 10 lat albo więcej, dla niektórych jest to czasami bardzo duże obciążenie finansowe
czyli kupno, utrzymanie itd. tak więc czasami nie ma się co dziwić że ludzie tak odnoszą się do tych "rzeczy" ?

Oczywiście, jednak niektórzy przeginają, bo czy ryska na zdeżaku robi z Twojego auta złom? 

Edytowane przez lbuster
Blad telefonu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lbuster napisał:

Dokładnie, tylko trzeba pamiętać, że jest "troszeczkę" droższe od pralki. ?

Niekoniecznie. Za cenę nowej pralki można kupić przecież samochód :P

Godzinę temu, lbuster napisał:

Oczywiście, jednak niektórzy przeginają, bo czy ryska na zdeżaku robi z Twojego auta złom? 

Ja tam w ogóle do tego nie przywiązywałem wagi. Najważniejsze aby auto było sprawne technicznie. Rysa nie ma na to żadnego wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.