Skocz do zawartości

Egzamin na Prawo jazdy E do B


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec, zeby za bardzo sie nie spinac viatolemi oraz tym zeby nie zepsół mi dobrego nastroju zwizanego z kazdym holowanie przyczepki traktuje go z przymrózeniem oka a nawet go polubiłem ;-)

 

... skoro tak, to chętnie odstąpię Ci również mój. Mówią, że od przybytku, głowa nie boli :jump:

 

hehe%281%29.gif:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 571
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na Odlewniczej napewno zdajesz na Fiacie Scudo. Najwazniejsze to nie spieszyć sie ze wszystkim, spokojnie robic swoje nie myslac o zdaniu egzaminu ale o poprawnym wykonaniu poszczególnych czynności. Sam egzamin jest jak najbardziej do zdania. Ja osobiscie nie mam zadnych zastrzezenn do przebiegu egzaminu i egzaminatora. Trasy są różne. Ja wyjechałem z placu manewrowego w prawo i pozniej równiez w prawo i prosto,az za Kondratowicza i tam po osiedlowych uliczkach. trzeba uważać na znaki STOP, skrzyzowania równożedne oraz predkość. Jest kilka miejsc gdzie ograniczenie do 30. Jak masz doswiadczenie jazdy z przyczepa i zapoznasz sie z placem to egzamin jest do zdania za pierwszym razem. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo masz następujące możliwości w kolejności prawdopodobieństwa:

 

- Kierunek Modlińska/Płochocińska oraz jednokierunkowe uliczki przy centrum Marywilska 44

- Kierunek Nieporęt i dwa rondka w Rembelszczyznie

- Kierunek Bródno, ronda Żaba i Starzyńskiego oraz okoliczne uliczki jednokierunkowe

 

Wszystkiego najważniejszego dowiesz się na kursie. W jakiej szkole chcesz się uczyć?

Edytowane przez jmaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chcę iść do Auto-Stop prowadzi to znajomy.

Mieszczą się na Modlińskiej 4.

Właśnie mam zamiar na ty rozeznać miasto i plac aby nie przewlekać specjalnie z tym egazaminem.

Zależało by mi aby już na wakacje w tym roku mieć E do B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chcę iść do Auto-Stop prowadzi to znajomy.

Mieszczą się na Modlińskiej 4.

Właśnie mam zamiar na ty rozeznać miasto i plac aby nie przewlekać specjalnie z tym egazaminem.

Zależało by mi aby już na wakacje w tym roku mieć E do B.

 

 

Smiało polecam Adam to spoko koleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że w Twoim wypadku to raczej problemu nie będzie...ponieważ jak domniemywam umiesz już jeździć z cepką tylko będzie chodziło o powstrzymanie różnych złych :drive:nawyków, jak i o opanowanie placu, bo normalnie to nie ma znaczenia na ile razy ustawisz przyczepę na stanowisku, a na egzaminie niestety już jest :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.